Opinie o Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski w Szczecin

Nie polecam tego gabinetu, chyba że ktoś ma dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić. Ja zostałam naciągnięta na duże sumy. Opłaty za konsultacje okazują się kosmicznie wyższe niż podane w cenniku.Jest to zwykłe naciąganie ludzi i szarlataństwo. Wystarczy posłuchać dr Zięby, lub poczytać gazety: "Zdrowie bez leków" lub " Czego lekarze Ci nie powiedzą". Pan Świderski w swoich zaleceniach dokładnie kopiuje artykuły z tych gazet. Znam osobiście przypadki zgonów po takich metodach "leczenia" i odejściu od medycyny konwencjonalnej, którą pan Ryszard tak zawzięcie neguje.

@Ewa

Szkoda, że nie jesteś zadowolona z usług firmy. Mówisz, że znasz przypadki zgonów po terapiach tego typu, jak zakończyły się te sprawy, firmy zostały pociągnięte do odpowiedzialności? Napisz coś więcej na ten temat proszę. Chciałbym też zapytać pracowników firmy Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski jak oceniacie to miejsce jako pracownicy, czy jesteście zadowoleni z warunków proponowanych przez pracodawcę? Jestem ciekaw Waszych opinii.

Leerkoo Nowy wpis
@Ewa

Znasz osobiście zgony po takich metodach leczenia? Ile konkretnie? Czy to nie są przypadki z gazet typu fakty? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że obracasz się w gronie osób, które korzystają z takich metod leczenia i się przekręcają i że kolejni Twoi znajomi korzystają z tych metod leczenia, to by świadczyło, że jesteś beznadziejnym znajomym, bo wiesz, a pozwalasz umrzeć i to jest Twoja wina :D Powtarzane plotki nadal sa plotkami.

Ludziska Nowy wpis
@Leerkoo

Tysiąc razy powtarzane (usunięte przez administratora)staje się prawdą !!!

Iga Nowy wpis

Serdecznie polecam wizytę w gabinecie Hirudovita. Pan Ryszard oraz Pani Małgosia wykazują się ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Z zaangażowaniem podchodzą do każdego problemu pacjenta.

Bożena Nowy wpis

Z uporem maniaka pytacie o opinie pracowników. A tam nie ma żadnej tego typu podległości. Pan Ryszard i Pani Małgorzata są zarówno swoimi prezesami, jak i pracownikami. Na tym polega własna działalność. Zaczęłam dopiero leczenie w Gabinecie, ale wcześniej dużo czytałam na temat leczenia naturalnego i próbowałam tych metod, ale jak się przekonałam niewiele sobie pomogłam. Powodem jest m.in. wyrywkowość stosowanych metod. Pan Ryszard i Pani Małgorzata proponują podejście całościowe i dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Głównym celem jest pobudzenie (leczenie) naszego systemu odpornościowego. Koszty rzeczywiście nie są niskie, ale wynika to przede wszystkim z cen suplementów. Kto kiedykolwiek je kupował, ten wie, o czym piszę. Same ceny zabiegów nie są wygórowane, jeżeli porówna się je z rynkowymi. Jestem pełna nadziei, że podjęte leczenie pomoże mi w problemach zdrowotnych. Myślę, że tak właśnie będzie, o czym Państwa z radością poinformuję.

Bogna

Świetne opinie o firmie poza tym firma ma opinię dobrego pracodawcy to chyba najlepsza wizytówka firmy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski w miejscowości Szczecin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ta firma zatrudnia tylko 2 osoby.

kursantka mundurowa

W gabinecie Hirudovita uczestniczyłam w kursie z zakresu Vacuotreapii. Otrzymałam ogrom wiedzy na temat stawiania baniek od strony praktycznej i teoretycznej. W trakcie kursu zrozumiałam że czasy naszych babć kiedy stawiano bańki bo prababka też stawiał a co i dlaczego to niekoniecznie( oczywiście to duży skrót myślowy). Sztuka stawiania baniek to terapia przemyślana i ściśle powiązana z wiedzą medyczną, anatomią człowieka. Pani Małgosia i Pan Ryszard wyczerpująco i cierpliwie tłumaczyli każde zagadnienie. Ten kurs bardzo wzbogacił moją świadomość w tym zakresie. Gorąco polecam.

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolony z zabiegów przeprowadzonych przez Pana Ryszarda i Panią Małgorzatę. Fachowe podejście cierpliwość i dostępność. Zawsze mogłem skonsultować się i otrzymywałem odpowiedź. Naturalne leczenie wymaga czasu i wytrwałości. Z całą odpowiedzialnością polecam i zachęcam z korzystania.

Kamil

Jednak pamietajmy o tym ze tutaj liczą się opinie pracowników, a nie klientów. Jak firma sobie radzi?

kilim.andrzej

Poddałem się terapii biorezonansem w gabinecie Hirudowita (usunięte przez administratora),przeszedłem pełną terapię i twierdzę że biorezonans w tym gabinecie nie ma żadnej wartości diagnostycznej ,jak i leczniczej,strata czasu i pieniędzy

Gabinet Hirudovita zajmuje się terapeutycznymi metodami leczniczymi i relaksacyjnymi takimi, jak biorezonans, akupresura, hirudoterapia, masaż leczniczy całego ciała. Opinie zamieszczone w tym wątku pochodzą od klientów firmy. Ja chciałbym uzyskać trochę informacji od osób tam zatrudnionych. Jakie kwalifikacje należy mieć, żeby starać się o zatrudnienie? Czy atmosfera jest koleżeńska - można liczyć na wzajemną współpracę? I czy polecilibyście tę firmę innym osobom szukającym pracy?

Justyna.T

Ja osobiacie sobie chwale prace z Panem Ryszardem i Pania Malgorzata bardzo rzeczowo i precyzyjnie podeszli do mojego problemu.Dieta idealnie rozpisana,słuchali mnie za każdym razem bardzo uważnie .Ich wiedza i indormacje potwierdziły sie z moja zgłebiona wiedza.Dlugo ze soba wspolpracowalismy,moze koszty rzeczywiście sa wysokie, nie mniej jednak rozwiazali problemy którymi zmagalam sie od lat zostały rozwiazane.... Nie mam nic do zarzucenia...serdecznie polecam gabinet

AnnaS.

Brak profesjonalnej rozmowy z klientem.Warunki oplat nie sa jasne. Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kontrolowac sie z kim rozmawia i nie mieszac faktow.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski - Szczecin

• Jak się pracuje w Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski?

Gabinet Hirudoterapii i Biorezonansu Hirudovita Ryszard Świderski
  • Stanisława Więckowskiego 7 lok. 14 A