Opinie o Quality Team System Dawid Korniak w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Quality Team System Dawid Korniak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quality Team System Dawid Korniak o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Team System Dawid Korniak w Wrocław

Sebastian Nowy wpis

Pan Dawid. Prosił mnie o przysługę za którą miał mi zrobić przelew. Mija ponad miesiac a pieniędzy wciąż nie dostałem. Najlepsze jest to że pan Dawid odczytywał moje wiadomości ale nie miał odwagi nic odpisać. Żenada ....dobrze że nie zatrudniłem się tam....pewnie na wszystko tak reaguje.

Pracownik Nowy wpis

Odradzam prace w tym miejscu... To jest jakiś żart a nie nomarna firma. Szczerze odradzam

Halina Nowy wpis

Dlaczego odradzasz? Możesz konkretnie dać znać?

Poldek Nowy wpis

Niestety nikomu nie uda się zadowolić wszystkich, najważniejsze, że firma jest dobrym pracodawcą, daje perspektywy dalszej pracy.

Robert

Odradzam tą firmę, pracowałem tutaj ponad rok. Firma oferuje ok. 1130 euro netto na zleceniu (polska umowa!!!), można przejsc na działalność gdzie stawka wynosi 1350 euro. Na działalnosci narzucona jest księgowa (prawdopodonie jest to rodzina szefa), nie tlumaczy nic, robią przekręty, ciągle przychodzą listy z urzędu do domu ( natomiast ksiegowa nie tlumaczy co to jest i twierdzi ze się tym zajmie, natomiast gdy w koncu samemu zadzowni się do urzędu okazuje się ze sprawa nadal nie jest załatwiona bo nikt się z nimi nie kontaktował). Dodatkowo na działalnosci nie sa opłacane zadne skladki, szef wykorzystuje twoją ulge na start która wynosi 381zł w tym roku, nastepne przez 2 lata jest mały zus, gdzie stawka wynosi 600 parę złotych. W firmie nie ma płatnych urlopów, nadgodzin, także w święta pracuje się za normalną stawkę. Ciagle są przestoje w firmie, ponieważ "fabryka stoi", oczywiście te dni przestoju nie są także płatne. ODRADZAM TĄ FIRMĘ!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Quality Team System Dawid Korniak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Olek

Trudno jest znaleźć jakieś informacje o pracy w firmie. Liczyłem, że na tym forum dowiem się ale i tu taka cisza, czy jest powód?

ODPOWIEDŹ
@Olek

Odpowiedź jest prosta: niestety ale na tym forum wypowiadają się głównie niezadowoleni. Brak negatywnych, niezadowolonych wypowiedzi mówi więc sam za siebie.

Dlaczego podjąłeś decyzję, aby zostać pracownikiem firmy Quality Team System Dawid Korniak w miejscowości Wrocław? Dodaj komentarz na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twój komentarz.

sztefan

zaskakująco wysokie zarobki,a informacji o firmie brak.Jak to w Polsce strach przed wejściem na minę !

Aleksandra
@sztefan

W ogóle mało o Quality Team w necie jest informacji. To jest ta firma, co zajmuje się usługami budowlanymi? Jeśli tak, to jakiego rzędu jest to wynagrodzenie u Ciebie, że jesteś aż tak zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Team System Dawid Korniak - Wrocław

• Jak się pracuje w Quality Team System Dawid Korniak?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Team System Dawid Korniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Team System Dawid Korniak?

Quality Team System Dawid Korniak
  • Komorowska 12 lok. 1