Opinie o P.H.U. Robert Romanowski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Robert Romanowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. Robert Romanowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Robert Romanowski w Białystok

Tak patrzę na te ostatnie opinie i myślę, że ja to raczej tendencji do wcześniejszego wychodzenia z pracy to nie mam.... A powiecie mi przy tym jak teraz praca może wyglądać gdy ktoś wypełnia wszystkie obowiązki jak należy? Ciekaw jestem czy występuje jakieś przyczepianie się czy raczej atmosfera jest spoko? Na takiej mi zależy.

Michał Nowy wpis

Wpadłem w jakąś falę (usunięte przez administratora) Zostałem wysłany na badania lekarskie bez skierowania, za co dostałem jeszcze (usunięte przez administratora). Tydzień później poszedłem na badania (już ze skierowaniem) to jakaś nie miła baba robiła mi problemy, a Pan pracodawca myślał, że ja do pracy nie chcę przychodzić :D za co zostałem zwolniony. Gdy wychodzisz z pracy o czasie, to każdy jeszcze siedzi i się krzywo patrzą, że punktualnie chcesz wyjść. Rozumiem, że czasem trzeba coś nadrobić, ale nie codziennie, bez przesady, mam swoje życie prywatne po pracy :) . Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałem. Pan Szef mi wmawia, że jakiś keczup niby jem na stanowisku pracy i nie sprzątam po sobie :) W pracy musiałem robić zdjęcia produktowe swoim własnym telefonem i je obrabiać (mimo zapewnień, że będzie photoshop, którego nie ma). Pan często mówi o wielu rzeczach, a potem zmienia zdanie. Już nie wspomnę o innych tematach. Nie jestem jakimś hejterem, ale nie powinno tak się postępować z ludźmi. Szkoda nerwów. + dzięki za pizzę i pierogi

Iwona Nowy wpis
@Michał

Wnioskuję po tej opinii, że nadgodziny tutaj to częsta sprawa. Czy są jakieś inne konsekwencje odmowy nadgodzin poza krzywym patrzeniem? Jak w ogóle szef rozlicza się z pracownikiem z czasu pracy ponad program? Można odebrać nadgodziny jako dzień wolny czy płacą za nie?

ja Nowy wpis
@Iwona

Ja nie dostałem nigdy ani grosza za nadgodziny. Jak chcesz wyjść o "normalnej" porze, to potem Ci wypomni np. po weekendzie. To żenujące :)

Dorota

Widziałam opinię od jednego z pracowników, który deklarował zatrudnienie w firmie od 2013 roku, wiadomo czy do dziś stale w niej jest? Jak tak długi staż może odzwierciedlać się w ostatecznych zarobkach? jaki mają system podwyżkowy i ile osób teraz pracuje?

mhm

nie polecam ! Ten Pan to nie jest miły kontrahent.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Magda

Jak u Was wyglada wprowadzenie do pracy, kto wprowadza nowe osoby i czy mogą liczyć na pomoc pracowników z większym stażem?

Wojciu

Bardzo dobry pracodawca, pracuje u niego od 2013 roku. To wiele mowi o pracodawcy. Dba o potrzeby pracowników, choć mocno wymagający. Dla słabeuszy i bez zapału nie polecam.

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie P.H.U. Robert Romanowski w miejscowości Białystok? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Lepiej sie w to nie pakowac. Strasznie nieprzyjemny czlowiek.

Niezadowolona

Bardzo malo rzetelny przedsiebiorca. W dodatku agresywny i pozbawiony kultury osobistej, zwyzywal mnie kiedy zwrocilam mu uwage, ze dokonal bledu przy dokonywaniu transakcji

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Robert Romanowski - Białystok

• Jak się pracuje w P.H.U. Robert Romanowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Robert Romanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Robert Romanowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Robert Romanowski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Robert Romanowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Robert Romanowski
  • Al. Jana Pawła Ii 59 lok. U11