Opinie o Choma Tomasz Chomat w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Choma Tomasz Chomat. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Choma Tomasz Chomat o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Choma Tomasz Chomat w Tarnowskie Góry

Romek Nowy wpis

Widzę ze firma zajmuje się sprzątaniem budynków i obiektów przemysłowych. Pracuje się na specjalnych maszynach i trzeba mieć na to uprawnienia? Chciałbym aplikować ale przydałaby mi się informacja o stawce i umowie. Zlecenie rządzi czy co niektórzy załapią się na umowę o prace z pełnym ZUS-em.

Czy Choma Tomasz Chomat organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tomek Nowy wpis

Jeżeli tylko wyraża taka potrzebę. Podstawa działaności firmy Chomat są usługi czystościowe i szkolenia. Wszyscy pracownicy, którzy współpracują z moja firma posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywanych zadań.

Honorata Nowy wpis

Piszecie o braku umów. Może warto to gdzieś zgłosić? Wie ktoś, jak firma działa teraz? Może coś się zmieniło i jest szansa na umowę? :p

Tomek Nowy wpis
@Honorata

Pani Honorato. Wszyscy moi pracownicy otrzymują umowy - można to sprawdzić w ZUS. Sytuacja wcześniej wspomniana miała miejsce w momencie, gdy event organizował mój były pracownik Dominik Deka. Jeżeli są jeszcze osoby z tego powodu poszkodowane proszę o kontakt - tel 666184531. Pozdrawiam Tomek Choma Właściciel

Szanowni Państwo Jestem Właścicielem firmy i z przykrością przeczytałem tego typu negatywne informacje na mój temat. Owszem - Pan Dominik prowadzi dla mnie część działalności związanej z cateringiem i Velo Coffee. Jednakże nie dotarły dotąd do mnie negatywne informacje na temat jego pracy. Jeżeli ktoś mógłby przekazać mi Ew szczegóły na temat współpracy z Panem Dominikiem bardzo proszę o kontakt. tomekchoma@gmail.com +48666184531 Pozdrawiam Tomasz Choma

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Choma Tomasz Chomat? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Choma Tomasz Chomat w miejscowości Tarnowskie Góry? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Anka

Ten Pan jest tylko pionkiem. Pan Dominik Deka prowadzi VELO Coffee i (usunięte przez administratora) ludzi. Mam nadzieje, że nikt więcej się nie nabierze. Bo my z koleżanką niestety jesteśmy stratne.

Asia

Nie polecam, szczególnie Pana Dominika Deka, który sobie utworzył VELO COFFEE przez Pana Tomasza. Człowiek (usunięte przez administratora) ludzi, bierze na cateringi bez umów. Nie wspomnę o tym, że na cateringach i targach nie ma kasy fiskalnej a wiadomo jakie są konsekwencje. Dziwie się, że osoby organizujące targi przyjmują kogoś takiego... człowiek porażka, narobił swoje już na Żywcu i Bielsku, ludzie go poznali jak lubi oszukiwać wszystkich to teraz szuka „zaufania” dalej... nie dajcie się nabrać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Choma Tomasz Chomat - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Choma Tomasz Chomat?

Zobacz opinie na temat firmy Choma Tomasz Chomat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Choma Tomasz Chomat?

Choma Tomasz Chomat
  • Ułańska 18/4