Opinie o Anna Wyrobek Tomi-Car w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Wyrobek Tomi-Car. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anna Wyrobek Tomi-Car na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Wyrobek Tomi-Car w Konin

Alanos Nowy wpis

Polecam wszystkim szczerze tą firmę. Pan Tomasz 5 lat temu sprowadził nam długo poszukiwane auto ( zależało nam na unikatowym wyposażeniu) I do dnia dzisiejszego auto sprawuje się bez zarzutów i żadnego wkładu finansowego . Szczerze polecam tą firmę, wszystko słownie, zgodnie z opisem i oczekiwaniami . P.S. Czytając negatywne komentarze mam wrażenie że to chyba sprawka konkurencji lub zazdrość sąsiadów. Panie Tomaszu tak trzymać firma 10/10 w 100%

Klientka Nowy wpis

Nie polecam. Auto wizualnie super, natomiast mechanicznie totalna porażka.

Łysy Nowy wpis

Nie polecam i wręcz odradzam. Gość kręci przez telefon i sam nie wie co jest pięć. Przebiegi cofane bo wszystkie maja magiczne 200-230tys. Jak chcesz pewny samochód to szukaj gdzie indziej

Mariusz

Zdecydowanie polecam Bardzo uczciwy sprzedawca POLECAM

Dominika Nowy wpis
@Mariusz

Uczciwy, tzn. wysłał towar?i z tego powodu takie peany pochwalne? To jego obowiązek

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Anna Wyrobek Tomi-Car się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
BARBARA SZCZEPANIAK

POLECAM

Tomek73

Polecam , Opis auta zgodny w 100% z tym co było na aukcji I rozmowie telefonicznej.

Krzysztof

Polecam , auto zgodne z opisem.

Sylwia

Polecam ,miła obsługa stan techniczny auta oraz wygląd zgodny z opisem.

MAREK K

Polecam, super kontakt z sprzedającym.Stan auta zgodny w 100% z opisem na aukcji.

Roman

POLECAM KOMIS , STAN AUTA ZGADZAŁ SIĘ Z OPISEM NA AUKCJI

Somsiad

Nie polecam, gość chyba sprowadza jakieś trefne fury bo z domu w którym mieszka kopci się tak że okolica nie może oddychać, truciciel

@Somsiad

A co ma kopcenie się z domu wspólnego z stanem aut ? Ja kupiłem auto od nich I bardzo jestem zadowolony

JANUSZ

Polecam Komis w 100% świetny kontakt , wszystko co było opisane w ogloszeniu wszystko sie potwierdziło.Polecam

Dominika
@JANUSZ

Dziękuję za opinię na temat Tomi-Car, oczywiście bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z ich oferty i wszystko odbyło się zgodnie z ofertą. A mógłbyś powiedzieć, czy mają duży wybór samochodów i czy oceniłbyś ceny jako konkurencyjne?

Bogdan 74

Polecam , bardzo konkretna firma wszystko sie zgadzała z ogloszeniem.Po długim poszukiwaniu auta ( obejrzane 7szt ) wskoczylo swiezo dodane ogloszenie tego komisu i po rozmowie w niedziele o 20 w pon bylismy po auto i nim odjechalismy. Mamy juz go rok czasu i nic nie robimy po ( oleje filtry klocki opony) POLECAM !!!

mariusz

Po bardzo długim poszukiwaniu auta , trafilismy na ogloszenie pani Anii , auto w 100% zgodne z opisem .POLECAM W 100%

Adam 78

Auto zgodne z opisem w 100% , jestesmy bardzo zadowoleni z auta.

STANISLAW814

Szkoda drogi czasu i pieniędzy . Opis nie zgodny ze sprzedawanym samochodem .Po reklamacji gdy się okazało że auto jest powypadkowe wszystkiego się wypierają nie odpowiadają na reklamację Szczerz nie polecam

STANISLAW814

Szkoda drogi czasu i kasy opis nie zgodny ze sprzedawanym samochodem lepiej jechać 100 km dalej niż trafić do tego komisu . Wiem co piszę gdy auto okazało się powypadkowe wszystkiego się wyparli . Szczerze nie polecam.

Konkretny sprzedawca , auto zgodne z opisem w 100%. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Wyrobek Tomi-Car - Konin