ABATEX Fabryka Okien

Toruń

Opinie o ABATEX Fabryka Okien

3e4

@Maciej nigdy nic nie wiaodmo co sie wybuduje w okolicy

józef

każdy ma takie metody jakie uważa za skuteczne , widocznie ich strona internetowa osiąga zamierzony cel bo inaczej by pewnie już dawno ję zmienili na inną..natomiast również poszukuję pilnie informacji o samej firmie w kontekście podjęcia u nich zatrudnienie bo w ciemno niestety nie wejdę w zaden biznes

szubi

rzeczywiście nie jest to standardowa strona internetowa, ale różne firmy w różny sposób starają się trafić do swojego klienta. Może akurat dla nich skuteczna okazała się ta metoda i jej dalej ściśle sę trzymają. Kto wie. Może wypowie się jakiś pracownik Abatexa i oświeci nas czy rzeczywiście dobrze wiedzie się obecnie w tej firmie?

anonim - 2011-07-01 20:03:15 witam na początku od razu przestrzegam że terminy u nich to fikcja czekan już na okna 7 tydzień a miały być w 6 ok rozumiem mogą być opóźnienia ale o tym się powinno informować klienta a tam cisza handlowiec nie odbiera a iny mówi że to nie jego sprawa mam się zgłosić do tego co podpisywał ze mną umowę. albo przełączają do szefa a po chwili wraca rozmowa i mówią szef wyszedł z biura ( tak ciągle ), zależy im tylko na kasie jak wyciągną pieniądze od klienta to już koniec, gość od planowania nie wie co i jak bo tyle roboty mają OPÓŹNIEŃ NA 5 TYGODNI - (usunięte przez administratora) OKNA I ŁADNE ALE CO Z TEGO JAK ICH NIE ZOBACZYCIE U SIEBIE NA OCZY TYLKO PRÓBKI U POMIAROWCA CZY PRZEDSTAWICIELA!!! NIE POLECAM TAKA FIRMA NIE POWINNA ISTNIEĆ!!! Spokojnie ta firma już praktycznie nie istnieje.

Ta firma to fikcja, ogólnie przestrzegam klientów, którzy zamówili okna w tej firmie, że ani zaliczki ani okien nie zobaczą.

Nacisk na klienta..ot praca. Podpiszn umowe i zgarnij kase to motto Abatexu!!! a potem walka i awantury bo okien niema.Pensja najniższa i ciągłe krytykowanie. Nic tam nie jest stałe.

ph

Przedstawicielstwo -szukasz klienta i go prowadzisz kompleksowo do podpisania umowy -później przechodzi do innego działu -produkcja i montaż. Wiedza techniczna do wykucia na pamięć. Ot co -zależy co Cię interesuje.

guci

a jak wygląda praca Handlowca-Przedstawiciela?

Jest troche chaos, ale sa i mozliwosci, jak ktos ma pomysl na siebie, to moze sie w pracy realizowac.

nick_nacks

I właśnie tacy jak TY psują, to na co pracują wszyscy -z (usunięte przez administratora) idź do PKP na zawiadowcę.

ktoś

To byłaby moze i znośna firma gdyby nie kompletny brak organizacji. Zarobki bardzo na produkcji średnie, na montażach słabe, dziwne pomysły, nikt nie panuje nad całością. Zdaje się że sukces przerósł właścicieli i teraz nie dają sobie rady. Jeśli pracować, to tylko na produkcji. Każdy tam sam sobie panem, więc jak się ma (usunięte przez administratora) od ucha do ucha można wyżyć.

Zostaw opinię o ABATEX Fabryka Okien - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABATEX Fabryka Okien