Flaxpol

Kluczbork

Opinie o Flaxpol

Gawron

ODRADZAM!!!!! Warunki płacowe beznadziejne, za soboty czasami płacą 30zl ,a czasami nie płacą. Kłęby kurzu i syfu wszędzie ponieważ brak sprzątaczki , z urlopami problem. Czasami niespodziewanie dowiadujesz się , ze musisz robić 12 godzin bo brak obsady. Ryczą, krzyczą i wymuszają . Atmosfera przygnębiająca !!!!!

jola

( usunięte przez administratora ) hronionej.Nie polecam i cytat gochy powiadam wam unikajcie flaxpolu - oj unikajcie.

gocha

prezes i jego słomiana, rodzinna załoga wraz z krzysiem-przydupasem zawiera się w jednym słowie - wiocha. słabe pieniądze są jednak punktem, przez który powiadam wam unikajcie flaxpolu - oj unikajcie.

bob

masakra , tu się nie da pracować .obóz pracy , dyskryminacja , [usunięte przez moderatora] w tej firmie nie polecam pracy

jvjhvjhvjh

nie bede oceniac brak slów

xxx

jestem zadowolona

Zostaw opinię o Flaxpol - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flaxpol