Opinie o Netask Media Anna Marszałek w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netask Media Anna Marszałek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netask Media Anna Marszałek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netask Media Anna Marszałek w Oleśnica

Użytkownik Nowy wpis

Ja mam dobre doświadczenia. Korzystam z internetu i poza nielicznymi mikro przerwami, które wynikają nie z winy NETASK, jestem zadowolony. Nie rozumiem tego masowego Henri. Korzystam już trzeci rok na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Osiedle nowe i jest w porządku.

Były klient Nowy wpis

Ostrzegam przed tymi ludźmi - z internetem świadlowodowym miałem ciągle problemy a kontakt z serwisem dziwny - pan nerwowy i absolutnie niepomocny; pani Marszałek powinna zająć się prostszymi zadaniami ponieważ do kontaktu z klientem zupełnie się nie nadaje- do tego mocno podejrzany jest fakt ,że ta pożal-się Boże - firemka nie posiada z prawdziwego zdążenia siedziby firmy ( biuro na pełczyńskiej od dawna nie funkcjonuje) - chyba ta „firma” się kończy - niepotrzebnie zawracają ludziom głowę…. Jeszcze raz bardzo odradzam! takie firmy powinny być eliminowane z rynku.

Mario

Najgorszy dostawca internetu i tv- notoryczne awarie - szczególnie w weekendy i święta - aroganccy „właściciele „ firmy ….

Monika Nowy wpis
@Mario

Tak? A od kiedy masz już z nimi umowę? I na jak długo podpisałeś rok czy dwa lata?

Olany

Podejście do klientów tej firmy to porażka. Jako klient tydzień dopraszałem się o spisanie umowy, co już jest żałosne, biorąc pod uwagę, że sami reklamowali się ulotkami na moim nowo powstałym (stąd niewielki wybór dostawców, przez co mi zależało) osiedlu. Kiedy już udało się ustalić spotkanie i montaż internetu, to monter po prostu nie przyjechał :). Infolinia nie odpowiada, strona nie działa... Polecam omijać z daleka.

Monika Nowy wpis
@Olany

I co dalej? Do teraz cisza? Faktycznie ich strona www ma info, że są w przebudowie.XD A słyszałeś żeby którymś z Twoich sąsiadów już się wmontowali?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Opieka weekendowa Wrocław w firmie Netask Media Anna Marszałek? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ana

Marna Firma- odradzam jaki-kolwiek kontakt!

Olga
@Ana

Dlaczego marna? Może coś więcej powiesz o swoim doświadczeniu z nimi? Będzie wiadomo czy warto unikać czy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Netask Media Anna Marszałek - Oleśnica

• Jak się pracuje w Netask Media Anna Marszałek?

Zobacz opinie na temat firmy Netask Media Anna Marszałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netask Media Anna Marszałek?

Netask Media Anna Marszałek
  • Lwowska 30 lok. 4