Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc w Biała Podlaska

Angelka Nowy wpis

Witam, czy aplikanci adwokaccy są zatrudniani? Nie mogłam znaleźć takiej oferty w sieci, a przeglądam właśnie okoliczne kancelarie. Widzę po komentarzach, że ktoś już chciał starać się o prace, ale nie było wtedy naborów. W tym roku będą planowane?

Waldemar Szerement Nowy wpis

Pan Mecenas Patryk Szelc rzetelnie,profesjonalnie i wyczerpująco zajął się moją sprawą od pierwszego spotkania . Natychmiast pojechał w teren chcąc osobiście na miejscu zająć się sprawą która dot.samochodu.Sprawa była bardzo skomplikowana nawet że strony prokuratury uslyszłyszałem ,że "jest problem jak ją rozwiązać. " Na bieżąco ustalał ze mną czynności do wykonania ,nie licząc się z czasem.Profesjonalnie i z dużą wiedzą występował w sprawie do różnych urzędów. Pełen profesjonalizm poczucie empatii. .Moja sprawa skończyła sie z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie.Bardzo polecam Pana Mecenasa i jestem bardzo wdzięczny za pomoc w skomplikowanej sprawie.Bardzo życiowe podejście do klienta,kompetentny,szanujący klienta. Dziękuj raz jeszcze. Polecam.

Barbara Nowy wpis

Ja trochę z innym tematem, potrzebuję odbyć praktyki jako pomoc biurowa. Kancelaria daje taką możliwość młodym ludziom? Może ktoś coś słyszał na ten temat? Jaka atmosfera pracy panuje w kancelarii? Ludzie są życzliwi a kontakty pozytywne?

Koleś nic a nic się nie przyłożył do sprawy a zażyczył sobie 6 tyś. Ja jako podejrzany sam musiałem mu podsuwać pytania jakie powinien zadać dla świadków podczas przesłuchania. Rola adwokata sprowadziła się do roli "że tylko ma być na sprawach i wziąść kosiarkę". Stosunek do klienta bardzo olewczy. Sprawa oczywiście przegrana, Nie polecam.

@123

Szanowny Panie. Zamiast anonimowo pisać paszkwile zapraszam do kancelarii i proszę powiedzieć mi to w twarz. Jeśli rzeczywiście był Pan moim klientem, wspólnie przeanalizujemy Pana akta i zweryfikujemy moje zaangażowane. Tak zachowują się dorośli, dojrzali ludzie. Sądzę, że problem może ewentualnie leżeć gdzie indziej. Bywają klienci dla których uroszczenia radyklanie, co oczywiste, rozmijają się z rzeczywistością i trudno im przyjąć wyrok do wiadomości. Tacy nie potrzebują adwokata tylko cudotwórcy. Na marginesie. Nie reklamuję się, nie rozdaję nawet wizytówek, przyjmuję sprawy wyłącznie z polecenia, co stanowi najlepszą dla mnie reklamę. Tymczasem prowadzę kancelarię na tym niewielkim, konkurencyjnym rynku od 2007 r. Proszę wyciągać wnioski.

PUDZIAN Nowy wpis
@123

To zadaj zwrotu kasy jak nic nie zrobił bez adwokata też można przegrać sprawę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Niżej już była mowa o pracy sekretarki. I że w tamtym momencie nie było rekrutacji. Ale ja ciekawa jestem, czy zatrudniają na takie stanowiska na pełen etat czy raczej częściowo? Może połówka, albo 3/4?? I czy sa jakiekolwiek opcje rozwojowe ze stanowiska sekretarka w tej firmie?

Edyta

Szukam pracy jako sekretarka. Jakimi sprawami zajmuje się kancelaria i czy na stanowisku sekretarki wiedza z tego zakresu jest konieczna? Czy konieczne jest wykształcenie prawnicze na stanowisku na które chciałabym aplikować? Chciałabym znać odpowiedzi na te pytania zanim złożę dokumenty

@Edyta

Dziękuję za pytania. Obecnie nie szukam pracownika. Zwykle wykształcenie prawnicze na stanowisko, na które Pani aplikuje nie jest wymagane, niemniej jest atutem. Prawnicy w małych ośrodkach miejskich raczej nie specjalizują się w danej gałęzi prawa. Działają w szerszym spektrum wynikającym z potrzeb lokalnego rynku. Pozdrawiam serdecznie.

Jan

Żadnej rady, tylko słucha , tak wyglądają porady. Inny prawnik od razu powiedział gdzie trzeba się wybrać i jakie dokumenty nabyć.

@Jan

Szanowny Panie. Nonsens. Nie jestem niemową i nie pracuję w ten sposób. Jeśli czuję się kompetentny w danej dziedzinie prawa świadczę pomoc prawną, jeśli nie, odsyłam do mądrzejszych ode mnie kolegów lub koleżanek. Zaskakujące, że pisząc opinię nie skorzystał Pan z okazji i nie podał Pan z imienia i nazwiska prawnika, który Panu pomógł. W celu weryfikacji Pana treści zapraszam do kancelarii.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc - Biała Podlaska

Kancelaria Adwokacka Adw. Patryk Szelc
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 13 lok. 10