Ip Logistic Jacek Pytka

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ip Logistic Jacek Pytka

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Kierowca Ciężarówki. Ip Logistic Jacek Pytka szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Spedytor(ka) Nowy wpis

Polecam firmę, jasne zasady współpracy, bez późniejszych niespodzianek jak to bywa. Atmosfera jest bardzo dobra, pracownicy traktują się z szacunkiem, firma ma dobrą opinię na giełdach transportowych, co jest również bardzo ważne!

Spedytor

polecam

Natalia
@Spedytor

A napiszesz konkretniej czemu? :D Mąż szuka wlasnie pracy, fajnie byłoby wiedzieć ;)

Iga - Spedytor Nowy wpis
@Natalia

Hej, ja również polecam, tak jak kolega wyżej :). Pracowałam w kilku firmach spedycyjnych/transportowych (teoretycznie dobrze ocenianych na rynku), ale tutaj tak naprawdę znalazłam to, czego szukałam! 1. Fajna atmosfera w pracy, nikt się nie wywyższa, szef oraz kierownicy zawsze służą pomocą. 2. Wypłaty są zawsze na czas. 3. Bardzo fajny zespół, mimo że pracujemy głównie zdalnie, to nie ma uczucia 'odizolowania' :) 4. Obowiązki są takie, jak na UMOWIE, a niestety, często bywa inaczej ! 5. Pracodawca zapewnia dobry sprzęt służbowy, niestety w niektórych firmach sprzęt jest słabej jakości (rozpadające się laptopy itp. - tu tego nie ma;)) (usunięte przez administratora)

Mati Nowy wpis

spoko robota, dobre warunki pracy, szczerze nie ma się do czego przyczepić

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ip Logistic Jacek Pytka rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spedytor Międzynarodowy?
Aleksandra

A jak pracuje się tutaj na miejscu spedytora? jest tutaj ktoś kto mógłby się wypowiedzieć? bo ktoś pisał, że przyjmowani bez doświadczenia... czy faktycznie tak jest?

Nsjsjz
@Aleksandra

Nie polecam

Helena
@Nsjsjz

A czemu nie polecasz? Co jest nie tak?

Czy Ip Logistic Jacek Pytka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie Ip Logistic Jacek Pytka w mieście Biała Podlaska chciałyby dowiedzieć się więcej o tej firmie i zweryfikować tego pracodawcę. Dodaj opinię na jego temat i napisz czy warto podjąć pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ip Logistic Jacek Pytka - Biała Podlaska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ip Logistic Jacek Pytka?

Zobacz opinie na temat firmy Ip Logistic Jacek Pytka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ip Logistic Jacek Pytka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ip Logistic Jacek Pytka
Przejdź do nowych opinii