Opinie o Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek w Kluczbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek w Kluczbork

Maja Nowy wpis

Widzę że jeden z klientów nie był zbyt zadowolony z usługi a ja właśnie się chciałam o pracę pytać... może ktoś kto już wcześniej był tutaj zatrudniony odniesie się co do tego? inne zlecenia jak przebiegają? i czy dużo tutaj jest klientów? brat po prostu chciałby sobie dorobić doświadczenie już ma

Magda Nowy wpis
@Maja

Jest to (usunięte przez administratora) który chce wyłudzić pieniądze od wykonawcy który na rynku jest przeszło 20 lat. Nie ma żadnych negatywnych opinii. To jest zwykle (usunięte przez administratora) Wykonuje dla mnie dużo zleceń. Nigdy nie ma problemów, wykonana pracę należycie, dokumentacja zapięta do końca i co ważne zawsze odbierze telefon.

Patryk

Witam serdecznie :) Chciałbym państwa przestrzec, by nie korzystać z usług Pana Marek Paluszczak. Ten Pan zakładał nam wentylację mechaniczną (rekuperacje) Praca została wykonana bardzo nieestetycznie. Anemostaty odklejają się od sufitu. Wytrącą się z nich woda i zamiast wdychać świeże powietrze, to po czasie zaczniemy wdychać pleśń i inne rzeczy szkodzące zdrowiu w swoim własnym domu. Po nawiertach gruz nie był posprzątany. Nawierty w sufitach i wykucie w ścianie, również nie zostały poprawione. Po zakończeniu prac powinny być zrobione pomiary, by owa rekuperacja spełniała swoje normy. Niestety po „obiecankach” ze strony Pana Marka Paluszczaka nie było żadnej reakcji. Zapłacona została bardzo duża kwota, co jak się okazało na 70 m² nie była tyle warta. Sprzęt, jak i jego elementy, zostały zakupione najgorszej jakości. Nie posiadamy żadnej wyceny, gwarancji, jak również faktury. Praca została wykonana między sierpień/wrzesień. Komunikacja z tym Panem jest bardzo trudna. Brak odpowiedzi na SMS itd. Zostały wykonane pomiary poprzez inną firmę, za którą ponieśliśmy dodatkowe koszty. Firma ta również stwierdziła, że dana rekuperacja nie nadaje się do użytku i jest szkodliwa. Pan nie potrafi przyznać się do błędu. Niestety sprawę będzie musiał rozwiązać sąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek - Kluczbork

Zakład Instalacji Wod-Kan Gaz i Co Paluszczak Marek
  • Byczyńska 22 lok. 6