Opinie o Polska Inżynieria Artur Klejna w Rybki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Inżynieria Artur Klejna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Inżynieria Artur Klejna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Inżynieria Artur Klejna w Rybki

Dzień dobry. parę dni temu uciekła mi oferta dla operatora koparko-ładowarki. Proszę mi napisać z aktualnych doniesień czy sporo straciłem i czy może jeszcze byłby sens się kontaktować? Szukam właśnie roboty a tu komentarze nie są zbyt świeże…

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polska Inżynieria Artur Klejna?

Zorientowany Nowy wpis

Tylko takie tam pracują, na pewno sie odnajdziesz

Ewa Nowy wpis
@Zorientowany

A są na początku jakieś szkolenia albo przyuczenie do obowiązków?

Filip miki Nowy wpis
@Ewa

Nie ma jestes wrzucony na głęboka wode i jak jesteś nowy nikt się toba nie zajmie, masz (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w Polska Inżynieria Artur Klejna?

Brak kultur to tez kultura :D !

Polska Inżynieria

Nie polecam. Szefowa aska dalej.. Niż.. Ma. Uważa się za najważniejszą i rządzi szefem. Doprowadzi firmę do ruiny. Zamawia niepotrzebne materiały które potem leżą.. Bo nie obchodzi ją kasa bo wykłada szef Artur klejna. Pracowników ma za zero... Nie ma żadnego wykształcenia do bycia panią kierownik. Pan Łukasz również ma dużo do powiedzenia a mało wie. Pracownicy mają beznadziejne umowy, nie licząc oczywiście prawych rączek. Nie potrafią nawet projektu złożyć do oddania. Ciągłe błędy pani architekt Uli. Dramat. Nie mówiąc o innych firmach współpracujących, obawiam się mało legalne. Prawa ręka pani Asi, Ania, totalnie bez doświadczenia. Pewnie znajomości.

@Polska Inżynieria

Widzę że nie masz dobrych doświadczeń związanych z pracą w Polskiej Inżynierii. Może jednak znajdą się też jakieś plusy, jak myślisz? Czy osoby bez doświadczenia są tu jakoś wdrażane do pracy stopniowo?

M.
@Michał

Plusy,,, dobre, dobre... hehe

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Inżynieria Artur Klejna? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik budowy - Wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne?
Edyta

@molesta ale to co, pracownicy na niższych szczeblach są gorzej traktowani?

Molesta
@Edyta

Najważniejszy jest Łukaszek, potem osoby z biura- mają siedzieć cicho i dużo robić. A reszta to czarnuchy, źle traktowani, przerwy w mokrych piwnicach, brak ciepłych i suchych pomieszczeń, brak możliwości przebrania się. Za wszystko kary... Brak możliwości zjedzenia śniadania w godziwych warunkach. Bardzo często pracownicy pracują na czarno. Nie polecam !

Zwyklyrobot

Kiedyś tam robiłem. Nie pozdrawiam "kierownika" Łukasza. Przyszedł młody po studiach, spadła w ręku nie miał ale wszystko wie najlepiej. Zero wiedzy. Aśka pani "kierownik" też głupio mądra. Zwykły pracownik nie jest szanowany tzn.firmy podwykonawcze siedzą sobie w kontenerze na śniadaniach a taki ja musiałem po autach lub budowie się chować, żeby móc coś zjeść. Zwykły (usunięte przez administratora). Nie polecam

Jaka jest tam hierarchia pracowników ?

Molesta
@Paweł

tak jest.. Łukaszek na zmianę z Aśką, a na końcu szef szefów Artur :). Reszta się nie liczy, mają robić jak czarnuchy. Obojetnie czy to inżynierzy, kierownicy robót czy pracownicy biurowi. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Jan

Przestrzegam wszystkie firmy przed wykonaniem jakiejkolwiek usługi !!!!!!!!!!!!!!!

Pytacz
@Jan

Można uzyskać więcej informacji na temat tej firmy ?

Nie polecam pracy jako kierownik budowy / robót w tej firmie. Jest wyzysk, a wszystkim rządzi młody Łukasz - tzw prawa rączka szefa . Jak to szef mówił - ma pełne zaufanie do Łukasza. - hm

Hmm

A jak sie ta pani nazywa?

Joanna
@Hmm

Flama w leasing :)

@@hmm
@Hmm

A ta flama ma jakies imię?

Klient
@@@hmm

Johanna ?

Aleks230317

Polska Inżynieria najlepsza firma Pan Artur Klejna równy gość . Kierownik Łukasz ok . Do hejterow internetowych nie dawaliście sobie rady nie było dla was miejsca a teraz się mądrujcie zostali tylko uczciwi Ci co chcą przez długie lata współpracować z POLSKA INŻYNIERIA takich firm jak ta brakuje na naszym rynku pracy . Na koniec żegnam was środkowym palcem . POZDRAWIAM FANÓW

Adam zuch
@Aleks230317

Elwira to ty pisałeś? Twój poziom, dlatego pytam.

@Aleks230317
@Adam zuch

Adam zuch kto ty jesteś ?

Agata

@pracownik co masz na myśli ze tam nie ma organizacji?

Jak szefostwo w Polska Inżynieria Artur Klejna? Spoko traktują ludzi?

01020304

Ocena jest zła. Szczególnie negatywnie oceniam lukaszka

Z tego co widzę ,poniżej z opinii, chyba atmosfera nie jest zbyt miła w firmie? Zastanawiam się z czego to wynika.

@Kasia

z braku organizacji chyba ? I braku odpowiednich osób z uprawnieniami.

Współpracownik - koleżka

Witam Ja to bym zrobił tak : 1. Zatrudnił bym Baśkę do kompletu dla Łukasza ( bliźniaki odnośnie wiedzy budowlanej) 2. Daniela Zająca zrobił bym szefem zaopatrzenia i logistyki dla podwykonawców ( rzetelna firma promocje budowlane) 3. Z Pawła Mostostal zrobił bym SZEFA PRODUKCJI OD ZADAŃ SPECJALNYCH (prawa i lewa ręka kadry) Reszta kadry spoko.:] Pozdrawiam firmy podwykonawcze. Rwijcie panowie godziny. Im więcej tym lepiej. Nich się buduje ! Polska Inżynieria ogólnie jest ok! pozdrawiam :0

Anonim23

????

Budowlaniec

Ta cała kadra inzynierów u Pana Klejny to powinna się douczyc o rozbiórkach bo do tragedii dojdzie na tej budowie. A Pawełek z Mostostalu to tez powinien sie douczyć a nie mysli że wszystkie rozumy pozjadał.

Podwykonawca Mostostal

Gdyby Pan Grzegorz zajął się pracą, a nie próbą kręcenia wałków z podwykonawcami tak jak odbywało się to w Mostostalu pewnie dalej by pracował i w tej firmie. Cieszymy się, że go pożegnali bo nikomu nie uśmiechało się płacić co miesięcznej prowizji od godzin... Bo za co? Panie Grzegorzu może papę pan potrzebuje ? Ci co to piszecie uderzcie się w pierś i zajmijcie się swoimi ,, (usunięte przez administratora) ".

Pan (usunięte przez administratora)jest tak zafascynowany swoja prawa ręką - (usunięte przez administratora)że nie widzi tego jak się kadrę kierowniczą traktuje. Tak na prawdę to kierownik nie ma nic do powiedzenia w tej firmie- ostatnie słowo należy zawsze do Łukaszka chłopaka bez uprawnień który myśli że wszystkie rozumy pozjadał a tak na prawdę na robocie się nie zna. A i jeszcze dyrektorka to tez powinna się przyuczyć do zawodu . Jest bałagan. Jedyne co dobre w tej firmie że wypłata jest na czas, a tak poza tym to organizacja do kitu. Niby szef ma jakąś wizje na firmę ale tak na prawdę dopóki Łukasz będzie tam pracował to z tego nic nie będzie. Nie polecam pracy.

Firma podwykonawcza

(usunięte przez administratora)jak ty chłopie ścianę pod klatkę każesz zrobić źle.o pół metra itd to co ty chcesz. W firmie dzieje się dobrze, na obiekcie jeszcze lepiej. Daj już chłopie spokój. Ps. samo wspomnienie o tobie na budowie powoduje szeroki uśmiech na twarzy ludzi którzy mieli przyjemność cię poznać.

podwykonawca
@Firma podwykonawcza

Z tego co pamiętam to Grzesiu żadnych ścian nie rozmierzał tylko pilnował rozbiórek ścian i kucia tynków. A może to Adam napisał a nie Grzesiu?

podwykonawca

Zgadzam się , nie polecam firmy do pracy. Może jako wykonawcy ale nie do nadzorowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Inżynieria Artur Klejna - Rybki

• Jak się pracuje w Polska Inżynieria Artur Klejna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Inżynieria Artur Klejna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polska Inżynieria Artur Klejna

Polska Inżynieria Artur Klejna