Schikker Trucking Poland sp. z o.o

Strzelin

Opinie o Schikker Trucking Poland sp. z o.o

Były

Ten biedny Kris...żeby on wiedział wszystko... A bez winy tam nie ma nikogo nawet szanowne panie z biura mają za uszami dość sporo. Pozdrowienia dla wszystkich starych Schikkerowców.

Policjant

Ehh.. SZKODA GADAC SCHIKKER TRUCKINK AKA. COTRU COTRA...... NIGDY W ZYCIU!!!!!!!

gośc
@Policjant 08.02.2014 15:43

jak mowi stare, dobre powiedzenie: niech rzuca kamieniem ci bez winy... ty sie nie powinienes wypowiadac, a Schikkera w duzej mierze polozyli kierowcy twojego pokroju. Byl interes to sie do d..y wlazilo, a teraz pierwszy do plucia jadem.

ZŁY

OMIJAC SZEROKIM LUKIEM SYF KILA I MOGILA [usunięte przez moderatora] OBIECANKI [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Schikker Trucking Poland sp. z o.o - Strzelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schikker Trucking Poland sp. z o.o