Opinie o Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła w Lubliniec

0 0 2 5 1
groszownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

tak też szef traktuje swoich więzniów przez manipulacje dobrymi obietnicami mydląc im oczy a z pikarnią to ma Tyle wspólnego że głowa mała. XXI wiek a ludzie jak beduini jadą 6dni w tygodniu tragedia do tego nigdy na czas wypłaty nie ma, niekiedy nawet po 4zaliczki plus młodym w jednorazówkach po złotówce za praktyki? przymus chodzenia kazdej soboty? ciągle mycie, mycie produkcja i tak w kółko....

Pomocna?
TakNie

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła w miejscowości Lubliniec? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła - Lubliniec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie