Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek w Szepietowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek w Szepietowo

Klient Nowy wpis

Bardzo fajny zakład polecam

Waldek Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z usług. Zrobiłem 2 duże zamówienia i wszystko było idealne. Ubolewam tylko, że obecnie mam problem z kontaktem. Pzdr., Waldemar Kozłowski

Krzysiek G. Nowy wpis

W moim przypadku firma wywiązała się z zamówienia pozytywnie. Owszem było małe opóźnienie ale w dzisiejszych czasach nawet jak zamawiałem okna czy bramę do garażu to też było duże opóźnienie. Uważam firmę za ok. Cena bardzo konkurencyjna do innych firm w których pytałem o wyceny. Co do jakości to uważam że wszystko ok.

Krystyna Nowy wpis
@Krzysiek G.

Powiesz coś o obsłudze klienta, gdy pojawiło się to opóźnienie. Czy ktoś z firmy informował na bieżąco przez telefon czy mail? Sami szukali wtedy kontaktu i chcieli wyjaśniać?

@AJ a to firmie działa on pojedynczo?

Aj
@Tomek

Chyba ma kogoś do pomocy. Można zadzwonić do klienta przeprosić i powedzieć ze ni mogę zrobić człowiek dzwoni się zapytać o wycenę to telefonu nie odbiera i nie oddzwania szkoda czasu na takiego fachowca

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
AJ

Ten pan jest niepoważny przyjeżdża na pomiar mebli a później kontakt się urywa nie odbiera telefonu i nie oddzwania szkoda czas tracić bardzo nieprofesjonalne zachowanie już więcej nie skorzystam z jego usługi niedba o swoich klientów

J. W

Nie polecam. Meble zrobione na odwal, dużo zastrzeżeń. Szafy się nie domykają, niedomierzone. Zbiera zamówienia, nie realizuje. Nie kończy mebli tylko dosyła elementy i trzeba samemu dokręcać. Nie odbiera telefonu, dosyła uszkodzone półki. Brak szacunku dla klienta, chyba robić się nie chce...

Właściciel
@J. W

Witam Szanowną Pani z Kraszewa Czarnego. Oczywiści każdy może wyrazić swoją opinię. Szkoda tylko,że podczas odbioru mebli nic Pani nie mówiła o jakiś uchybieniach "(szafy się nie domykają, niedomierzone)". Co do półeczki to ja wysłałem Pani dobrą zapakowana odpowiednio. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abra Meble Maciej Ryszard Tywonek - Szepietowo

3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ogrodowa 1
    18-210 Szepietowo