Opinie o Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii w Kluczbork

Pacjentka

Lekarz bez empatii ,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora),traktuje pacjentów jakby był lepszym człowiekiem od nich a biorąc pod uwagę jego zachowanie i to co sobą prezentuje jest to tak niski poziom pod każdym względem że nigdy więcej nie chcę mieć styczności z takim " lekarzem ".

Asia
@Pacjentka

Hahaha Co Ty wypisujesz kobieto ? Nie poszłaś tam na kawkę i pogaduszki. Doktor ma olbrzymią wiedzę , kompetencje i błyskawicznie stawia właściwe diagnozy. Ale o tym zapomniałaś napisać bo atmosfera nie była odpowiednia ? Kpina Polecam z całego serca ! Doktor uratował nie jedno życie , a przecie o to właśnie chodzi , nie o klimacik.

Dominika -pacjentks

Pan dr Marek Nowakowski to bardzo dobry lekarz. Zawsze robi dokładny wywiad przed przepisaniem leku, a przede wszystkim zawsze skutecznie leczy mnie i moją rodzinę. I co najważniejsze -moje dzieci uwielbiają chodzić do Pana Doktora, a nie do każdego lekarza wcześniej tak chętnie chodziły.

@Dominika -pacjentks

A pan doktor gdzie przyjmuje? Widzę, że ludzie o pracę pytają ale nikt nie odpowiada. Ja też właśnie za pracą na recepcji się rozglądam. Pani jako pacjentka orientuje się czy pan doktor kogoś zatrudnia ?

Helena Nowy wpis

Dzień dobry, to działalność jednoosobowa? Pomijając opinie od pacjentów sama szukam zatrudnienia jako rejestratorka, widziałam, że jedna pani już o te prace pytała. nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi, a ten komentarz o poszukiwaniu technicznego do przychodni mnie zastanowił.

Pacjentka

Pacjent Roman z Kluczborka Nowy wpis
@Pacjentka

Kolejna anonimowa " Pacjentka " , której nie udało się wyłudzić nienależnego L4 lub która nie znalazła potwierdzenia diagnozy z którą przyszła , a którą postawił Jej google ? Ile trzeba mieć w sobie wewnętrznej frustracji aby tracić czas na szkalowanie innych? .. Ja osobiście polecam ! Rzeczowy , profesjonalny , skuteczny.

Asia Nowy wpis

Dominika -pacjentks

@Dominika -pacjentks

Barbara

Witam, szukając pracy jako rejestratorka med. tu trafiłam. Nie widzę chyba w opiniach odniesienia do tego stanowiska, lecz ktoś napisał cos na temat pracy w przychodzi. Czy jest ona związana z Panem Doktorem? Czy jest on Pracodawca?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jedna Pani pisała z rok temu o poszukiwaniach technicznego do przychodni, czy to jeszcze aktualne? mam na myśli te w Kluczborku, po opiniach widzę, że jeszcze jakieś inne miejscowości padały. Tak poza tym czemu nie ma opinii od osób zatrudnionych? Nie ma pracowników?

Do Dr Marka Nowakowskiego sprowadził mojego brata krwiomocz.Kardiolog był zdania , że spowodowany jest zaleconymi u brata lekami p/zakrzepowymi. Tylko dzięki dociekliwości i staranności Dr Nowakowskiego ustalony został właściwy powód. W Opolu na Urologii dziwili się jak Dr Marek Nowakowski zauważył w USG tak niewielkiego raka pęcherza ?! Brat jest już po operacji i czuje się dobrze. P.S. Lekarz nie musi uśmiechać się od ucha do ucha i opowiadać dowcipy , jeśli jest profesjonalny i ratuje ludzi !!! POLECAM ZDECYDOWANIE Anna

Oooooo

Lekarz obecnie przyjmuje w przychodni Vita w Kluczborku jest mało sympatyczny opryskliwy brak mu jakiejkolwiek empatii do pacjenta, traktuje pacjenta jak śmiecia

Zz
@Oooooo

Zgadzam się, traktuje pacjenta gorzej niż (usunięte przez administratora), zachowuje się jakby siedział tam za karę. Najbardziej opryskliwy lekarz z jakim się spotkałam. Dobije każdego pacjenta. Podczas wizyty czyta książkę.. Nie wie jak wypisać dokument na worki stomijne..

Jan B.
@Oooooo

Cóż , jeśli trafiła Pani do Doktora Nowakowskiego naciągać i wyłudzać np. L4 to faktycznie to nie ten adres. A teraz do rzeczy. Trafiłem do dr Marka Nowakowskiego w zasadzie by kontynuować wcześniej rozpoczęte leczenie przez innego urologa. Tylko dzięki fachowości i kompetencjom dr Nowakowskiego dzisiaj żyję. Doktorowi od razu coś nie pasowało w dotychczas postawionym rozpoznaniu. Szybka, prawidłowa diagnoza złośliwego raka , skierowanie na pilne leczenie operacyjne do Wrocławia, jak przekazał operujący mnie lekarz , uratowała mnie. Dziękuje Panie Doktorze !!! Do zobaczenia na kolejnej kontrolnej wizycie u Pana . P.S. Trole i hejterzy ! Wstyd mi za Was !!! Jan B.

Alicja

Z tego co widzę szukają tutaj podobno do pracy pracownika działu technicznego. Pracował ktoś na takim stanowisku tu w przychodni? Często występują tu jakieś problemy z instalacją?

Oli1111

Niestety miałam dzisiaj przyjemność (lub raczej nieprzyjemność ) zetknąć się z tym „lekarzem” Markiem Nowakowskim. Człowiek bez empatii a na dodatek chamski. Lekceważy pacjenta i odsyła z kwitkiem bez udzielenia pomocy. Bardzo NIE polecam

Alicja
@Oli1111

To niedobrze, że wyszłaś tak niezadowolona z wizyty... A powiedz mi jak natrafiłaś na tego lekarza? Ktoś Ci go polecił czy to był przypadek?

Aga555

Niestety jestem zmuszona napisać że ten lekarz jest opryskliwy, nie miły i. Nie sympatyczny. Gdy wyraziłam swoją opinię na temat pewnego zdarzenia które dotyczyło mojego dziecka stwierdził czy się znam na medycynie i czy mam coś w głowie.. Tak lekarz nie powinien się odnosić do pacjenta

Oli1111
@Aga555

Zgadzam się !!! Sama prawda

Tilo

Pan dr. Nowakowski jest bardzo dobrym urologiem. Od razu wykrył co mi dolega i jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Jestem bardzo zadowolony i chętnie wracam do doktora na wizyty kontrolne. Byłem już u kilku urologów i żaden mi nie wytłumaczył wszystkiego tak dokładnie. 100% profesjonalizm.

Jestem zadowolony z leczenia u dr Nowakowskiego , konkretny z dużą wiedzą . Polecam .

Dawid

Ile tam lekarze zarabiają ?

Przed kilku laty i ja miałem kontakt z tym lekarzem urologiem. Pokazałem mu przed badaniem gruczołu prostaty poprzednie badanie kontrolne innego lekarza. Dołączone też było zdjęcie USG z wymiarami tego gruczołu. Przed badaniem oznajmiłem, że mam żylaki odbytu i aby tylko przez USG dokonał badania. Odpowiedź była jednoznaczna " gdybym każdemu pacjentowi wykonała badanie USG to nasza przychodnia pójdzie z torbami ". Myślę że i tak prędzej czy później to się rozleci. W krótkim okresie czasu po badaniu w jelicie znalazłem się na stole operacyjnym, mając krwotok wewnętrzny.

Zdff222222

Lekarz który zachowuje się jakby był zmuszany być lekarzem brak mu empatii do pacjenta zawsze musi coś kąśliwego powiedzieć do pacjenta cokolwiek by pacjent poprosił lekarz daje z wielką łaską zachowuje się jakby był wielkim panem doktorem.nie polecam po wielu w latach w Przychodni musiałem przepisać się do innej.

Zostaw merytoryczną opinię o Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii - Kluczbork

Praktyka Lekarska Marek Nowakowski Rezydent Urologii
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Korfantego 25
    46-200 Kluczbork