Opinie o Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo w Stare Bogaczowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo w Stare Bogaczowice

Szymon Nowy wpis

Ja również zasięgnąłem opinie o firmie Rajcy, nie uważam żeby była chociaż neutralna. Bardziej negatywna oraz dowiedziałem się nowinkę, że przyszły zięć szefa(Mateusz Pawłowski), również założył firmę transportową i taki sam pracodawca tak teściu. Bocacą się po kosztach pracowników (płacą mniej niż za daną usługę powinni dostać). Nie polecam chyba że lubisz być (usunięte przez administratora).

Jak się pracuje z ludźmi z Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo?

Seba

Możecie mi coś przybliżyć więcej coś tej firmie Imperial i o samym właścicielu Mirosław Rajca ?? bo różne spekulacje i opinie chodzą po Wałbrzychu,wśród kierowców.Proszę o nie tylko same pochwały i zalety,ale i wady bo też są jak wszędzie.Będę wdzięczny.

Maja
@Seba

Różne spekulacje wśród nich? Tzn., Co takiego Ci w sumie mówili? Rozumiem, że jest spora rozbieżność w zdaniach?

Seba Nowy wpis
@Maja

sporo takich nie zbyt dobrych relacji o samym właścicielu,a Wałbrzych nie Warszawa szybko się wieści wśród kierowców rozchodzą.Świeży kierowca,młody to nic nie wie,ale starzy wiedzą.Pozdrawiam,raczej odradzają kierowcy.

Natalia Nowy wpis
@Seba

Po Wałbrzychu krążą ploty a jednak ludzie pracują i są zadowoleni. Kierowca jak przychodzi to już zostaje, bo praca się podoba. Anonimowo to każdy może sobie pisać ,,nie polecam”, tylko ciekawe dlaczego wszystkie podane nicki są to imiona Panów którzy nie pracowali w tej firmie. Opinię każdemu można szybko zepsuć, wystarczy jeden niezadowolony kierowca a plotka idzie szybciej niż Pendolino do Warszawy. Skoro ktoś rozpowiada taką informację to może sam właściciel powinien powiedzieć jaki jest ten kierowca, bo na właścicieli to wszyscy gadają i psioczą a nikt się nie pochwali swoimi umiejętnościami za kierownicą.

Pracuje w tej firmie od ponad roku i nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Wypłata jest zawsze na czas co chyba najważniejsze. Szef jest miły i uczciwy. Nigdy nie miałem przyjemności poznać Pana Władzia czy Jacka, czyżby konkurencja pisała negatywne komentarze? Ja polecam prace u Pana Mirka tak samo jak ludzie którzy pracują u niego od lat, a kto sam nie spróbuje ten się nie przekona. Pozdrawiam

Danuta

czyli sobie chwalisz? z czego jeszcze jesteś zadowolony oprócz terminowej wypłaty i miłego szefa? :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jacek

Może Tobie dobrze,jak dobrze się podlizujesz ?? Sam szef to bajkopisarz,następny pracodawca który chce się szybko dorobić na ludzkiej krzywdzie,czyli kierowcy.Dlatego tez się zwalniają,bo jak traktujesz pracownika tak masz.Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie.Nie polecam,sam szef nie kompetentny i nie słowny.Opinia wśród kierowców jest rozpowszechniana na temat firmy Imperial i samego pseudo szefa.Pozdrawiam.

Danuta
@Jacek

można wiedzieć dlaczego oskarżasz szefa że jest bajkopisarzem? nie znam firmy i jej poczynań, a chciałabym się dowiedzieć bo szukam pracy...

Jacek

Nie polecam.Wszędzie tylko nie praca w tej firmie.

Bronisław
@Jacek

Skąd taka negatywna opinia?

OLI
@Jacek

Stanowczo firma Imperial i sam właściciel na NIE.Opinia kiepska wśród kierowców i wśród konkurencji,innych pracodawców.Powodzenia.

Mieczysław
@OLI

Domyślam się, że jest problem z terminową wypłatą wynagrodzenia? Ktoś tam pisał wcześniej, że dobrze płacą, ale rozumiem, że tak nie jest? Właściciel w podejściu do pracowników jaki jest?

Tomasz

Polecam. Wypłata zawsze na czas. Pracodawca solidny, zawsze stara się pomóc w każdej sytuacji. Dobra robota.

Bronisław
@Tomasz

W sensie że osobiście stara się wytłumaczyć pracownikowi problem albo w przypadku takiej sytuacji zapewnia pracownikowi szkolenie? Na tym opiera się jego pomoc czy chodzi o coś zupełnie innego?

Polecam.

Władzio

Nie polecam tej firmy,jedna wielka ściema i owijanie w bawełnę.Wszędzie ale nie w tej firmie Imperial.Jak nie chcecie mieć problemów to dajcie sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)em.

Filip

Dobrze płatna praca

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo - Stare Bogaczowice

• Jak się pracuje w Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo?

Mirosław Rajca Imperial Transport-Kamieniarstwo
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Główna 153e
    58-312 Stare Bogaczowice