Opinie o Formet Jarosław Smardz w Janków Przygodzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Formet Jarosław Smardz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Formet Jarosław Smardz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formet Jarosław Smardz w Janków Przygodzki

anonymous Nowy wpis

Bardzo dobra firma, atmosfera super polecam!

Agata Nowy wpis
@anonymous

Piszesz to jako pracownik? Bo jakoś inni dawali tutaj odmienne opinie... No chyba, że się zmieniło coś?

anonymous Nowy wpis
@Agata

Były lecz patrząc na te opinie poniżej to jest przesada. Mi pracowało się osobiście świetnie i nie mam żadnych negatywnych odczuć.

Grallll

Nie polecam tej firmy nikomu przemiał ludzi jak na tak małą firmę to jest masakra tydzień Góra dwa i ludze maja dość i oczywiście na odchodne oszukiwanie na pensji niewypłacanie za urlop to standardowe NIE POLECAM!!!!!!! OMIJAĆ DALEKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!

Łucja
@Grallll

Długo tam wytrzymałeś? Swoją drogą czytam tutaj same negatywne opinii i widzę że na przestrzeni lat nic się nie zmienia.

Ewelina Nowy wpis
@Grallll

Może głupio spytam, ale takie niewypłacanie za urlop jest legalne wgl? Tzn., chodzi mi o to, że w sądzie można na luzie to wygrać i zawsze wyjdzie na korzyść pracownika czy niekoniecznie?

Nord

Nie polecam tej firmy nikomu tandetne maszyny nie bezpieczne robione na kolanie bez osłon właściciel nie ma pojęcia o tym co robi a zarobki (usunięte przez administratora) i chmura dymu który wdychasz bo spawacz spawa ocynk bez wyciągu a co jeszcze tekst ytypu nie podoba się wypad na Twoje jest 10innych a warunki socjalne śniadanie jemy przy stanowisku pracy bo stoluwka i biuro kuchni i kibel to jedno. Odradzam darujcie se tej pseudo firmie.

Mańka

Firma funkcjonuje od września 2016 roku więc pozwólcie żeby rozwinęła skrzydła bo teraz to mam wrażenie, że konkurencja robi wszystko żeby się nie rozwinęła.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Formet Jarosław Smardz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Alll

Witam nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) totalne warunki pracy tragedia brak wyciągów spawalniczych tylko jakiś pochłaniacz kuchenny czy cus takiego spawanie ocynku w takich warunkach grozi nowotworem płuc nowotwory no i biegiem non stop śniadanie kawa w locie zero socjalu konkretnego wszystkich aplikujących przestrzegam przed tą firmą darujcie se naprawdę zarobki znikome nie polecammm!!!!!!!!

M

Właściciel i syn nadawaja się do (usunięte przez administratora) dosłownie nad pracownikami A warunki pracy masakra (usunięte przez administratora)

Były

Nie polecam bardzo niemiła atmosfera i marne zarobki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Formet Jarosław Smardz - Janków Przygodzki

• Jak się pracuje w Formet Jarosław Smardz?

Zobacz opinie na temat firmy Formet Jarosław Smardz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formet Jarosław Smardz?

Formet Jarosław Smardz
  • Żwirowa 22