Opinie o Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik w Dębowica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik w Dębowica

Jak w Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma możliwości - firma jest na skraju bankructwa, ledwo zipie- pracują już chyba tylko właściciele i rodzina

Czy można liczyć w Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik na prywatną opiekę medyczną?

MM Nowy wpis

Najlepiej zadzwonić do pana Tomasza, on na pewno zatroszczy się prywatnie

Wiecie może czy w Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik szukają chętnych na staż?

B.b.

Najlepiej zadzwonić zapytac do Pana Tomasza N

Zola

Wypłaty po pare złoty są tacy co za grudzień kasy nie mają a dopłata z tarczy ...............dla kogo.

Maria
@Zola

Aż trudno uwierzyć jest w to, że firma Nik wypłaca pracownikom wynagrodzenia, które wynoszą - jak nadmieniłaś - kilka złotych. Ale jeśli faktycznie tak się tam sprawy mają, to chyba wypadałoby w jakiś sposób zainterweniować. Co o tym myślisz?

Nurzyniak
@Maria

Dziewczyny. Nie macie na co czekać, odbierzcie swoje pieniądze (usunięte przez administratora). Dziwie się ze jeszcze tu pracujecie. Do polonusa do sójki idźcie. Wszędzie aby nie tu. U dziada się nie robi. Nic ich nie nauczyło ....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
były

Tu nie ma do czego wracać !! Rozjechał się cały dział handlowy. Została skwarek i ani. Baranowski pracował i też odszedł. To plajta firmy. Krotko pracowałam ale wiem. Kucharski też rzucił dziadów, ile będzie czekał na swoje pieniądze. Inspekcja pracy nawet nie pomogla. Czas na kolejne mocniejsze argumenty

PM
@były

Chyba nie do końca wiesz o czym piszesz. Stan obecny działu handlowego to zasługa baranowskiego. Nikt z nim nie chciał pracować, dziwię się że dziewczyny z nim wytrzymywały. Teraz w firmie huczy od plotek że narobił kupę przekrętów(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

szkoda gadać

Ciekawe to jest komu zależy na psuciu opinii... Skoro jesteś byłym handlowcem a nie było ich wielu to znaczy że za coś Cię zwolnili... pewnie za donoszenie. Idą Święta i wszystkim uprzejmym, którzy nie mają co robić tylko pisać tak negatywne opinie, życzę aby i o nich ktoś kiedyś powiedział "to był kawał wiecie kogo...."

GG

Ciężarówki Robił C , widziałem ....

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik?

NN

A co masz na myśli ??

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik?

He he

Zdecydowanie rozdzielane Pracuje tu 10rok i zawsze było cześć minimum na umowie lub trochę więcej jak w moim przypadku,(usunięte przez administratora)

sss10

I co dalej Harcerze?

Ona

My uczciwie pracujemy i dostajemy za to marne pieniądze i to pod warunkiem że się pójdzie i pokornie poprosi to może kilka stówek się z laską dostanie. A szefostwo się dobrze bawi i domy sobie buduje.

Czy jak miałem już doświadczenie na produkcji to jest szansa, że tuta j bym od razu został kierownikiem produkcji?

Jakie są mocne strony pracodawcy Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik?

Ala

Trzymają kasę w garści i nikomu nie dadzą, chociaż ludzie na to ciężko pracują

Brak

mocnych stron, no może jedna robienie z pracowników głupków. Wypowiedzenia poszły...

Karol
@Brak

To było do przewidzenia taka firma!! Ojciec zbudował a synki rozjebaly .... żal mi ich a przedewszystkim ludzi pracujących od wielu wielu lat

BP

Praca w tej firmie to jakaś porażka. Brak jasnych i zdrowych zasad postępowania z pracownikami. Kombinacje z umowami na zasadzie rotacji między firmami „słupami” w kółko NIK później NIK-M następnie NIK-T później NIK-W i znowu NIK. Umowy na czas nieokreślony nie uświadczysz. Poza tym kompletny brak szacunku i (usunięte przez administratora) ze strony jednego z synów właściciela. Wszyscy którzy pracują wiedzą o kogo chodzi.

Fizyczny
@BP

Oj kawał (usunięte przez administratora) Pracowałem bardzo długo w tej firmie by w końcu usłyszeć od pana Macieja że po kasę to pierwszy jestem. Do widzenia już więcej tam nie wrócę.

dd

Mamy grudzień a ja nie widzę swoich pieniędzy za październik. Dobrze że większość z nas ma umowy do końca roku. Nikt nie che przedłużać. To koszmar i odradzam wszystkim chcącym się zatrudnić. A przed panem M przestrzegam kawał drania i sprawa znajdzie swój finał w sądzie za mobbing

Czy Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

MG

Przykład umowa o pracę była zawarta ze mną na rok później mi ją kazano oddać i była podpisana kolejna itd .... Między umową była przerwa 2 dni a ja pracowałam cały czas. Umowy za każdym razem inny szef a to nik-m a to nik. I tak kręci się do dziś prawdopodobnie.

była

Urlopy na produkcji to fikcja. Zaległe każe podpisywać niby że wykorzystane. Płaci zaniżone stawki za urlop wg swojego widzimisie. Biuro nie wiem ale podobnie jest na magazynie.

ludzie

Gar kipi. Co zostało ludziom odebrane będzie zwrócone KARMA

duży

Wszystko co napisane poprzednio potwierdzam. jestem już byłym pracownikiem i wszystko co dzieje się w tym zakładzie należałoby zgłosić do pip, skarbówki i innych urzędów. doigrają się ....

Do duży
@duży

Zgadzam się należy uruchomić te wszystkie Urzędy Czas żeby ktoś za to w końcu odpowiedział .(usunięte przez administratora)

Obserwator

Pracownicy godzą się na takie traktowanie. Patrzę z boku i nie pojmuję jak można pozwalać na sytuacje, kiedy tak bardzo naruszane są prawa pracownika i zaniedbywane obowiązki pracodawcy. Brak wynagrodzeń w terminie, nierzetelnie skonstruowane umowy, fałszowanie dokumentów, wymuszanie od pracowników oświadczeń woli...długo by wymieniać. Moim zdaniem pracownicy powinni wziąć sprawy w swoje ręce, bo jak nie sami to nikt im nie pomoże.

Do obserwatora
@Obserwator

Godzą bo często nie mają wyjścia rynek pracy dla ludzi w pewnym wieku i bez konkretnego wykształcenia jest ograniczony .

Potwierdzam to co zostało napisane to bardzo delikatnie biorąc pod uwagę fakt jak zwracają się właściwie do pracowników i jak są traktowani na zasadzie,, spjeprzaj dziadu jak nie chcesz pracować na moje luksusy ,, za grosze i na umowie jaka mi pasuje. Wyzysk To Hasło Przewodnie . Straszne strzeż wszystkich od takich pracodawców dobry Boże.

Magdalena

Potwierdzam opinię Produkcyjnego, pensje dla pracowników wypłacane z dwumiesięcznym opóźnieniem w ratach i z pretensjami, że ktoś śmie się upominać albo z głupimi żartami, że skoro mieszka z rodzicami to kasa niepotrzebna...a szefostwo wakacje za granicą i lans na kolejnych luksusowych zakupach, pierwsza ławka w parafialnym kościele i miano pierwszych dobrodziei i sponsorów Parafii...alelluja

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik - Dębowica

• Jak się pracuje w Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Nurzyński Zakład Produkcji Obuwia Nik
  • 30
    21-404 Dębowica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042