Opinie o Seweryn Chwałek Expert Dom w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Seweryn Chwałek Expert Dom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Seweryn Chwałek Expert Dom o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seweryn Chwałek Expert Dom w Wrocław

Monia Nowy wpis

Jak oceniacie pracę w Expert Dom? Jakie zarobki, atmosfera? Trwa rekrutacja na stanowisko administratora?

nelanel

W roku 2020 było tak : dobry kontakt tel i mailowy. Właściciel stara się, aby jego firma była wyjątkowa (na plus). Roczne rozliczenia zrozumiałe i wyczerpujące. Biuro zgłoszeń reaguje szybko. Niestety opiekunowie wspólnot nie prowadzą spraw od zgłoszenia do realizacji, trzeba im wielokrotnie przypominać. W sprawach spornych z wykonawcami ofiarnie bronią interesu... wykonawców, co jest powszechną patologią, ale w porządnej firmie nie powinno mieć miejsca. W 2022 r. jest tak: niestety z czasem - prawdopodobnie w miarę pozyskiwania nowych wspólnot - jakość codziennej obsługi obniża się w niepokojącym tempie. Trzeba wielokrotnie przypominać o każdej sprawie, aby została ona załatwiona, co nigdy nie dzieje się szybko. Tak więc Expert Dom powoli, wzorem PZM i in. staje się zarządcą dla wytrwałych. Pandemia nie ma z tym nic wspólnego - o niedoborach mogących z niej wynikać po prostu nie wspominam. Expert Dom ma talię ulubionych wykonawców, którzy są partaczami do kwadratu, zaś w razie reklamacji nie chce lub nie umie wyegzekwować od tych firm niezbędnych napraw. Dla tych, którzy chcą stać się lub już są klientami Expert Domu, mam radę, aby przystępując do remontów nie dawali się namówić na zręcznie podsuwanych przez administratora "jego" wykonawców ( możecie usłyszeć : "to bardzo dobra firma", " ładnie zrobili remont innej wspólnocie"... ), tylko sami od początku do końca znaleźli i wykonawcę i inspektora nadzoru. W przeciwnym razie może być tak, że otrzymacie od Expert Domu 3-4 oferty dosyć lub bardzo drogie, a na końcu tę jedną wymarzoną ( bo najtańszą ) ofertę firmy z talii zarządcy, czego na wczesnym etapie nie będziecie świadomi. Potem czeka was partanina i niechęć Expert Domu do egzekwowania jakości od takiego wykonawcy. Gdyby coś w przyszłości się poprawiło, to też Wam o tym doniosę

Justyna
@nelanel

Na jakiej zasadzie ci wspomniani ulubieni wykonawcy zostali wybrani skoro podobno tak źle wykonują swoje zadania z tego co piszesz? Czemu z nimi współpracują?

gość
@Justyna

Doskonałe pytanie! Tu właśnie tkwi sedno problemu. Jeśli dodam, że takie relacje wykonawca-administrator występują u nas powszechnie, to jawi się (usunięte przez administratora) którą ktoś wreszcie powinien się zająć

Justyna
@gość

No aż teraz też mocniej się tym tematem zainteresowałam. W takim razie co według Ciebie należy teraz z tym zrobić?

Nel Nowy wpis

Też dobre pytanie. Bardzo dobre

Justyna Nowy wpis
@Nel

To sarkazm jakiś? Rozumiem, że sugestii co do tego nie masz?

nelanel Nowy wpis
@Justyna

Ależ mam, ale to nie znaczy, że zaraz muszę je zdradzać na forum ????

keyt

Obecnie jestem pracownikiem tej firmy firma jest ok są wypłacalni dbają o pracownika odkąd tam pracuje nie narzekam naprawdę jest w porządku

Małgorzata
@keyt

Piszesz, że dbają o pracowników, czy w zakres tego dbania wchodzi również jakieś dofinansowanie do wakacji/urlopu? Czy są jakieś letnie benefity, szczególnie dla osób z dziećmi?

Siwa

Jak najbardziej Expert Dom solidna firma na 6plus i jeszcze więcej ????????????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Seweryn Chwałek Expert Dom? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
KK

Dobry kontakt tel i mailowy. Właściciel stara się, aby jego firma była wyjątkowa (na plus). Roczne rozliczenia zrozumiałe i wyczerpujące. Biuro zgłoszeń reaguje szybko. Niestety opiekunowie wspólnot nie prowadzą spraw od zgłoszenia do realizacji, trzeba im wielokrotnie przypominać. Potencjalnym wykonawcom nie zlecają wyceny na podstawie przedmiaru, tylko udostępniają kosztorys inwestorski, co jest działaniem na szkodę wspólnot. W sprawach spornych z wykonawcami ofiarnie bronią interesu....wykonawców, co jest powszechną patologią, ale w porządnej firmie nie powinno mieć miejsca. "Opinia negatywna" jest za ostatnie zdanie

Zostaw merytoryczną opinię o Seweryn Chwałek Expert Dom - Wrocław

• Jak się pracuje w Seweryn Chwałek Expert Dom?

Zobacz opinie na temat firmy Seweryn Chwałek Expert Dom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seweryn Chwałek Expert Dom?

Seweryn Chwałek Expert Dom
  • Stawowa 15 lok. 9