counter
3 4 17 5 1
@Tomek

Od ponad 4 lat korzystam z usług tego Sklepu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Widać, że ktoś bardzo nie życzliwy dodaje opinie. Pozdrawiam i polecam

A ja szczerze polecam !

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Wiki-Med Anna Bączkowska? Oddzwaniają zawsze?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Wiki-Med Anna Bączkowska?

były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

nie radze, Pani Anna wykorzystuje i karze oszukiwać pacjentów.

@Tomek

P. Nowy wpis
@@Tomek

A pod jakim adresem korzysta Pan/Pani z tych usług ?

Oszukana
Klient

OMIJAĆ TEN SKLEP Z DALEKA! Pani prowadząca ten sklep okazała się zwykłą oszustką (w życiu prywatnym też). Bierze zaliczki od klientów a później nie ma ani towaru ani wpłaty. Zalega w bankach, u dostawców, komornicy i te sprawy... Oszukanych nie brakuje. Uwaga! Może się posługiwać dwoma nazwiskami oraz innymi podrobionymi dokumentami.

Pacjent Nowy wpis
 Problem
@Oszukana

Zgadzam się!! Pani wzięła mój wniosek i nie otrzymałam ani sprzętu ani wniosku spowrotem!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A ja szczerze polecam !

Problem
@Pacjent

Nie ma to jak samemu sobie pisać komentarze Pani Anno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 313 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Sklep medyczny

Witam, owa Pani nie tylko oszukuje pacjentów ale także sklepy i dystrybutorów od których bierze towar z odroczonym terminem i nie płaci za niego. OSZUSTKA!!!!

Klient

(usunięte przez administratora)!!!omijać to miejsce z daleka. Niech was nie zmyli sympatyczna i miła rozmowa!

Monisia

Firma nierzetelna. Moja mama zakupiła w ostatnim czasie na refundację sprzęt dla brata do dzis nie otrzymała wszystkich części. Jest zwodzona tekstami typu: "kurier nie przyjechał", "kurier mnie (usunięte przez administratora)","nie ma towaru,bo miałam pogrzeb w rodzinie". Mama otrzymala kartke z rzekomym numerem przesylki z firmy kurierskiej. Po wpisaniu na strone wyswietla sie komunikat o braku takiej przesylki. Wlascicielka nie odbiera telefonu od mamy. Uwazajcie na tą firmę! Sprzęt opłacony, brat go potrzebuje a z właścicielem nie ma kontaktu.

Marta
@Monisia

Jeżeli mogę prosić panią o kontakt też zostałam oszukana przez ta pania

Gabi
@Marta

Proszę też o kontakt p.Marto też zostaliśmy oszukani.I wiele innych osób tą Pani Anna Bączkowska oszukala.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 414 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Wiki-Med Anna Bączkowska? Ktoś coś?

Czekamy na nowe wieści odnośnie firmy Wiki-Med Anna Bączkowska w mieście Piła, bo nie ma komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Wiki-Med Anna Bączkowska - Piła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad