Opinie o Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka w Gęsice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka w Gęsice

Chciałbym przestrzec wszystkich przed podejmowaniem pracy w Equivet Szpital dla koni dr Golonki. Miałem nieprzyjemność pracowania tam przez 2 miesiące i to jak szefostwo traktuje pracowników to już (usunięte przez administratora) Poniżenie słowne, wulgaryzmy, teksty typu "to ty mi powinnaś płacić za to że możesz tutaj pracować" albo "nie nadajesz się do tej pracy, nawet dzieci lepiej sobie radzą z końmi" czy grubsze już jak (usunięte przez administratora), wieczne zwalanie winy na pracowników za wszystko, do tego problem z umową i ubezpieczeniem, (usunięte przez administratora) a kiedy powiedziałem że chce zakończyć współpracę zostałem zwyzywany i do dzisiaj nie dostałem wypłaty za ostatni miesiąc pracy, państwo nigdy nie mają pieniędzy i potrafią zapłacić w środku kolejnego miesiąca tylko połowę wypłaty.. (usunięte przez administratora) najpierw wymyślała , że musi pogadać z księgową ile mają mi wypłacić, później dzwoniła że nie może mi przywieźć pieniędzy bo jej dziecko jest chore. I tak codziennie dzwoniłem i codziennie słyszałem, że nie może bo dziecko chore, bo jest na kwarantannie 2 tygodnie, bo miała kontakt z osobą chorą na koronawirusa (mimo że kilka dni później dzwoniłem z innego numeru i okazało się, że szanowna pani jest na spotkaniu). Także jeżeli ktoś z Was lub waszych znajomych lekarzy czy techników będzie chciał podjąć tam pracę, to radzę zastanowić się kilka razy czy warto, chyba że lubicie(usunięte przez administratora) lubicie prosić się o własną wypłatę, lubicie pracę w toksycznej atmosferze gdzie na was krzyczą i poniżają słownie, gdzie nie płaci się za nadgodziny, a wymaga bycia w gotowości 24h.

Zostaw merytoryczną opinię o Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka - Gęsice

Firma Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Lekarz weterynarii, Wrocław - Styczeń 2024

Czy pracujesz w firmie Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka?

Zobacz opinie na temat firmy Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka

Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni Lek.Wet. Paweł Golonka