Opinie o Hydraulik 24 Roman Wiliński w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hydraulik 24 Roman Wiliński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hydraulik 24 Roman Wiliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydraulik 24 Roman Wiliński w Wałbrzych

Pestka Nowy wpis

UWAGA na tego fachowca. Pan Roman to zwyczajny (usunięte przez administratora) Skasował za usunięcie usterki 500 zł, naraził mnie na dodatkowe koszty w zakupie urządzeń. Tego samego dnia okazało się, że ustarka nie została usunięta, a on odmówił zwrotu pieniędzy. Ponadto przez dwa miesiące nie moge doprosić się faktury za rzekomą usługę. Bardzo nieuczciwy i nierzetelny człowiek.

Barbara Nowy wpis

Usługa została wykonana szybko i sprawnie.Polecam.

Ewa Nowy wpis
@Barbara

witam czy można podpytać o sposób realizacji usługi? Pytam w kontekście ostatniej negatywnej opinii tak dla pewności... Do tego czy Pan sam ją wyświadczył czy była przy tym jakaś ekipa?

Krzysiek Nowy wpis

W ciągu 3 godzin od zgłoszenia, główne przyłącze wody zostało wymienione. Zero problemów, szybko i za przystępną cenę. Jestem bardzo zadowolony.

Dorota

proszę uważać na tego Pana, zaufałam pozytywnym opiniom i bardzo tego żałuję, Pan miał udrożnić rury, okazało się, że to nie taka prosta sprawa, stara instalacja była źle zamontowana i trzeba było kuć, Pan Roman na początku był miły i żartował, jednak gdy okazało się, że zadanie przerasło jego umiejętności, zaczął denerwować się i kląć, co jeszcze jest zrozumiałe, od paru (usunięte przez administratora) nikt nie umarł, niestety Pan Roman nie wiedział co ma robić, był już taki zły, że przewiercił (przypadkowo, jednak z powodu nerwów) rurę, ktorą musiał następnie wymienić,co zajeło mu wiekszość czasu, który mógł spędzić na pierwotnej naprawie) zostawił po sobie bałagan, nie wyniósł nawet gruzu i pojechał.Nastepnego dnia przyjechał już w lepszym trochę humorze i ,,naprawił,, instalację(czyli wstawił trójnik, przepchał rury) i skasował za to 1350zł, umówiliśmy się, że cena obejmuje zamontowanie umywalki i kabiny prysznicowej, ktore wcześniej trzeba było rozmontować z powodu kucia, umówiliśmy się, że Pan Roman wróci, jak położymy nowe płytki i dokończy robotę,niestety już następnego dnia zalaliśmy sąsiadów,dzwoniliśmy do Pana Romana i nie odbierał już telefonu, okazało się, że wszystko jest źle zrobione i musieliśmy znowu wzywać następnego hydraulika,który nie mógł uwierzyć w to, że zapłaciliśmy tyle pieniędzy tak naprawdę za nic, zostaliśmy (usunięte przez administratora) mało tego-gdy już płytki zostały położone i próbowaliśmy sie skontaktować z nim, on dalej nie odbierał telefonu, dopiero gdy wysłałam sms, że dzwonię w sprawie zamontowania kabiny prysznicowej tak jak wcześniej się umawialiśmy, odpisał, że ok, że przyjedzie, jednak gdy zadzwoniłam aby się umówić na dokładny termin, gdy Pan Roman dowiedział się, że montujemy nową kabinę, a nie starą, zaczął kręcić nosem i powiedział, że będzie musiał wiercić nowe otwory i że to będzie kosztowało, a gdy napomknęłam, że przecież nie tak się umawialiśmy, że Panu już zapłaciliśmy, odpyskował, że nie da się za 1350zł wyremontować pół domu, wyzwał nas i się rozłączył i tyle go widzieliśmy

Brałeś udział w rekrutacji do Hydraulik 24 Roman Wiliński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Hydraulik 24 Roman Wiliński - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Hydraulik 24 Roman Wiliński?

Zobacz opinie na temat firmy Hydraulik 24 Roman Wiliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydraulik 24 Roman Wiliński?

Hydraulik 24 Roman Wiliński
  • Jana Pawła Ii 12 lok. 2