Opinie o Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski w Poznań

Od dwóch lat nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie o praktyki lub też staże? Będą jakieś w ogóle planowane? Jeśli tak to jakie warunki ma się przy tym do spełniania by się zakwalifikować? Dopiero przeglądam potencjalne Kancelarie w Poznaniu, czy warto starać się o kontakt?

Beata Nowy wpis

Wspaniały człowiek! Polecam prawnik na wysokim poziomie

Sławek

Mega konkretny gość , najlepszy adwokat w Wielkopolsce , walczy do końca jak Lew , zawsze odbiera tel , nie poddaje się i co ważne nie opowiada głupot , numer jeden w wlkp !!!

Olimpia Nowy wpis
@Sławek

Artur jest facetem na poziomie do tego pełen konkret bez opowiadania bajek , polecam każdemu

Karolina Nowy wpis
@Olimpia

Brzmi w porządku, fajnie byłoby móc w takim razie się czegoś więcej od niego nauczyć. Orientujesz się może czy prowadzi aktualnie jakieś praktyk / staże? Jeśli tak to ile miejsc równolegle byłoby dostępnych?

Kolejny Sukces pana adwokata - 9 lat dla Loli, grunt to skasować pieniądze i opowiadać głupoty brawo

Ryszard
@Andrzej

Czyżbyś korzystał z usług tej kancelarii adwokackiej i nie do końca był zadowolony z tego, jak rozwiązała ona Twoją sprawę? Tak aktualnie rozumiem Twój wpis i szczerze mówiąc bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej. Będziesz tak uprzejmy i wypowiesz się na temat tej kancelarii coś więcej? Przedstaw, proszę, jak dokładnie Wasza sprawa wyglądała.

Jam
@Andrzej

Niestety dla pseudo gangsterów bez grama skruchy rząd przygotował jedynie wyroki z górnej półki. Najlepszy adwokat na świecie nic nie zmieni.

Czy po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jurek38

Do średnich spraw. GRUBE odpadaja

D
@Jurek38

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia krótko i ma temat

ATP

Każdy ma jakaś tam przeszłość za sobą i każdy z czegoś zasłynął nie koniecznie w taki sposób jak mu się wydaje ...,

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski - Poznań

Kancelaria Adwokacka Artur Tarnawski