counter
Jolanta Nowy wpis

Sporo czasu minęło od ostatnich wpisów o Phu Portal. Może ktoś ostatnio miał okazję korzystać z ich usług? Byliście zadowoleni z efektów?

Oburzona Nowy wpis

Witam, chce przestrzec przed panem Jasińskim i jego pracownikami. Wstawiali nam w domu 9 okien, nie dość, że zrobili to na odpiernicz, to źle. Przez okna wieje, odpadła juz zaprawa pod parapetami, klamki sie psują. Od kilku nastu tygodni, dzwonie do niby szefa, proszac o naprawe chociaż zamknięć, no ale to tak, jakby mówiło do ściany, maja przyjechac, ale jak do tej pory nikogo nie widac.(usunięte przez administratora)

Gość 2 Nowy wpis

Pan zwany szefem brak słów.... (usunięte przez administratora) starych ludzi na raty a gdy już drzwi zamontuje to twierdzi że trzeba zapłacić gotówką. Klamki odpadają. Nie ma szacunku do własnych pracowników, krzyczy i wyzywa. Sam siedział i nic nie robił na dodatek Zamontowal inne drzwi niż te co były zamówione. Ceny z kosmosu , drzwi które nam zamontowal były w Castoramie za 500 zł. Nigdy więcej....

Gość Nowy wpis

Tragedia .... (usunięte przez administratora) nic więcej, przyjechał zamontowal drzwi których nawet sobie nie wybraliśmy, klamki wypadły po 7 dniach A do dzis drzwiami trzeba mocno trzaskac aby je zamknąć. Nie polecam .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

gość

Firma ta to partacze, źle montują drzwi, okna, nie dobierają odpowiedniego koloru. A jak jest coś nie tak to nie odbierają telefonu. Nie wywiązują się w pełni z umowy, w moim przypadku nie zamontowali parapetu, a to co zrobili z montażem drzwi to tego nie da się opisać. Jak można próg montować pod poziomem podłogi!!!!!

Dodaj opinię o firmie Phu Portal Jasiński Jerzy w mieście Lubań zostań bohaterem rynku pracy. Napisz czy warto zaczynać karierę zawodową u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Portal Jasiński Jerzy - Lubań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad