Opinie o Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo w Pleśna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo w Pleśna

Moderator

Nie polecam gościa jak można na prostych ścianach w miarę . Spierdolić tynki belki nie mają pionu szpachlowanie prostowanie tego wszystkiego , pochłonęło mnie i żonę sporo pieniędzy niestety nadal ze słyszenia się dowiaduję . Iż są nie zadowoleni klienci kantowani sufit inny materiał ściany inny myśli , że ludzie się nie znają jak byśmy wiedzieli to byśmy go nie brali . Z tego co słychać to ten pan od lat odstawia ten sam cyrk , ludzi pogania swoich chłopaki chcą pracować ale ten pan to normalna cipa . Sprzęt jak z złomu nie polecam go bo szkoda , czasu pieniędzy i nerwów...

Kielenka
@Moderator

Wszystkie negatywne opinie to bzdura są tynki prosto i ładnie wykonane . A ludzie którzy sieją ferment to czyści idioci Pan Mieczysław uczciwie , wykonuje budowę mówi jak jest nigdy nie powiedział że czegoś nie poprawi jeśli . Jest potrzeba jako pracownik mogę powiedzieć szczerze , że wszystko jest wykonywane w normach budowlanych i bez problemowo.

Kamil
@Kielenka

Zgadzam się z tym, konkurencja jakoś musi się utrzymać na rynku i sieją taki ferment na dobre firmy.

Wylewkiiii
@Moderator

Najpierw polecam kupić słownik a potem się zacząć wypowiadać w sieci. Nie pisać takich głupot, dziwie się że jeszcze pan Mieczysław nie zgłosił takich (usunięte przez administratora) jak ty na policję za psucie mienia nie mając nawet do czynienia z jego usługą. Niestety tak to jest jak się niczego w życiu nie osiągnęło i na sile próbuje komuś zepsuć reputacje na którą się pracuje wiele lat. Nie raz miałem do czynienia z panem Mietkiem i jego pracownikami i są wszyscy bardzo w porządku, nigdy nie słyszałem żeby któryś cokolwiek źle na szefa powiedział a tym bardziej jakiś klient.

Bogdan Nowy wpis
@Moderator

To prawda, jako były pracownik potwierdzam. Gość (usunięte przez administratora) jakich mało, do niczego się nie nadaje. Robi tragedię z metrów które są do zrobienia. Pracownicy pijacy bez mózgu, jak ktoś taki może dalej być na rynku. Dla chętnych budowy do obejrzenia po tynkowaniu tego (usunięte przez administratora) a te komentarze ze niby konkurencja pisze złe komentarze to darowałby sobie pisać to samemu.

Lopez Nowy wpis
@Kamil

Co ty za głupoty gadasz . Czy też należysz do osób które piszą mu opinię by nie stracił, jakiej kolwiek twarzy pytanie ogólne. Czy ty czy on macie wogule pojęcie o pracy, rozmowie z ludźmi bo jak słyszę. To tylko iż ten obiecuje robić a ucieka jak szczur , nie umie wyjaśniać iż nie podoła tylko słyszę iż ucieka...

Nikölass Nowy wpis
@Bogdan

Co do pracowników to powiem tak było ich pełno co pili. Ale teraz sądzę iż nie zatrudniłby osoby z problemem alkoholu, ponieważ sam by miał problemy z tego powodu. A czy po pracy chlają czy nie, to nikogo nie powinno interesować , swoją drogą nie ładnie iż ludzie którzy tam pracują lata razem . Kopią dołki pod sobą i kablòją na siebie do szefa, dla mnie bycie (usunięte przez administratora)szefa to bycie (usunięte przez administratora) . Jednym słowem połowa z jego ludzi to pyskate krasnale, na łańcuchu które byle się utrzymać innych kopią dołki...

Profilowy... Nowy wpis

Ile jeszcze czasu upłynie zanim ta firma zostanie zamknięta. Rozumiem chęć zarobku ale nie jedno krotnie ja czy żona , będąc na budowie słyszeliśmy jak klnie na swoich pracowników. Narożniki krzywe nie chcę mówić nawet o tym że sprzątanie na poziomie , byle było wizualnie fajnie jest usuwać opinie Panie krytka negatywne . I unikać telefonów od klientów , z reklamacja

Oleksander

Witam, bardzo polecam firmę. Solidna robota i bardzo dobrzy pracownicy. Szef firmy konkretny, przyjechał przed rozpoczęciem pracy obejrzał budowę, wycenił, policzył metry i polecił jakim materiałem najlepiej wykonać jakie dać narożniki itd. Tynki wykonane bardzo ładnie, prosto i gładko. Z żadnymi obróbkami nie mieli problemów. Na sam koniec jak przyszło się rozliczyć bardzo uczciwie podszedł pan Mieczysław do sprawy, nie szukał na sile na niczym żeby tylko sobie doliczyć. Jestem mega zadowolony i wszystkim polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo - Pleśna

Mieczysław Krydka M.K. Tynkarstwo