Opinie o Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć w Gdynia Skarbka 68 lok. 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć w Gdynia Skarbka 68 lok. 1

Piotr Nowy wpis

jareczku licze, ze sie odezwiesz czy mam pisac kolejne komenatarze rowniez na pozostalych portalach, o ktorych nie masz jeszcze nawet pojecia gdzie jestes opisany ???

Przyjaciel Nowy wpis

Radzę omijać ten(usunięte przez administratora) gdzie nie zobaczycie pieniędzy za swoją prace, bo ten człowiek nawet prąd kradnie na kwaterę dla ludzi :)

Paweł Nowy wpis
@Przyjaciel

Naprawdę w Firmie Budowlanej In-Ren jest tak źle jak to opisujesz? Może znajdą się też jakieś pozytywy o których jeszcze nie wspomniałeś? Liczę na Twoją odpowiedź.

Koleczkowo Nowy wpis

Zwykły (usunięte przez administratora) biednym Ukraińcom i z tego spłaca swoje długi.. i chleje za kasę ludzi, a ludziom na koniec tygodnia 50-100zl daje na jedzenie. Oczywiście wszyscy na czarno pracują !

Andri

Pan Jarek nie płaci za prace u niego. Nie polecam tej firmy !

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Czarek

Mam nadzieje, że firma normalnie pracuje? Taki spokój na forum pracowniczym to dość dziwne.

masakramen

Potwierdzam to co koledzy napisali wcześniej,(usunięte przez administratora)pracowałem kilka tygodni ZALICZKI na koniec tygodnia 100zl to jest śmieszne i tragiczne zarazem.sprawa zgłoszona do pip,(usunięte przez administratora)

ktos
@masakramen

ale czego Ty sie spodziewales ? jak ta kwatera na gryfa pomorskiego 2 w koleczkowie jest w polowie jego syna i w polowie jarka kolegi . on miesiecy nie placi wlascicielom za dom . prad wlasciciel odloczyl to jarek zna sie troche na elektryce to podlaczyl sobie na lewo . wlasciciel zabral dekoder od tv i modem wifi od internetu . chlopaki z ukrainy co u niego pracuja dostaja zaliczke 50-100 zl raz na tydzien lub dwa . a wyplaty nie widzieli od grudnie 2019

Dariusz

@masakramen i co to każdy ma taki problem z uzyskaniem wypłaty tutaj?

Henryk

Mam wrażenie, że kilka osób postanowiło przedstawić firmę w złym świetle. Nawet najlepsze firmy mają czasami dołek

Jacek

Jest to wyjątkowo nierzetelny gość. Kłamie, oszukuje i nie płaci pracownikom oraz podwykonawca.Tacy ludzie nie powinni prowadzić firmy. Radzę trzymać się od niego z daleka. Zresztą wszyscy od niego uciekają.

anonimowa

Nie wypłacalna w stosunku do pracowników,nikomu nie polecam pracy w tej firmie, miesiącami czeka się na zaległe wypłaty nie wspomnę o brakach petsonalnych na dużej budowie pracuje jedna osoba która wszystko musi umieć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bez komentarza

Jarek
@anonimowa

Potwierdzam wszystko, co napisał przedmówca. Nie płaci ludziom, kombinuje, oszukuje. Brak profesjonalizmu. NIE POLECAM I należy zrobić z takimi "pracodawcami" porządek.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć - Gdynia

• Jak się pracuje w Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć?

Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć

Firma Budowlana In-Ren Jarosław Hańć