Grela Adrian F.T.H.U. Adriano

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grela Adrian F.T.H.U. Adriano

Aktualność
Witamy Serdecznie na naszej stronie!
Obecnie poszukujemy osoby do wystawiania i obróbki FV transportowych. Praca dodatkowa. Godziny i wynagrodzenie do ustalenia. Zainteresowanych  zapraszamy do kontaktu (doświadczenie mile widziane)

CV można wysłać na adres adi7969@gmail.com.
 W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 502468287
Ania W.
Klient

Bardzo dobra firma transportowa i spedycja na wysokim poziomie, Pracujemy stale razem na wspólnych trasach, dobrze ułożona spedycja

@Robert

Relacje między pracownikami są na bardzo dobrym poziomie, ale zawsze znajdzie się jakaś gnida w załodze. Pracownicy i szef eliminują taką gnidę która sieje zamęt na parkingach i opowiada takie bzdury i, że ma w (usunięte przez administratora) To czy tamto. Oby jak najmniej takich przyjmujących się, zrobienie zamętu i nerwów dla wszystkich w firmie.

Marcin

Firma jest okej, robota tez. Nie ma się do czego przyczepić, robiłem i wiem.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak dużo osób pracuje w Grela Adrian F.T.H.U. Adriano?

Aktualność
Witamy Serdecznie na naszej stronie!

CV można wysłać na adres adi7969@gmail.com.
 W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 502468287

Witamy serdecznie!

Miło nam powitać wszystkich odwiedzających nasz profil w serwisie GoWork.
Zależy nam, aby to forum było miejscem do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat. Jesteśmy tu po to, by udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, sugestie i uwagi

Szczególnie ważne są dla nas merytoryczne opinie, które pozwalają nam lepiej poznać oczekiwania naszych pracowników oraz lepiej funkcjonować.

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu serwisu, którego nieprzestrzeganie skutkuje interwencją administratora.

Zapraszamy do dyskusji!

Robert

Nie dziwię się bo pracować za najniższą krajową i resztę dostawać pod stołem to nic dobrego. Powiesz jakie umowy tam proponują? Na czas określony czy trzeba mieć własną działalność?

@Robert

Panie Robercie odpowiadając na pana pytanie , umowy tylko o pracę jeśli chodzi o wynagrodzenie to rozliczani wg pakietu mobilności .Zapraszam do kontaktu telefonicznego udzielę wszelkich informacji . Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grela Adrian F.T.H.U. Adriano? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy Grela Adrian F.T.H.U. Adriano organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były i przyszły pracownik

Czytając te oponie mówię nie wierzę.. A więc wypowiem się i jaa ???? Większość z was którzy dodali opinię na temat tego pracodawcy to są nie nie normalni .. najlepiej abyście startowali o 8 rano i kończyli o 14godz w tym 4:30 jazdy .. a reszta to czekanie na załadunek bądź rozładunek.. przedstawiacie temat pracy mówię tutaj o wyjazdach i zjazdach typu sobota itd ... a więc jak się komuś nie podoba taka praca to niech skończy z nią i ze sobą również bo jak wywnioskowałem po tych opiniach to moim zdaniem 99% ludzi którzy dodali opinię to poprostu nie chce się robić a wiadomo podejmując tą pracę to wiemy na co się piszemy ponieważ driverka polega na tym aby jeździć i po to też jest to auto aby nim jeździć.. w każdej robocie wymagają tego aby wyjechać tacho każdego dnia na maksa .. a co do osoby Pana Adriana to ja nie mogę złego słowa powiedzieć na jego temat .. można załatwić z nim wszystko.. ale jak to się mówi " JAK BÓG KUBIE TAK BÓG KUBAŃCZYKOM " ???? atmosfera w tej firmie jest w porządku. Co do mycia aut to nie prawdą jest to że auta się myje na placu szczotą tylko auta jeżdżą na myjnię nawet sam Adrian mówi aby jechać to umyć bo wstyd.. a taka skromna wypowiedź z mojej strony do tych co się wypowiedzieli i tych którzy znaleźli prawko e chipsach bądź odebrali je z inPostu.. proponuje iść do biedronki na kasę bądź na magazyn zrobicie 8 godz pracy i pójdziecie sobie do domu .. i zarobicie z 3500 zl .. ale znowu będzie problem bo przecież nikt za tyle nie będzie pracował .. i jak żyć??!! I jeszcze taka jedna rada Ci co tak tutaj twardo się wypowiedzili.. moze sami otwórzcie firmie transportową czy inną i zobaczymy i co pokażecie .. pozdrawiam niezadowolone grono ????

Kartofel
@Były i przyszły pracownik

Grela ty już nie pisz nic :)

Elżbieta
@Kartofel

A co tak w sumie wam się nie podoba w tej jego wypowiedzi?

Agata

Nieadekwatna kasa, czyli jaka? Bo to trochę mało konkretne. Wiesz może jak to jest w porównaniu z konkurencją?

Czy w Grela Adrian F.T.H.U. Adriano odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Volvolove

Jak dobrze znam tą firmę i znam się z szefem Adrianem, to nie mogłem uwierzyć w to co slyszlem o tym ze takie opinie na internecie są o (usunięte przez administratora) prawie rok jeździłem na czarnym volvie i to co mogę powiedzieć komuś kto szuka prace w ADRIANO, to musi być chłop z jajami do roboty bo jak się robi zaplanowaną robotę to się dobrze zarabia.. tyle odemnie.

C. D. N

Stefan dobre pytanie,? Z pewnością Adrian to dobry szef. No ale cóż są lepsi na rynku pracy. Więc każdy chce lepiej zarabiać jak i szef tak i kierowca... Pozdrawiam

Robert
@C. D. N

Pracowałeś w firmie Adriano i mógłbyś dodać komentarz na temat warunków pracy? O pracodawcy wyrażasz się pozytywnie, a czy relacje ze współpracownikami były równie koleżeńskie? Informacje na temat zatrudnienia, które dodasz, pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu pracy.

Maja
@Tamagoczi

Dziękuję za odpowiedź, tylko proszę, żeby unikać wulgarnych określeń w miarę możliwości i pisać merytorycznie, bo o wiele lepiej czyta się takie merytoryczne wypowiedzi. Czyli rozumiem, że atmosfera w miejscu pracy jest w porządku, to świetnie. A macie jakieś imprezy integracyjne?

ja

A jak ze stanem aut dla kierowców?

Ktos
@ja

Volviacze ???? stan aut jest bardzo dobry, czy to starsze modele czy nówki.

Wiktor

Czy do każdego kierowcy jest przypisany samochód ?

Ktos
@Wiktor

Tak, każdy kierowca ma przypisany swoj samochód. Jedynie podczas urlopu auto zmienia tymczasowo kierowcę,zebg nie było przestoju.

Wiktoria

Posiada ktoś aktualne informacje o warunkach panujących w firmie? Jak traktowani są tam kierowcy i są adekwatne do poświęconego przez pracownika czasu?

Marcin

Firma jest okej, robota tez. Nie ma się do czego przyczepić, robiłem i wiem.

Dawid
@Marcin

Możesz napisać dlaczego sie zwolniles z pracy?, jak jest tam tak dobrze

@Marcin

Robota była ułożona wszystko grało, ale stwierdziłem ze jazda nocą nie jest dla mnie. Jeśli ktoś woli jazde nocną, to firma do polecenia

Zainteresowany
@Marcin

A za nocki lepiej płacili czy nie bardzo?

WIKI

Jak nie zdązysz umyc auta w piatek bo pózno wracasz to kaze ci przyjsc w sobote szorowac

Józek

Napiszecie coś o tych swoich polermenach, chłopaki na hucie maja niezły ubaw :)

@Józek

Chłopaki w firmie również z was pieją, znają swoją prace i wiedza co jest 5. Kto tu pracuje ten wie jak jest w ADRIANO. A to o czym co niektórzy tu wypisują to jest jakaś abstrakcja

WIKI

Zapomniałem dopisać ze jak sie ktoś zwalnia to zawsze oszuka na wypłacie.

@WIKI

Zapomniał pan powiedzieć ze miał pan ponad tydzień urlopu w ciagu miesiąca i spalanie jak w euro 3 :) Proszę najpierw myślec co pan pisze a później przelewać to w żale

Wiki

Potwierdzam. Omijajcie tą firmę z daleka. Po zjeździe w piatek trzeba szorowac auto. Jak zjedzieez późno to każe Ci przyjść w sobotę myć. Wyjazdy w poniedziałek o 2 rano. Za badania wstępne nie zwraca pieniędzy. Wytycza trasy największymi dziurami gdzie nie ma viatola Sama częstotliwość okazywania się ogłoszeń świadczy że to firma kogucik. Prawdziwy DZIAD. TRANS!

@Wiki

napiszę Ci tak: Jakbyś robił robotę tak jak inni pracownicy w tej firmie to byś i tyle zarabiał co i oni,ale jak się nie potrafi i ma się podejście do pracy takie jak Ty to tak się ma jak się ma. O czym tu będziemy pisać jak Ty masz świadectw pracy więcej niż dni pracujących w miesiącu ze stażem pracy największym 3 miesiące w K INWESTMENT????????????

Byly pracownik antymagnes
@Tamagoczi

Jak by bylo mniej dziadów takich jak wy, to i ludzie pracy by nie zmieniali, ale jak sie startuje o 2rano w poniedzialek i jedzie sie pod Wrocław na magnesie, a pozniej na legalu to i 3000tys km sie zrobi. Firma DNO. Do nowych nieświadomych kierowcow!!! Jak jarek grela i adrian grela będą namawiać do jazdy na magnesie odrazu zgłaszać ten fakt IDT????

@Byly pracownik antymagnes

Może i ty jeździłeś na magnesie ale nam tu nikt nie każe, i przy Euro 6 to sobie możesz dodać ten magnez do herbaty. Czasu się zmieniają,warunki i wynagrodzenie również.

@Tamagoczi

Tak jeździłem i to u was na Volvo fh13 magnes byl na porządku dziennym, wykorzystywaliscie wtedy kierowców na maxa bo roboty bylo malo, a teraz nagle taki obrót sprawy, matko boska jacy w jestescie chytrzy i falszywi, a ten magnes to radzę wam pić do śniadania bo serducho w końcu stanie i pieniądze wam juz potrzebne nie będą. Zacznijcie lepiej szanować ludzi!!!

@Były pracownik

Proszę się tylko przedstawić panie były pracowniku a chętnie pana powspominam na forum, czy był pan sumiennym pracownikiem. Przykro mi skoro byliśmy takimi „magnesiarzami” dlaczego nadal ITD nas nie zniszczyła? Dlaczego co roku w flocie pojawia się całkiem nowy zestaw? Odpowied nasuwa się sama, bo to zwykły hejt i urazenie czyjegoś zbyt dużego przeświadczenia o sobie, oraz niesamowita zazdrość.. niestety. Firma trwa od 18 lat, takich bredni jak tutaj przez czyjeś urażone ego nigdy o nas nie słyszałem ani nie czytałem. Ta farsa dobiega końca, skoro pan i reszta tutaj starej „zgranej” byłej ekipy ADRIANO i JARTRANS, może o ADRIANO tyle powiedzieć zapraszam do wygadania się prywatnie lub chociaż telefonicznie. Zapomniałem myśle ze nie jest przypadkiem co do komfortu i zarobków w firmie ze po kilku miesiącach po odejściu pracownicy chętnie zapytują czy nie zwolniło się może miejsce na ich poprzedni zestaw, lecz to tylko mała dygresja ;)

Mały

Kierowcy w ADRIANO nie spędzają sobut na parkingach. Jeśli już to zawalają terminale, trasa, oraz kolejki. Nie my! Szczegolnie ze robota jest zwykle co tydzień taka sama lub powtarzalna!

Tamagoczi

Ja mam inną opinię na temat firmy i szefostwo oraz pracy. Praca od poniedziałku do piątku i w piątek jest już kierowca załadowany na wyjazd na kolejny tydzień. Praca poukładana na cały tydzień z góry w teczce z całymi wytycznymi. Auta są dobrze wyposażone i nie jeden by chciał mieć takie wyposażenie. Magnes do którego nakłania szef to taki żeby sobie wziąć rozpuścić w szklance i wypić,bo robota jest tak poukładana ze nie trzeba nic kręcić. Ogłoszenie widnieje co jakiś czas z tego a nie innego powodu,ponieważ przychodzą KRETYNI którzy nie potrafią zrobić roboty i mają takie pomysły i podejście do pracy,że zastanawiam się jak można mieć w sobie tyle cierpliwości żeby to wytrzymać. Mało tego że ćwiczy cierpliwość szefa to podejściem do roboty (usunięte przez administratora) innych pracowników. Tu trzeba robić robotę i jeździć cały czas tacho a jak chce sobie ktoś jeździć po 7:30 tacho to niech (usunięte przez administratora) nie zawraca i niech nie przychodzi do tej firmy. "TU NIE MA SRANIA PO KRZAKACH" Jak ktoś potrafi robić robotę to wie że około 3000KM na tydzień to TRZEBA (usunięte przez administratora) i nie potrzeba żadnych kombinacji o jakich tu piszecie. Tyle w temacie i mam nadzieję,że po przeczytaniu tej opinii odpuszczą sobie zawracanie (usunięte przez administratora) Ci co nie powinni robić podejścia do zatrudnienia w tej firmie i wtedy ogłoszenie nie będzie się powtarzać. Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Grela Adrian F.T.H.U. Adriano - Dąbie Górne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grela Adrian F.T.H.U. Adriano?

Zobacz opinie na temat firmy Grela Adrian F.T.H.U. Adriano tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie Grela Adrian F.T.H.U. Adriano?

Liczba opinii klientów firmy Grela Adrian F.T.H.U. Adriano, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grela Adrian F.T.H.U. Adriano
Przejdź do nowych opinii