Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Joanna Łazęcka w Szczecin

counter
romuald177734 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.
Klient

Pani Łazęcka Joanna - nie wiem jakim cudem zdobyła dyplom lekarza ? Jest to osoba m, która nie powinna wykonywać tego zawodu. Bliżej jej do przekupy sprzedającej wódkę w melinie niz do lekarza.

Pacjent Nowy wpis

NAJGORSZY "LEKARZ" jakiego spotkałam na swojej drodze. Zero kompetencji,brak uprzejmości. Ludzi z różnymi chorobami wypuszcza ze szpital w takim stanie w jakim przyszli. Faszeruje lekami przeciwbólowymi i ma pretensje o wszystko. Stwierdza bez wykonania żadnych badań co pacjentowi dolega i nic więcej nie robi. Na zwrócenie uwagi,że pacjenta wypuściła ze szpitala w takim samym stanie jakim przywiozła karetka, bulwersuje się i wzywa ochronę. (Nikt nie krzyczał, nie robił awantur,tylko prosił o dalszą pomoc.) Okłamuje w żywe ocze że zaproponowała transport medyczny,bo pacjent nie jest w stanie dotrzeć do domu,gdzie prawda wygląda tak,że kazała wstać z łóżka (gdzie pacjent nie daje rady wstać mimo najsilniejszych leków) i iść do domu.

Jak to jest obecnie z pracą w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Joanna Łazęcka w mieście Szczecin? Szukamy jakiś nowych komentarzy od Was.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Joanna Łazęcka - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad