Opinie o BS Nieruchomości Bożena Sładek w Łaziska Górne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BS Nieruchomości Bożena Sładek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BS Nieruchomości Bożena Sładek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BS Nieruchomości Bożena Sładek w Łaziska Górne

Asia Nowy wpis

Polecam biuro BS Nieruchomosci Pani Bożenka bardzo miła świetnie załatwiona sprawa . Wszystko super zorganizowane Polecam te biuro.

Bogusia Nowy wpis

Biuro jest według Klientki godne polecenia? Przynajmniej teraz taka opinie właśnie przeczytałam, ciekawa jestem czy asystentki są tu przyjmowane? jak na razie tylko Łaziska za pracą biurową przeglądam, nie mam doświadczenia. Po komentarzach widzę, że niektórzy już o warunki pracy starali się jakoś dopytać. Tylko czy jest możliwa? gdzieś ktoś widział ogłoszenie?

Małgosia Nowy wpis

Polecam Biuro Nieruchomości pani Bożeny Składek. Miła,profesjonalna obsługa, wszystko sprawnie zorganizowane .Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie.Wszysko przemawia za tym że jest to biuro godne polecenia!

Cześć. ;) Spece do spraw Nieruchomości znajdą obecnie u Pani miejsce dla siebie? Widziałem, że jedna Pani już praktyką się interesowała, zauważyłem także ze stale pojawiają się opinie od klientów. czy obecnie sporo jest ich do obsługi? I czy występuje jakaś konkretna specjalizacja?

Brałeś udział w rekrutacji do BS Nieruchomości Bożena Sładek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Bardzo profesjonalne podejście do klienta fachowa obsługa, formalności zostały kompletnie i sprawnie zrealizowane.Doskonały i stały kontakt,szeroka wiedza,pełna pomoc przy załatwianiu wszystkich dokumentów.Biuro nieruchomości godne polecenia.Zachęcam do współpracy z Tym biurem.Bardzo Gorąco Polecam!

Basia

Polecam współpracę z BS Nieruchomości i Panią Bożeną. Pełen profesjonalizm. Zawsze pomocna i dyspozycyjna. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie.

Kupiłem mieszkanie za pośrednictwem tego biura. Bardzo cenię sobie współpracę z Panią Bożeną. Nie było najmniejszych problemów z terminami, dokumentami czy ukrytymi opcjami. Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Cenowo rownież jestem zadowolony. Po negocjacjach cenowych ..Wilk syty i Manchester City ;)

Olga

Bardzo polecamy współpracę z Panią Bożeną Sładek. Przesympatyczna Pani, która ma ogromną wiedzę o całej wymaganej dokumentacji i nieruchomościach. Wykazuje bardzo duże zaangażowanie wykonywaną pracą. Na plus bardzo dobry kontakt z Panią Bożeną. Transakcja przebiegła pomyślnie.

Weronika

Witam. Usługi biura z tego co widzę po wpisach były chwalone, do dziś ciekawa jestem czy prowadzone jest ono przez samą Właścicielkę czy ktoś przy tym również asystuje? Chciałabym się tu zapisać na praktykę o ile byłaby tego typu możliwość. Czy ktoś orientował się już w tym temacie?

Kozłowska

Polecam z całego serca to Biuro Nieruchomości oraz Panią Bożenę Sładek. Jest profesjonalistką w tym co robi. Dodatkowo miła i ciepła osoba.

Weronika
@Kozłowska

Czyli widzę, że w opinii sama Właścicielka została wprost pochwalona? A co z pozostałymi pracownikami? Wiadomo ilu ich obecnie tu jest? I jakie prowizje mogą otrzymywać za faktycznie dobrą obsługę jaka tu jest przytaczana?

Barbara i Wiesław

Polecamy współpracę z biurem BS Nieruchomości prowadzonym przez Panią Bożenę Sładek. Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Bożeny transakcja zakończyła się dla Nas sukcesem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Pani Bożena to osoba w pełni profesjonalna i dyspozycyjna. Dziękujemy i gorąco pozdrawiamy :)

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem BS Nieruchomości.Transakcja przebiegla szybko, fachowo i co ważne z sukcesem. Pani Bożenka zajeła sie wszystkim kompletując dokumenty do sprzedaży i uczestniczyła w ostatnim etapie sprzedaży mieszkania jakim było podpisanie aktu notarialnego. Brak jakichkolwiek problemow, wszystko jasne i klarowne. Pani Bożenka zaangażowana w proces sprzedaży nieruchomosci od samego poczatku w 100%, profesjonalne podejscie do klienta. Kontakt blyskawiczny, super dyspozycyjnosc. Dziekuje za pomoc.

Marcin.B

Nie ma co się rozpisywać po prostu widać profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo miła Pani Bożena pomogła w załatwieniu wszystkich formalności, czego chcieć więcej POLECAM

Katarzyna .

Korzystałam z usług biur nieruchomości w różnych miejscowościach , jednak to jest na najwyższym poziomie. Właścicielka jest przemiłą , kompetentną osobą . Wszystko załatwia w expresowym tempie . Wymiana dokumentów odbyła się bardzo sprawnie.Pani Bożena jest bardzo rzeczowa , jeśli pojawia się jakiś problem przy wynajmie mieszkania zawsze służy pomocą. Polecam tę Firmę .

Iwona H.

Polecam biuro nieruchmości BS Pani Bożenki Sładek. Biuro profesjonalne w każdym calu. Przemiła i przesympatyczna właścicielka . Służy pomocą i radą, załatwia wszystkie urzędowe sprawy błyskawicznie i fachowo. Mimo dużej liczby klientów, których obsługuje każdy czuje się u Niej wyjątkowo. Polecam wszystkim, którzy oczekują fachowej obsługi przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Bardzo dziękuję za sprzedaż naszego mieszkania.

Alicja
@Iwona H.

Super, że tak oceniasz pozytywnie. A w jakim czasie udało się sprzedać mieszkanie?

Małgorzata

Widzę, że jest sporo pozytywnych opinii o tym biurze nieruchomości. Jakie trzeba mieć doświadczenie, żeby dostać pracę jako agent w tej firmie?

Maja

jak oceniacie wysokość prowizji od sprzedaży lub wynajmu w tym biurze względem innych ? w okolicy.

Polecam pełna profeska

Katarzyna U.

Bardzo polecam to Biuro nieruchomości. Obsługa perfekcyjna na najwyższym poziomie. Pani Bożena przesympatyczna, miła, kompetentna, super zorganizowana i obrotna, zawsze w pełnej gotowosci, podchodzi do swojej pracy z pełnym oddaniem. Można w 100% liczyć na profesjonalne, fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie kupna /sprzedaży od a do z , przy czym niepominie żadnego najdrobniejszego szczegółu. Kieruje się pełną troską o dobro klienta. Jest odpowiednią Osobą na odpowiednim miejscu. Dziękujemy bardzo za wszystko i gorąco polecamy!

Gazela

Obsługa biura perfekcyjna .Pani Bożena Sładek przemiła i kompetentna osoba. Takich osób trzeba szukać ze świeczką. Załatwia wszystkie sprawy od a-do -z. Nic jej nie umknie, jeżeli chcesz takiej obsługi zgłoś się do niej. Miałam przykre doświadczenie z innym biurem w Łaziskach -będę o nim mówiła wszystkim jeżeli tylko będę miała okazję. Pani Bożenko pozdrawiam. Jesteś super. Inni powinni brać przykład z Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o BS Nieruchomości Bożena Sładek - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w BS Nieruchomości Bożena Sładek?

Zobacz opinie na temat firmy BS Nieruchomości Bożena Sładek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BS Nieruchomości Bożena Sładek
  • Świętego Jana Pawła Ii 2