Opinie o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk w Koszalin

Rysiek Nowy wpis

Kancelaria informuje na swej stronie, że ma oddział w Gdańsku przy ulicy Czopowej. Czy ona również jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 16:00? Szukam pracy administracyjno / biurowej, mam zresztą doświadczenie w pracy w kancelarii, ale potrzebuję informacji, jaka mogłaby być forma zatrudnienia i czy na pełny etat?

Edward Majewski Nowy wpis

Edward i Marzena Majewscy Polecamy adwokata Grzegorza Walerjańczyka , który wykazał się profesjonalizmem i rzetelnym podejściem . Z Panem Mecenasem związani jesteśmy od 2017 roku. Prowadził nam wiele trudnych spraw. Zawsze bardzo realnie ocenia sytuację i indywidualnie podchodzi do problemu z pozytywnym wynikiem. Jest bardzo dobrym adwokatem , rzeczowym, konkretnym, potrafi słuchać i znaleźć właściwe rozwiązanie. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony Pana Mecenasa. Serdecznie polecamy.

Zuzanna Nowy wpis

Jest opcja, że kancelaria zatrudnia na staż, bo chodzi mi głównie o nabycie doświadczenia i wiadomo nauki zawodu, są tu osoby które zajmują się typowo stażystami, można sporo się nauczyć? Czy po stażu kancelaria przedłuża współpracę czy trzeba czegoś szukać?

Janusz O. Nowy wpis

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Grzegorza. Jako mój pełnomocnik w sprawie o odzyskanie pieniędzy za kupiony w komisie samochód w którym ujawniły się wady ukryte wykazał się pełnym profesjonalizmem, niezbędną wiedzą i kompetencjami. Regularnie mnie informował o postępach w sprawie. Był zawsze dostępny telefonicznie i udzielał mi wyczerpujących informacji na moje pytania i wątpliwości. Dzięki jego zaangażowaniu i doradztwie sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Teresa

Dużo opinii od zadowolonych klientów. A może miał ktoś z was kontakt z innymi pracownikami? Szukam pracy w okolicy jako asystentka i sprawdzam opinie o pracodawcach. A może ktoś pracuje i się wypowie jak wygląda współpraca? Czy pracownicy są równie zadowoleni jak klienci? Ile się tu płaci na początek?

Barbara BB

Pan mecenas Grzegorz Walerjańczyk moją sprawę prowadził " na odległość" - ponad 600 km. W naszych kontaktach telefonicznych i mailowych dominowała empatia, szacunek do klienta oraz kultura osobista. Konkretnie i w prosty sposób tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty sprawy. Na koniec, bardzo rzetelnie i wręcz zaskakująco dla mnie, rozliczył koszta sprawy i oddał część pieniędzy. Mecenas Grzegorz W. - to " ludzki Pan", niosacy pomoc potrzebującym opieki prawnej. Serdecznie polecam.

Bartek O

Specjalista jakich mało, w sposób zrozumiały przedstawił moją sytuację, bardzo zaangażowany w prowadzenie sprawy. Człowiek godny polecenia.

KatarzynaK

Pan Mecenas Grzegorz naprawdę godny polecenia. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, wszystko rzeczowo wyjaśnia i czuć zaangażowanie. Bardzo cierpliwy i przemiły. Polecam !!!!

Justyna

Profesjonalizm, zaangażowanie, konkretne podejście, skuteczne załatwienie sprawy w krótkim czasie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy czy nawet sms. Serdecznie polecam Kancelarię Państwa Walerjańczyk

Gonia022

Świetna kancelaria prawnicza. Zlecone sprawy zostały przeprowadzone szybko i skutecznie. Profesjonalizm i zaangażowanie w zlecone sprawy Panu Grzegorzowi są bezcenne. Najlepsza kancelaria prawnicza w Koszalinie i okolicach . Szczerze polecam!!!!!

Polecam Kancelarie Pana Grzegorza, korzystałem z jego usług kiedy reprezentował mnie przed byłym pracodawcą oraz korzystałem z pomocy przy opiece naprzemiennej. Profesjonalne podejście do sprawy, konkretnie i rzeczowo. Sprawy wygrane. Polecam

Daniel

Najlepszy adwokat w Koszalinie

Agnieszka

Kancelaria w pełni profesjonalna , szybka, prowadzi sprawy na odległość w 100 procentach godna polecenia

Izabela Ś

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Pana Grzegorza Waleriańczyka . Podchodzi do sprawy profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc , wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Kamil

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Walerjańczyka. Sprawa dotyczyła odzyskania wynagrodzenia za usługi , które nie zostały przez stronę sporu wykonane i zakończyła się pozytywnie. Zaangażowanie od początku do końca. Polecam serdecznie .

Regina Gębarowska

Kancelaria ze wszech miar godna polecenia i co też istotne oferująca swoje usługi za stawki konkurencyjne na rynku. Pan Grzegorz Walerjańczyk to mecenas z ogromnym doświadczeniem i zrozumieniem dla klienta. Jest profesjonalistą z bardzo dużą wiedzą i dobrym sercem. Wykonuje swój zawód z pasją. Niezwykle kompetentny i zaangażowany, dostępny również mailowo czy telefonicznie. Nie ma problemów z kontaktem i uzyskaniem informacji o stanie sprawy. Pomógł mi rozwiązać już kilka skomplikowanych spraw związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą. Reasumując - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Współpraca na najwyższym poziomie. Kontakt kancelarii doskonały. Pan Grzegorz i jego żona Pani Ewelina to fachowcy w swoich dziedzinach, nie mogłam trafić w lepsze ręce.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Indywidualne podejście do klienta. Polecam pana mecenasa Grzegorza bardzo.

Zofia
@Karolina

Brzmi w porządku a jeśli chodzi o płatności to jak to jest rozwiązywane?

Magda

Polecam współpracę z Panem Grzegorzem Waleriańczykiem. Sprawa dotycząca odszkodowania wygrana w krótkim czasie. Pan Grzegorz jest dyspozycyjny i rzetelny. Współpraca na bardzo dobrym i wysokim poziomie.

Lukasz

Polecam! Pan Grzegorz jest bardzo rzeczowy i cierpliwy. Wszysto wyjanil i pomógł! Używałem usług Pana Mecenasa zdalnie i nie było żadnych problemów z komunikacja, wszystko było załatwione szybko i bezproblemowo (na tyle na ile polskie sądy pozwalają!).

Rapter

Pełen profesjonalizm. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk - Koszalin

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk
  • Zwycięstwa 152