Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz w Lwówek Śląski

Waldemar

Powiem krótko - polecam ! Dziękuję za pomoc a nie było łatwo.

yo Nowy wpis

cześć. chyba mam podobną zagwozdkę co poprzednicy, bo sam nie wiem jakie warunki są do spełnienia, żeby można było przyjąć się na aplikacje. Czy ktokolwiek zna tegoroczne kryteria? Nim się skontaktuję liczyłbym na opinię. Czy komukolwiek z osób, które pisały wcześniej udało się już dostać?

Piotr Knysak Nowy wpis

Witam. Chcialbym polecic Pana Piotra Klebanowicza jako adwokata. Profesjonalne podejscie do sprawy i uczciwosc. Pan Piotr potrafi podjac sie spraw w ktorych inni adwokaci sie gupia. Chcialbym podziekowac za pomoc w mojej sprawie.

Widzę, że jeden z klientów nawiązał w swojej opinii do obsługi przez Aplikanta z Kancelarii, wcześniej kandydaci pytali o to czy w ogóle są one możliwe i jaki jest ewentualny przebieg. A wiecie może przy tym jakie warunki na wstępie należy w ogóle spełnić by moc się o nie starać? Czy ktoś to sprawdzał i proszę napisze?

Zenek Nowy wpis

Chciałbym serdecznie pochwalić Tomasza K, aplikanta adwokackiego, za profesjonalną i skuteczną pomoc, jaką zapewnił panu Zenonowi w uzyskaniu zasłużonego odszkodowania od firmy, która źle zamontowała pisuar, co prowadziło do nieprzyjemnych wylewów (usunięte przez administratora). Dzięki zaangażowaniu i wiedzy prawniczej pana Tomasza, pan Zenon otrzymał sprawiedliwe zadośćuczynienie za te szkody. Warto podkreślić, że Tomasz K stanął na wysokości zadania, zachowując profesjonalizm oraz empatię wobec klienta, co przekładało się na efektywną i satysfakcjonującą współpracę. Gorąco polecam usługi pana Tomasza K wszystkim, którzy potrzebują wsparcia prawnego w podobnych sprawach sanitarnych.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zauważyłem, że jedna Pani pytała o praktyki lecz pytanie pozostało bez odzewu. Czy one są w ogóle możliwe? właśnie robię przegląd potencjalnych miejsc względem aplikacji, w tym przypadku 10 lat stażu zwróciło uwagę. Na jaką merytorykę w trakcie współpracy zawodowej się to przekłada?

Waldemar

Powiem krótko - polecam ! Dziękuję za pomoc a nie było łatwo.

Paulusz

Prawnik skuteczny, bardzo merytoryczny, że spokojem i wsparciem podszedł do sprawy w sądzie pracy, 5 rozpraw przy wsparciu mecenasa Pana Piotra pokonało niesprawiedliwe oszczerstwa, mobbing i złe traktowanie przez pracodawcę, polecam z całego serca!

@Paulusz

5 rozpraw? to przez jaki odcinek czasu mogło to trwać? rok minimum? i to Mecenas tak całkiem sam przy tym pracował czy może być w między czasie jakiś aplikant lub ktoś do przyuczenia?

Danuta

Ile osób obecnie zatrudnia się w kancelarii? Wiecie może coś odnośnie praktyk, można się na nie dostać? Pytam, bo w ostatnim czasie jeden z klientów dodał dość pozytywną opinię i pisał w niej w liczbie mnogiej. To ile osób zazwyczaj bierze tutaj udział przy obsłudze? Samodzielne zlecenia także się zdarzają?

Lumen

Fajnie obronili mój samochód kiedy się zepsuł po zakupie. Zwróciłem sprzedawcy i dostałem jeszcze 500zł zadoścuczynienia

Jack

Absolutnie nie polecam tego adwokata.

@Jack

A to ciekawe czemu, bo wcześniej widziałam, że ludzie z reguły polecali. O co chodzi?

Klient

Wysoki poziom wiedzy i skuteczność załatwienia sprawy. Kancelaria przede wszystkim pomaga w sprawach karnych. Dziękuję za pomoc.

@Klient

W sprawach karnych? Czyli to może stąd te wulgarne i dziwne opinie wrzucane na forum, możliwe że są to osoby, których sytuacja prawna znacznie się pogorszyła z powodu działań kancelarii? Wie ktoś czy bywały tutaj jakieś problemy z ludźmi "z drugiego frontu"?

SP6STQ

Witam! Miałem problem z instytucją państwową sąsiadującą z moją willą jednak ten prawnik przy kości bezapelacyjnie rozwikłał spór. Dziękuje Panie Tomku za wsparcie. Jest Pan wspaniały adwokat. Polecam!

Teresa
@SP6STQ

Super, że się udało. A jak kwestie cenowe usług Pana Tomka? Są przystępne?

Zenon Ryszard F.

Prawdziwe piwo to slud ,woda mineralna i chmiel a reszta smakowa to cena i chemia,a pedofile podniecaja sie chemią. (usunięte przez administratora) co mie na piwie (usunięte przez administratora) zostali wtrąceni do lochów dzięki tym wspaniałym prawnikom.

Ryszard Zenon
@Zenon Ryszard F.

Dobre świerze

Ratko Mladic

No mi nie pomogli. Ale nie mam żalu.

Białe rękawiczki

Gość ma zauważalny problem z czytaniem ze zrozumieniem i kobietami, a jak mu coś w rejonowym nie wyjdzie, to apeluje do okręgówki z sensem czy bez, bo tam vceprezes o tym samym nazwisku...

Ilona
@Białe rękawiczki

Problem z kobietami? A co to ma do rzeczy, do warunków pracy? Chyba że nie są traktowane przez niego dobrze, to bym wtedy bardzo chciała wiedzieć.

Nibenben
@Białe rękawiczki

Ooooo a ty PREZYDENTEM chciał być. Chyba ŚMIETNIKÓW!

Wojciech Es

Czter..cztery lata, mój współlokator spał, a ja non stop wstawałem i.. węgla wrzucałem, żeby w domu było ciepło zimą. To nieprawda, może co? Niee! Ja spałem, ja w lesie byłem! Takie oszczerstwa czekały na mnie po powrocie. Kancelaria pozwoliła mi rozwiązać problem z problematycznym współlokatorem.

Lala
@Wojciech Es

Młoda a ty co robiłeś ?? Miłego zbijałeś jajcami ? Słucham

Roman

Oguem wspaniała kancelaria. Polecam serdecznie tu tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz - Lwówek Śląski

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Klebanowicz
  • Malinowskiego 27