Opinie o Dawa Daniel Waloch w Trzebnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dawa Daniel Waloch. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawa Daniel Waloch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawa Daniel Waloch w Trzebnica

obywatel Nowy wpis

(usunięte przez administratora) inaczej się tego nie da nazwać. Na OTOMOTO pod nazwą 50019. Biznes oparty na kłamstwie, sprzedawanie (usunięte przez administratora) po cenach używanych idealnych części samochodowych

Dariusz Nowy wpis

Wszyscy zgodni widzę co do oceny tego pana, który pewnie nigdy nie zatrudniał? Ktoś ma aktualne informacje na jego temat, czy jeszcze działa? Mam nadzieję, że udało się Wam odzyskać pieniądze...

najwiekszy (usunięte przez administratora) na jakiego trafilem, poprzednie opinie dobrze okreslają sposób działania - części wystawione jako stan idealny, przychodzi złom

Małgorzata Nowy wpis

A można bardziej rozwinąć? Największy co? Tylko grzeczniej, bo znowu wykropkuje :)

Marcel

Ta firma i jej właściciel to jedna wielka tragedia.Wystawia towar do sprzedaży pełnowartościowy a wysyła złom.Nie ma u niego zwrotów bo ich niie odbiera, Słowem (usunięte przez administratora).Mam nadzieję odwiedzić tego pana jak będę przejazdem w Trzebnicy .Uwaga nie daj się (usunięte przez administratora)sprzedaje pod różnymi nicami, podaje też różne adresy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dawa Daniel Waloch? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Lampa

Zwykły (usunięte przez administratora) , lampa przyszła uszkodzona ,części wrzucone do pudełka a ledy nie działają. Twierdzi ,że niema zwrotów brak paragonu paczka nienaruszona .sprawę skieruję do prokuratury oraz urzędu skarbowego w Trzebnicy

Zbigniew

RAdzę uwazac na tego sprzedawce, zobaczyc przed zakupem opinie o sprzedawcy na allegro, uzytkownik o nazwie 50019 niestety mozna sie naciac

@Zbigniew

Z komentarza wnioskuję, że jesteś klientem Dawa? Miałam nadzieję, że znajdę tu info od pracowników pana Daniela, upewnię się, czy zatrudnia osoby do sklepu internetowego i jakie proponuje im warunki. Może ktoś wie?

kupujacy

tak, firma DAWA Daniel Waloch z Trzebnicy zajmuje się sprzedażą części, niestety sprzedaje niezgodne z opisem w złym stanie i nie ma mowy o zwrocie, więc to jakby wyrzucic pieniadze w błoto. działa pod nickiem 50019 na allegro i otomoto

Kinga

Pan zajmuje się sprzedażą części?

pe

czesci przyszly w stanie TRAGICZNYM, z opisu i zdjęć oczywiście wszystko pięknie. nie pozdrawiam

canad

nabijanie w butelke, stracilem czas, nerwy przez tego pana i oczywiście pieniądze, sprzedaż części niezgodnych z opisem w tragicznym stanie

Pro

Fatalny stan części niezgodny ze zdjęciem z ogłoszenia na zdjęciach wręcz ideał w rzeczywistości pokrywane zaczepy porysowany wygląda jak by był wyciągnięty z błota z daleka od tego czlowieka

qwerty

Jeśli chodzi o firmę Dawa Daniel Waloch z miejscowości Trzebnica to nie polecam, bo to strata czasu, nerwów i pieniędzy.

blacharz

gosc sprzedaje rzeczy w tragicznym stanie firma Dawa Daniel Waloch Trzebnica

autoserwis

zamowilem u niego części, fatalny stan

kupujący

Drzwi do auta miały być w idealnym stanie, przyjechały z uszkodzeniami w 4 miejscach, pozaginane. Zabezpieczone do transportu akurat dobrze, wiec szkoda w transporcie wykluaczona. Drzwi zagięte na profilu zamkniętym, krzywe, do wyrzucenia jak i kasa za nie. Proceder kwitnie w tej firmie, janusze biznesu, nie pozdrawiam

lampa

kupiłem u tego pana lampę do peugeot, zarzekał się, że jest w idealnym stanie. Zamówiłem, przyjechała lampa z poklejonymi zaczepami, klej zamazany markerem, żeby nie było widać. Że też wcześniej nie trafiłem na opinie na jego temat... uważajcie

abc

Witam, Niestety to stereotypowy handlarz, sprzedaż w tej firmie polega na wprowadzaniu klienta w błąd, aby wypchnąć wadliwy towar, później niech klient się martwi. Omijać szerokim łukiem.

Zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Dawa Daniel Waloch z Trzebnicy. Zostały wysłane mi części samochodowe niezgodne z opisem, jedna z części uszkodzona tak, że nie nadaje się do użytku. Pan zapewniał, że części są w stanie nieuszkodzonym. Transakcja przez ogłoszenie na otomoto, link do sprzedawcy https://50019.otomoto.pl/. Ogłasza się również na allegro po tą samą nazwą użytkownika '50019'. Straciłem ponad 1000 PLN. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Dawa Daniel Waloch - Trzebnica

• Jak się pracuje w Dawa Daniel Waloch?

Zobacz opinie na temat firmy Dawa Daniel Waloch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawa Daniel Waloch?

Dawa Daniel Waloch
  • Ogrodowa 4a