Opinie o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk w Koszalin

baner wywiady
DQ Nowy wpis
Inne

Przeczytałem dużo bardzo dobrych opinii na temat tej kancelarii. Chciałbym do niej złożyć CV. Może ktoś z aplikantów mógłby się wypowiedzieć jakie warunki współpracy oferują? :)

Edward Majewski Nowy wpis
Inne

Edward i Marzena Majewscy Polecamy adwokata Grzegorza Walerjańczyka , który wykazał się profesjonalizmem i rzetelnym podejściem . Z Panem Mecenasem związani jesteśmy od 2017 roku. Prowadził nam wiele trudnych spraw. Zawsze bardzo realnie ocenia sytuację i indywidualnie podchodzi do problemu z pozytywnym wynikiem. Jest bardzo dobrym adwokatem , rzeczowym, konkretnym, potrafi słuchać i znaleźć właściwe rozwiązanie. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony Pana Mecenasa. Serdecznie polecamy.

Zuzanna Nowy wpis
Inne

Jest opcja, że kancelaria zatrudnia na staż, bo chodzi mi głównie o nabycie doświadczenia i wiadomo nauki zawodu, są tu osoby które zajmują się typowo stażystami, można sporo się nauczyć? Czy po stażu kancelaria przedłuża współpracę czy trzeba czegoś szukać?

Janusz O. Nowy wpis
Inne

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Grzegorza. Jako mój pełnomocnik w sprawie o odzyskanie pieniędzy za kupiony w komisie samochód w którym ujawniły się wady ukryte wykazał się pełnym profesjonalizmem, niezbędną wiedzą i kompetencjami. Regularnie mnie informował o postępach w sprawie. Był zawsze dostępny telefonicznie i udzielał mi wyczerpujących informacji na moje pytania i wątpliwości. Dzięki jego zaangażowaniu i doradztwie sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (sprzedaż B2B)
Warszawa
GoWork.pl
(535 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Teresa
Inne

Dużo opinii od zadowolonych klientów. A może miał ktoś z was kontakt z innymi pracownikami? Szukam pracy w okolicy jako asystentka i sprawdzam opinie o pracodawcach. A może ktoś pracuje i się wypowie jak wygląda współpraca? Czy pracownicy są równie zadowoleni jak klienci? Ile się tu płaci na początek?

Barbara BB
Inne

Pan mecenas Grzegorz Walerjańczyk moją sprawę prowadził " na odległość" - ponad 600 km. W naszych kontaktach telefonicznych i mailowych dominowała empatia, szacunek do klienta oraz kultura osobista. Konkretnie i w prosty sposób tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty sprawy. Na koniec, bardzo rzetelnie i wręcz zaskakująco dla mnie, rozliczył koszta sprawy i oddał część pieniędzy. Mecenas Grzegorz W. - to " ludzki Pan", niosacy pomoc potrzebującym opieki prawnej. Serdecznie polecam.

Bartek O
Inne

Specjalista jakich mało, w sposób zrozumiały przedstawił moją sytuację, bardzo zaangażowany w prowadzenie sprawy. Człowiek godny polecenia.

KatarzynaK
Inne

Pan Mecenas Grzegorz naprawdę godny polecenia. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, wszystko rzeczowo wyjaśnia i czuć zaangażowanie. Bardzo cierpliwy i przemiły. Polecam !!!!

Justyna
Inne

Profesjonalizm, zaangażowanie, konkretne podejście, skuteczne załatwienie sprawy w krótkim czasie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy czy nawet sms. Serdecznie polecam Kancelarię Państwa Walerjańczyk

Gonia022
Inne

Świetna kancelaria prawnicza. Zlecone sprawy zostały przeprowadzone szybko i skutecznie. Profesjonalizm i zaangażowanie w zlecone sprawy Panu Grzegorzowi są bezcenne. Najlepsza kancelaria prawnicza w Koszalinie i okolicach . Szczerze polecam!!!!!

Marcin
Inne

Polecam Kancelarie Pana Grzegorza, korzystałem z jego usług kiedy reprezentował mnie przed byłym pracodawcą oraz korzystałem z pomocy przy opiece naprzemiennej. Profesjonalne podejście do sprawy, konkretnie i rzeczowo. Sprawy wygrane. Polecam

Daniel
Inne

Najlepszy adwokat w Koszalinie

Agnieszka
Inne

Kancelaria w pełni profesjonalna , szybka, prowadzi sprawy na odległość w 100 procentach godna polecenia

Izabela Ś
Inne

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Pana Grzegorza Waleriańczyka . Podchodzi do sprawy profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc , wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Kamil
Inne

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Walerjańczyka. Sprawa dotyczyła odzyskania wynagrodzenia za usługi , które nie zostały przez stronę sporu wykonane i zakończyła się pozytywnie. Zaangażowanie od początku do końca. Polecam serdecznie .

Regina Gębarowska
Inne

Kancelaria ze wszech miar godna polecenia i co też istotne oferująca swoje usługi za stawki konkurencyjne na rynku. Pan Grzegorz Walerjańczyk to mecenas z ogromnym doświadczeniem i zrozumieniem dla klienta. Jest profesjonalistą z bardzo dużą wiedzą i dobrym sercem. Wykonuje swój zawód z pasją. Niezwykle kompetentny i zaangażowany, dostępny również mailowo czy telefonicznie. Nie ma problemów z kontaktem i uzyskaniem informacji o stanie sprawy. Pomógł mi rozwiązać już kilka skomplikowanych spraw związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą. Reasumując - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Współpraca na najwyższym poziomie. Kontakt kancelarii doskonały. Pan Grzegorz i jego żona Pani Ewelina to fachowcy w swoich dziedzinach, nie mogłam trafić w lepsze ręce.

Karolina
Inne

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Indywidualne podejście do klienta. Polecam pana mecenasa Grzegorza bardzo.

Zofia
Inne
@Karolina

Brzmi w porządku a jeśli chodzi o płatności to jak to jest rozwiązywane?

Magda
Inne

Polecam współpracę z Panem Grzegorzem Waleriańczykiem. Sprawa dotycząca odszkodowania wygrana w krótkim czasie. Pan Grzegorz jest dyspozycyjny i rzetelny. Współpraca na bardzo dobrym i wysokim poziomie.

Lukasz
Inne

Polecam! Pan Grzegorz jest bardzo rzeczowy i cierpliwy. Wszysto wyjanil i pomógł! Używałem usług Pana Mecenasa zdalnie i nie było żadnych problemów z komunikacja, wszystko było załatwione szybko i bezproblemowo (na tyle na ile polskie sądy pozwalają!).

Rapter
Inne

Pełen profesjonalizm. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk - Koszalin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zwycięstwa 152
    75-613 Koszalin
  • NIP: 6692356643 REGON: 320126348
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk
Przejdź do nowych opinii