Opinie o Energokabel Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energokabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Energokabel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energokabel Sp. z o.o. w Świebodzice

Nat Nowy wpis

czytając opnie trudno się nie odnieść do tak jednostronnych wpisów.W trakcie inwentury wyszły nie wprowadzone dok. zakupowe i sprzedażowe z miesięcy pazdziernik, listopad, grudzień 2020 i nadal wychodzą takie historie jak zwroty bębnów kablowych nigdzie nie zarejstrowanych.Sprzedaż do nie sprawdzonych firm i do dziś nie ma zapłaty od odbiorców ciekawa jestem kto by tolerował takie sytuacje.Oczywiście panowie dysponowali możliwością zweryfikowania podmiotów składających zamówienia.Z bardzo poważnych uchybień było bez wiedzy zarządu podczas urlopu( który rozpisali wszyscy pracownicy) między świętami a sylwestrem otwarcie hurtowni i fakturowanie na swoją firmę towarów. Nasuwa się pytanie kto by na to pozwolił. I na czas realizacji raporty oraz historia wskazywały aby absolutnie nie sprzedawać takim podmiotom. O ile wiem zarząd wiele zrobił aby pomóc i usprawnić pracę, między innymi rozpoczęto budowę nowego działu handlowego ( dziś zakończoną) zakupiono prawie nowy samochód dostawczy 3,5t i wózek widłowy.A prezes to chyba święty człowiek bo tyle co się obelżywych maili naczytał i usłyszał wiele impertynencji , kto to by wytrzymał.Nigdy o ile wiem bo pracuję ok 2 lata nie było spóznienia z wypłatami poborów.Więc nie mogę sobie wyobrazić skąd tyle jadu skoro sami się zwolnili . nie powinni się interesować dawnym pracodawcą.

Kiemon Nowy wpis
@Nat

Informacje mają na celu zobrazowanie funkcjonowania firmy oraz traktowania pracowników. Możliwe, że zostały jakieś dokumenty zapomniane, ale wynikało to z nawału pracy. Pracownik w tej firmie ma robić wszystko. Np. Dyrektor wydaje towar, zawozi do klientów, tnie kable itd. pomijając, że zajmuje się również zakupami, rozladunkami, zaladunkami, sprzedażą itd. ogólnie to masz robić wszystko i siedzieć cicho. Nie było w tej firmie przez kilka lat mojej pracy ANI JEDNEJ rzetelnie przeprowadzonej inwetaryzacji. Zawsze po łebkach. Co do robienia nowego działu handlowego to osobiście rozkładałem kable, bo szkoda paru groszy dla fachowca. Mógłbym jeszcze wiele napisać o pracy w firmie Energokabel i ich działaniach ale szkoda czasu. Pozdrawiam

nat Nowy wpis
@Kiemon

Po prostu wystarczy dziś podjechać do hurtowni i spojrzeć jak jest a jak było w chwili obecnej pracuje tyle samo pracowników co poprzednio. Do dziś o ile wiem jest poważny problem z wystawionymi dok. sprzedażowymi przez pracowników bo odbiorcy twierdzą że nie odbierali towaru.Czyste (usunięte przez administratora) ciekawe co w tym przypadku uczyni zarząd bo to jest prokurator.

Kiemon Nowy wpis
@nat

Jest tak, że pracownicy 2 tygodnie po inwetaryzacji nie mogą znaleźć towaru, który jest na stanie. A i klienci dostają więcej towaru niż np. reklamowali. Takie porządki. Proszę mnie nie straszyć prokuratorem, bo naprawdę nie mam sobie nic do zarzucenia.

Kiemon

Pracowałem w firmie dość długo. Brak szacunku dla pracowników, traktowanie z góry oraz podejrzenia o oszustwa, pomimo lojalności i wkładu ogromnej pracy że strony pracowników. Brak jakichkolwiek szkoleń. Brak pomocy ze strony szefostwa, przerzucanie winy za niekompetencję zarządu na pracowników. Szczucie pracowników na pracowników. Sama firma ma potencjał, jednak nie z aktualnym podejściem do pracowników. Bardzo duża rotacja. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nie polecam.

Maja
@Kiemon

Dlaczego uważasz, że pracownicy nie są szanowani? Masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Rzeczywiście brak szkoleń może demotywować, czy zatrudnione osoby rozmawiały o tym z kierownictwem? Może jest to związane z obecnym kryzysem i brakiem funduszy. Ciekawi mnie też skąd wynika wspomniana przez Ciebie rotacja.

@Maja

A choćby dlatego, że każdego traktuje się jak podejrzanego o kradzieże i (usunięte przez administratora). Obwinianie pracowników o wszystko. Nikt nie docenia tego, że zostajesz po godzinach itd. ile byś się nie starał to i tak jest źle. O szkoleniach było mówione, jednak kończy skończyło się to słowami "wy ciągle coś chcecie ". Ludzie nie wytrzymują psychicznie i stąd rotacja.

@Maja

Na plus to normalna umowa, tyle co zarabiasz, tyle na umowie. I to jedyny plus z pracy w Energokablu.

Raba
@Kiemon

Pracownicy z J Góry piszą ,nieprawdę w chwili obecnej po inwenturze magazynowej wychodzą sprawy nie wprowadzonych dok. zakupowych ,sprzedażowych nawet z listopada, grudnia 2020 , jeden z pracowników prowadził swoją firmę w branży kadra zarządzająca wiele zrobiła aby usprawnić pracę .Jeśli ktoś tam był i pojedzie teraz to wniosek jeden był bałagan jest porządek . W odniesieniu do oskarżeń o kradzieże o ile wiem takich nie było ale przy takim bałaganie co można myśleć jak wydawanie towaru na karteczkach które mogą zagubić . Oprócz tego spore niedobory na kablach i przewodach ,oprawach itp.

@Raba

"kadra zarządzająca wiele zrobiła aby usprawnić pracę" - tak usprawniła pracę, że zwolnili się wszyscy pracownicy, włącznie z pracownikiem, który zatrudnił się i nawet miesiąca nie wytrzymał. Inwentura robiona przez osoby (pracowników firmy), które nie mają pojęcia co spisują i spisywali bzdury. Powód, to oczywiście skąpstwo, co powodowało brak jakichkolwiek szkoleń dla pracowników. Jedyną osobą, która wydawała towar na "karteczkach" to był sam Pan prezes firmy.

Rób salto

Witam, pracowałem w tej firmie w jednym z oddziałów. Praca jest lekka, potrafi być przyjemna aczkolwiek człowiek pełniący funkcję przełożonego jest kompletnym bucem bez jakichkolwiek manier, do tego jest chamski dla pracowników jak i klientów (co chyba nie za dobrze świadczy o firmie). Mimo wielu skarg na jego osobę, nic sobie z tego nie robi i dalej jest jaki jest, widocznie musiał już za mocno wypuścić korzenie (wrośniętego chwasta ciężej wyrwać) :) Zarobki średnie, żadnej możliwości rozwoju tylko wałkowanie non stop tych samych tematów, szukanie winnych wszędzie wokół siebie spowodowanych totalnym bałaganem i nieogarnięciem. Reasumując: jeden człowiek potrafi zatruć zakład pracy na tyle że wszystkim (pracownikom i klientom) nie chce się tam przebywać. Nie polecam.

Dyrektor
@Rób salto

Napisz , kto to taki, porozmawiamy z nim . Budujemy mocny zespół i chcemy wiedzieć , gdzie są nasze słabe strony . .

Rób salto
@Dyrektor

Rozmowa nic nie da. Z tego co się orientuję to rozmowa z nim była przeprowadzona I był spokoj przez 2tyg. Ten czlowiek nic nie ogarnia w tym oddziale. Jest tam chłopak co jeszcze ciągnie ten oddział, ale z tego co wiem prowadzi rozmowy I raczej odejdzie.

Miki

Witam pracowalem w tej firmie w jednym z jej oddziałów. OSOBISCIE nie polecam. Niskie zarobki, oskarzanie o kradzież z wzgledu na balagan miedzy stanem faktycznym a komputerowym jak podniósł wczesniej przedmówca. Brak kompetencji przełożonych ktorzy swoja nieudolność zrzucaja na pracowników . TAKA JEST "PRZYGODA"Z TĄ FIRMĄ KTÓREJ NIE POLECAM NIKOMU STRATA CZASU I ENERGI.

Magazynier

Rekrutacja przebiega standardowo prezes zarządu i "pożal się boże" dyrektor zapraszają do sali konferencyjnej i po prostu toczy się rozmowa typu co Pana skłoniło do złożenia tu papierów, co Pana motywuje, dlaczego akurat Energo-Kabel czym se Pan zajmował, ile chce Pan zarabiaćitp. Nie ma żadnych pytan dotyczących rodziny, intymności itp. wysoka klasa rekrutacji. Polecam jedak ubiór wizytowy, widac że zwracają uwagę na wygląd. Rozmowa trwa około 15 min.

Polecam się dobrze zapoznac z tym czym sie firma zajmuje i jej historią. Nie ma pytan typu co Pan widzi na tym obrazku itp. głupot

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
U

Witam pracowałem w tej firmie na stanowisku magazyniera i mogę powiedzieć, że sama praca jest bardzo fajna, lekka. Polecam ludzią któży lubią mało dynamiczne zajęcia. Gorzej jest jak trzeba iść do biura, magazynier w biurze jest traktowany jak trendowaty (chociaż ciuchy czyste i zapewnia je pracdawca). Biuro to jedna wielka rodzina więc z jakimś problemem polecam iść prosto do prezesa zarządu (tak, założyciel firmy porozmawia z robolem z magazynu) stanowczo odradzam dyrektora, strasznie butny i zachowuję się jak by był conajmniej prezesem KGHM, nie wiem co jeszcze robi w tej firmie (nie mówie tego już jako pracownik co po prostu nie lubi przełożonego, tylko mam swoją firmę i moge to subiektywnie ocenić) Wypłata to najniższa krajowa bez możliwości awansu. Warunki socjalne dobre. Brak poszanowania przez przełożonych. Częste oskarżenia o złodziejstwo spowodowane tym, że biuro ma niesamowity (usunięte przez administratora) w papierach i w systemie wisi masa rzeczy których juz nie ma... Ogólnie praca dla mało ambitnych. Prezes zarządu bardzo fajny i mądry człowiek ale niestety otoczony rodziną i półmózgami sam nie da rady/...........

Zostaw merytoryczną opinię o Energokabel Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Energokabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energokabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energokabel Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energokabel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energokabel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energokabel Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Energokabel Sp. z o.o.