Opinie o Traper Militaria Survival Outdoor Anna Brodala w Przemyśl

counter
4 7 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Czy Traper Militaria Survival Outdoor Anna Brodala zapewnia kartę multisportu?

Daro Nowy wpis

Nie ma to jak samemu napisać sobie dobre opinie. Dziwnym trafem wszystkie z tego samego dnia ???? Właściciel nawet nie ogarnia, że tu się nie wpisuje opinii o sklepie tylko o pracodawcy.

Adam76 Nowy wpis

polecam sklep jestem zadowolony z jakości zakupu myślę że to jak narazie najlepszy sklep militarny

magda69 Nowy wpis

więc nie mam nic do rozpisywania się po prostu bardzo dobry sklep z dobrą jakością gorąco polecam

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

karolina 56

coś świetnego od małego szukałam takiego sklepu uwielbiam broń i sprzęt wojskowy to jest to coś , miła obsługa i duże doświadczenie ,polecam

natalia1234

najlepszy sklep militarny, super jakość ,duży wybór ,a przede wszystkim miła obsługa

grzesiek

bardzo dobra obsługa, duży wybór asortymentu polecam znajomym

Ewcia

bardzo dobry sklep ,fachowa obsługa,bardzo duży wybór asortymentu , jestem bardzo zadowolona polecam

Daro

Firma prowadzona przez człowieka nie mającego pojęcia o handlu. Przez pół roku pracy tam ciągłe spięcia i sprzeczki. (usunięte przez administratora) Na koniec zwolnienie bez żadnej przyczyny w celu zwolnienia stanowiska sprzedawcy dla własnej matki. Firma zarejestrowana na żonę faktycznego (usunięte przez administratora). Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmądrzeć

Tak3Nie1

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Traper Militaria Survival Outdoor Anna Brodala w miejscowości Przemyśl? Nadal nie ma wieści od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Traper Militaria Survival Outdoor Anna Brodala - Przemyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad