Opinie o Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb w Koszalin

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb. Poszukiwani są Pracownik Budowlany. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Rodo Nowy wpis

Brak słów. Nie płacą. Kłamią. Kłamią i tyle

Elżbieta Nowy wpis
@Rodo

skoro taką opinie firmie wystawiasz i ci nie placili to czy cos z tym zrobiles , zlozyles zawiadomienie do PIP chociazby ? bo pisac tutaj to kazdy moze, jakis dowod na taka sytuacje jest ?

Rodo Nowy wpis
@Elżbieta

Wszystko w toku w odpowiednim czasie wszystko będzie udostępnione.

Jeżeli ktoś zna sie na rzeczy i dobrze wykonuje swoja prace to nie ma problemu z firma Hydro-paint. Pracuje juz od ponad roku, nigdy nie byo problemów z pieniedzmi. po wystawieniu faktury max 5 dni roboczych i kasa na koncie. Poznałem juz pare osob które tam przyjechały do pracy. Wiekszosc to osoby podające sie za fachowców a tak naprawde aby tylko wkrecic sie i po 2 dniach prosic o zaliczki. Najgorzej jest z Polakami. Pijacy, osoby bez zadnych wartosci w zyciu. Zrobić aby coś zrobic na odpiernicz. Akurat firma miała pecha z takimi osobami. Szczerze polecam

Bożena

Pojawiły się trochę sprzeczne opinie na temat pracy w tej firmie. Jak aktualnie, w 2021 roku, pracuje się w firmie Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb. Jaka panuje tutaj atmosfera? Orientuje się może ktoś, czy poszukują teraz kogoś do pracy? Czy epidemia jakoś wpłynęła na funkcjonowanie firmy? Na jakie wynagrodzenie można obecnie liczyć?

Martyna

@Święta za pasem a jakież to kombinacje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zbrojarza cieśla murarz pomocnik wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Cygan

Poda ktoś numer do Krzycha lub Andrzeja

Święta za pasem

Ręce opadają na to co tu się dzieje. Oszust dwulicowe bydło kłamstwa powielanie kłamstwami nie uczciwie zachowania że strony będę cię nazywał cham..pięknie czaruj na początku współpracy przy pierwszym rachunku zaczynają się i to początek....... kombinacje i czary Mary . Nie polecam unikajcie tej firmy bagno syf i złodziejstwo

Wojtek
@Święta za pasem

Popieram kolegę wyżej wychodzi coraz więcej faktów , gościu jest oszustem,kombinatorem,dorabia się na Polakach i (usunięte przez administratora) uważajcie na niego

podwykonawca
@Święta za pasem

Wspołpracuję z firma od dwóch lat. Jeżeli osoba wykonuję prawidłowo i dobrze swoją prace to nie spotkałem się jeszcze z jakimis potrąconymi pieniązkami lub nie wypłaconymi. Jeżeli osoby bądz firmy przyjeżdzająca do pracy, nazywą się majstrami a przy odbiorach mieszkań są usterki jak cieknąca woda gdzie trzeba rozbierac 1/4 łazienki to nie dziwie się ze wszystkich pieniązków nie bedzie bo to jest czas wykonania oraz materiał. Ludzie piszecie kłamstwa aby zaszkodzić firmie a może opiszecie swoją prace jak wykonaliscie. Szkoda gadać z partaczami nazywającymi się majstrami. Nie wspomnę o ustarkach które wyjdą po jakims czasie. Zrobić na prowizorkę to każdy potrafi. Bardziej ciebie bym nazwał oszustem i (usunięte przez administratora) W braży po 20 lat. Czego oni nie potrafią zrobić.

@podwykonawca

To dobrze, że w Twoim przypadku nie było żadnych problemów. Mógłbyś na podstawie swojego doświadczenia napisać, czy firma ta sprawiedliwie wynagradza swoich pracowników i podwykonawców?

Maja

Witam, czy firma przyjmuje do pracy uczniów szkół budowlanych? Jest możliwe odbycie praktyk szkolnych? Dajcie znać.

Rozum

Trochę niepokojące są te informacje. Wiadomo, że ludzie czasami chcą zaszkodzić firmie ale ?

Żaden anonim

(usunięte przez administratora) działający w całych Niemczech. Obecnie w Gelsenkirchen. Auta elegancko oklejone ale to (usunięte przez administratora) chcą żeby zakładać firmy niemieckie i naciaga Was na faktury A pieniędzy nie zobaczycie. Pojechaliśmy ekipa ale zauważyłem co to za agent i to my to wyrolowalismy . Woził wilk razy kilka wy....ruchali w końcu wilka

@Żaden anonim

Żaden anonim ale jednak anonim. To jest poważne oskarżenie Panie anonim. Działamy na całych Niemczech. Mamy auta to prawda. Na siłę naciągamy ludzi na zakladanie firm i wystawianie faktur. Haha co za bzdety. Dawno juz bym siedział za takie wyczyny. Przyjechałes z ekipa. Szczerze mogę się założyć że ty i twoja ekipa była (usunięte przez administratora) warta. Chyba wiem z kim już pisze. Ekipa 4 osobowa. Właściciel firmy któremu wypadl jeden pracownik z jakis tam przyczyn bo coś tam że zdrowiem ale nie ma problemu będzie drugi na jutro. Taka odpowiedz od własciciela firmy. Ohooo to ju sobie pomyślałem sam w myslach. Co to za firma.. Zaliczkę już Pan chciał po jednym dniu. Przyjechali bez grosza. Nawet nie poszpachlowali ściany dokładnie już tapetę chciał kłaść. Jeden Pan pracownik właściciela alkoholem na kilometr było czuć. Nie wspomnę o ręce. Telepały się. Po prostu alkoholizm. Powiedziałem o tej tapecie ze nie przejdzie taka. Dzieciak by lepiej położył. Na drugi dzień nagle Pan zniknął. Oj ludzie szkoda pisać ale już więcej nie popełnia tych błędów.

jurek

(usunięte przez administratora) jesli ktos chce pracowac 1,5 -2 miesiace za darmo to Prosze. (usunięte przez administratora) do zera swoich stalych pracownikow. Moje sugestie dla Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb: nie jezdzijcie tam do pracy. zostaniecie wyzuceni I oszukani

@jurek

Posiadamy swoich stałych pracowników i jesteśmy z nich zadowoleni oraz oni. Jezeli P. Jurek został oszukany i pracował za darmo to dlaczego Pan nie ubiega się o swoje pieniądze. Dlaczego Pan nie walczy o swoje. Prawda szukałem podwykonawców ale szczerze szkoda pisać. Pewnie był Pan jednym z nich. Każdej osobie wypłacane były pieniazki za wykonaną pracę. Mogę powiedzieć osoby jakie przyjezdaly. Bez kasy zupełnie po dniu prosili o zaliczkę. Alkoholicy cpuny itp bez jakiejkolwiek wiedzy. Szkoda gadać.

hydraulik z 30-letnim stażem

Omijać szerokim łukiem-oszuści. Z pracą nie wiem, ale warunki mieszkaniowe gorzej niż w średniowieczu, traktują pracownika jak niewolnika - masz prawo pracować, nie masz prawa do higieny osobistej /łazienka na trzy z minusem/ oraz do godziwego odpoczynku / spanie w kuchni na materacu -na podłodze pod grzejnikiem/. Szefowie firmy uważają że to są dobre warunki mieszkaniowe. W mieszkaniu chyba pół roku nie sprzątano-w kącie w pokoju leży sobie sterta śmieci. Nie polecam.

@hydraulik z 30-letnim stażem

Każdy kto dzwonił i pytał o warunki to został poinformowany gdzie spał. Spanie było darmowe. Wyposażenie jakie udostępnione było to łóżko z materacem lodówka palnik do gotowania, ogrzewanie, woda ciepła zimna, prysznic lub wanna. Nie było żadnych śmieci w kacie. Zawsze posprzatane. Wszystko było uporządkowane jak należy. Wiadomo że nie jest to nowe mieszkanie bo osoby śpią albo w remontowanym mieszkaniu albo obok w innym. Zawsze można pokój wynająć za 200 euro miesięcznie. A jakieś bzdury pisze hydraulik z 30 letnim doświadczeniem. ''Traktują jak niewolnika'' jakiego niewolnika. Pracujesz gościu na swoje bo płacę od wykonanej pracy. Nie musiales pracowac jak niewolnik a bardziej przestraszyła chyba praca bo do hotelu nie przyjeżdżasz. ''Nie masz prawa do higieny osobistej''- w miarę ogarnięta łazienka ja powtarzam to nie wakacje. Wanna wc umywalka. Informowalem oraz wysłałem zdjęcia gdzie się śpi itp. Pozdrawiam

Darek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i jakich?

Szczery

Witam mam całkiem odmienna opinie o Hydro Paint i zastanawia mnie dlaczego poprzednicy tak piszą ale ja ciagle robię poprawki po kimś kto spartaczył robotę i mam nadzieje ze właśnie za taka prace nie mieli zapłacone ( ja bym tez nie zapłacił ) ale w sumie pracy mam pod dostatkiem . Jeśli chodzi o kasę zawsze dostanę zaliczkę jak potrzebuje mało tego co sobota jeśli ktoś chce pieniądze na życie nie wiem czego piszecie takie bzdury myśle ze żadni z was fachowcy POLECAM FIRMĘ

Żaden anonim

Jezdza nowym fordem transitem KR2AG93 druga nazwa firmy teambau mają jeszcze mercedesa niebieskiego na niemieckich blachach jeździ nim wonsiaty Pan o imieniu Andrzej

Janek

(usunięte przez administratora) którzy zajmują się pośrednictwem pracy szukają pracownikow do pracy w Niemczech po czym nie płacą za wykonaną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb - Koszalin

• Jak się pracuje w Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb?

Hydro-Paint Budowa Domów Ernest Jarząb
  • Pionierów 22 lok. 3