Opinie o H O Norbert Cieplik w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie H O Norbert Cieplik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie H O Norbert Cieplik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H O Norbert Cieplik w Lwówek Śląski

Dariusz

Same komentarze o zaległej kasie i niezrobionej robocie. W takiej sytuacji firma nadal funkcjonuje czy zawiesili działalność?. Ktoś coś wie?

Klient Nowy wpis
@Dariusz

Nie słyszałem żeby zlikwidowano firmę.

Marta Nowy wpis

Czy ktoś posiada aktualny numer albo namiary na pana Cieplika? Czy w ogole wykonuje jakieś zlecenia?

Mm Nowy wpis
@Marta

Najlepiej pytać o niego w prokuraturze.

M Nowy wpis
@Mm

W lubaniu? Bo Zgorzelec odrzucił

Don

Pewnie robi na czarno. Spróbuj ustalić z nim ze zapłacisz przelewem to się wykręci z tego ze chce kasę do ręki. Szkoda nerwów i czasu

Oleg Siechnice

Dzień dobry z tego co się orientuję to Firma wykonuje prace zaległe u mnie materiał czeka na realizację inwestycji odpowiem jak zaczną wykonywać pracę w Maju

Czy rozmowa kwalifikacyjna w H O Norbert Cieplik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
M

Panie Cieplik kiedy odda pan 14 z 18 tysiecy, które wział pan na remont dachu, ktorego nigdy nie wykonano? Mysli pan, ze można bezkarnie okradać ludzi?

są w porządku wykonuje prace

Akurat
@Paweł

Panie Cieplik niech pan sobie sam nie pisze komentarzy. Ludzie panu pozwy zbiorowe zakladaja... Tyle poszkodowanych to grubsza sprawa Z tego tak łatwo sie pan nie wykreci..

Małgorzata

Pan cieplik wisi ludziom wielkie pieniądze. Pobral zaliczki w wysokosci 20..40..80 tys. I na tym sie skonczylo. Ani remontu ani pieniedzy. Ludzie uwazajcie. Ostrzeżcie swoich dziadkow/ rodzicow/ wujkow i ciocie! !!Jeździ po wsiach i (usunięte przez administratora) ludzi na remont dachu. Podpisuje unowy i pobiera horendalne zaliczki!! Nakrecono o nim program Uwaga! Uwazajcie bo jest duzo osob poszkodowanych!!

Poszkodowana

UWAGA!!!! Pan Cieplik to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)bardzo dużo osób !! Sam sobie wyszukuje klientów potem podpisuje umowy i pobiera wysokie zaliczki. W nieskonczonosc przeklada termin remontu a później ślad sie urywa. Ani remontu dachu ani matariału. Pieniedzy tez nie chce oddac. Toczy sie wobec niego postepowanie. Nie dajcie sie (usunięte przez administratora)i zwieźć jego przekonującym gadkom!!!

Genowefa

Skończył pięknie wygląda dach drobne poprawki jak brat pokazał poprawił nie mam zastrzeżeń dziękuje

Jadwiga

Dzisiaj skończyli a tak sìę martwiłam że w tym miesiącu nie skończy teraz będę mogła spokojnie spać po tak różnych i barwnych sło.

Natalia

Doszly mnie sluchy ,ze Pan Norbert Cieplik jest aktualnie chory ,czy ktos cos wie w tej sprawie?

Ryszard B

Ta Firma to porażka, (usunięte przez administratora) i nadciąga ludzi tylko na pieniądze. Podpisując umowę żąda dużych zaliczek, Pan N .to bardzo komunikatywny człowiek jest mistrzem w rozmowie i obietnicach by tylko dostać pieniądze.Widząc ,że może wywrzeć presję na klienta ciągnie ile się da ,obiecując złote góry. Oczywiście na obietnicach się kończy, rozpoczyna remont, by uspokoić na chwilę klienta i idzie na kolejne zlecenie i tak nakręcił spiralę, że nie jest w stanie dokończyć żadnej budowy.Ludzie uważajcie, nie dajcie się zwieść bo stracicie swoje pieniądze.Nie prawda że zakończył działalność, działa nadal i szuka kolejnych ofiar.

D

Zakończył działać

Don

@Andrzej Kujawski a czemu piszesz to tutaj? To twoja brygada?

Andrzej Kujawski

Dzień dobry dzis skończyli chłopaki wszystko w porządku

Cieplik Norbert, listonosz w ostatnim czasie dużo listów przynosi? Ponoć jesteś na świeczniku w prokuraturze i sądzie? Dobrze się spis w nocy? Ha ha

Łukasz
@Paweł

Nie dajcie się nabrać temu oszustowi. Kasę zgarnął podwykonawcą nie zapłacił robota nieskończona a teraz same wykręty albo telefonu nieodbiera.

Nierzetelna firma. Brak ludzi, brak sprzętu. Za to pieniążki zgarniają bardzo chętnie. I ślad po Ciepliku ginie. Nie dawajcie pieniędzy, nie podpisujcie umów! Nie dajcie się namówić na kredyty od niego! Zaciąga na ludzi chwilówki!

Daniel
@Marta

Dzień dobry bzdury to każdy może pisać anonimowo tak jak szczur schować w obrze i tylko przez szparę się wychodzić a nawet przypuszczalnie pracowałem na twoim dachu powiedz nazywasz się tak nie zrobił mi tego podaj przyczynę czy ty się wycofała z umowy bo pracę zawsze kończymy dłużej czy nie dłużej ale koniec jest

Katarzyna
@Daniel

To zapraszam do zakończenia prac. Bo wymianę pokrycia dachowego 130 m i 3 okien robi Pan od 2018 roku i nadal nie widzę końca. Za to kasę Pan przytulił. Nie opłacił Pan podwykonawców. Nie zakupił materiału. I kto tu jest szczurem? :) Do zobaczenia niebawem :)

Miłosz

Proszę zająć się budową, a nie podawanie się za radcę prawnego. Wystarczy zadzwonić do ostatnich klientów, a dowie się pan kto pisze. Wszystkiego dobrego i miłego dnia "radco prawny"

Mirek

Milego dnia panie Cieplik. Bo to juz ostatnie dobre dni. sądząc po usuwanych opiniach robota się konczy. Właściciel kombinator, brak narzędzi do pracy. Pracują po 6godzin plus przerwy, do tego raz lub dwa razy w tygodniu

Jurek

Nieuczciwy krętacz, o....szust , nie potrafi rzetelnie pracowac. Miesiąc pracy wydłużony do 12m-cy

Zostaw merytoryczną opinię o H O Norbert Cieplik - Lwówek Śląski

• Jak się pracuje w H O Norbert Cieplik?

Zobacz opinie na temat firmy H O Norbert Cieplik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H O Norbert Cieplik?

H O Norbert Cieplik
  • 19E