Opinie o Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin w Katowice

Piesek

Nie polecam piesek po podaniu leku zmarł

Ines

Przez 7 lat klinika Giszowiec była jedynym miejscem,gdzie potrafili sobie bez problemu poradzić z moim bardzo agresywnym kotem, wszyscy inni weterynarze w Katowicach się bali, kotka już nie ma,ale od roku z genialnym podjęciem obchodzą się z moim psem. Wszystkim gorąco polecam to miejsce,bo pracują tam ludzie z wielkim sercem.

Filip

ODRADZAM. Niestety wizyta w tej klinice to porażka. Przyjechałem w niedziele 01.11 na wizytę kotem, który nie oddawał moczu przez cały dzień, był agresywny i nic nie jadł i nie pił - identyczna sytuacja już miała miejsce w przeszłości i wiedzieliśmy ze skończy się to cewnikowaniem. Zadzwoniłem wcześniej upewnić się, że mogę przyjechać. W rozmowie telefonicznej uzyskałem informację, że jak najbardziej mogę przyjechać - jeśli będę przed 20 to będzie wizyta na dyżurze, jeśli pojawie się po 20 to już wizyta w ramach opieki nocnej. Przyjechałem o 18:40. Po rejestracji usłyszałem, że muszę chwilę poczekać, bo teraz są wydawane zwierzęta. Tak więc czekałem i czekałem i tak przyszła godzina 20. Miałem przejść do gabinetu na opiekę nocą. Pan weterynarz obejrzał kota, trochę oburzony ze jest agresywny i nie daje się zbadać. Stwierdził, że nie trzeba cewnikować, dał 3 zastrzyki i że teraz to samo powinno ustąpić i kot zacznie normalnie funkcjonować. Koszt wizyty 170 PLN – 20 PLN za leki, 150 PLN wizyta już jako nocna. Na moje pytanie, dlaczego jako nocna, skoro czekam już prawie 1, 5 godziny uzyskałem odpowiedź, że taki jest system w komputerze i nic nie może zrobić. Niestety zastrzyki nie pomogły i następnego dnia kolejna wizyta już u naszego weterynarza. Tam po szybkim badaniu natychmiast cewnik i problem ustąpił. Podsumowując – Klinika Weterynaryjna Giszowiec niestety w żaden sposób nie pomogła naszemu kotu, co więcej wprowadziła nas w błąd co do kosztów wizyty, Straciliśmy czas, pieniądze i przede wszystkim naraziliśmy kota na niepotrzebny stres. Zero empatii dla zwierząt. TAK WIĘC ABSOLUTNIE NIE POLECAM PS Panu weterynarzowi też polecam, żeby cały dzień nic nie jadł, nie pił i nie oddawał moczu – ciekawe czy też nie będzie wykazał oznak agresji w stosunku do otoczenia. MOŻE TROCHE WIĘCEJ EMPATII I ZROZUMIENIA DLA ZWIERZAT!!!

adamz11

Dzien dobry Panstwu ! Pragnalbym podzielic sie moim doswiadczeniem z 25-go grudnia 2019 . Mamy z zona ponad 16-letniego kota . Chociaz jest w dobrej kondycji , jezdzimy z nim do lekarza w Bytomiu ( zna kota od malego) .W Swieta tamta placowka byla zamknieta , a trzeba bylo podac kroplowke z elektrolitami -150 ml podskornie ( zalecenie lekarza).Dzien wczesniej ten zabieg zajal w Tychach-Czulowie 15 minut .Zadzwonilem do Giszowca okolo 11-ej . Pani w recepcji zasugerowala ,zebym sie pospieszyl , bo czynne do 15-ej .Bylismy 11:45.Po powierzchownej rejestracji (nie musialem podac daty urodzin prababci kota) powiedzialem o co chodzi .W odpowiedzi uslyszalem ,ze " my podajemy kroplowke tylko dozylnie ",ale zadecyduje lekarz.Od tej chwili siedzielismy z kotem 1.5g w poczekalni tylko po to ,zeby uslyszec od jakejs pani w gabinecie ,( chyba nie byla weterynarzem , skoro dobro zwierzecia jej nie interesowalo ) ze w sposob zalecony kroplowki nie zrobi .Chcialbym sie zapytac wlasciciela kliniki ( bo ten barak nie jest przychodnia) 1. Kto jest (usunięte przez administratora)czy lekarz weterynarii w Bytomiu , ktory zaleca podanie podskornie,czy lekarz w Czulowie , dla ktorego jest to normalne i nawet nie wspomina o innej mozliwosci czy moze pani w Giszowcu . 2. Dlaczego klient czeka w Swieta pod drzwiami 1.5g tylko po to , zeby byc odprawionym z kwitkiem .3. Co znaczy w jezyku polskim " jakosc premium ultra " , ktora panstwo reklamujecie na plakatach zawieszonych na scianie w poczekalni. Wyrazow szacunku ani pozdrowien nie przekazuje ,bo po takich doswiadczeniach trudno .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin - Katowice

• Jak się pracuje w Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin?

Klinika Weterynaryjna Giszowiec Bojarski Marcin
  • Mysłowicka 65A