Opinie o Stanisława Famielec Od Niemowlaka Do Przedszkolaka Baby w Niepołomice-bochnia-brzesko

Stanisława Famielec Od Niemowlaka Do Przedszkolaka Baby
counter
Katarzyna Widła Nowy wpis

Pazerność Panów Famielców przekroczyła wszelkie granice!!! Komunia 2019: Fotoksiążka - miało być 100 zł a zapłaciłam 145 zł ?!!! Wydanie kilku ujęć z fotoksiążki w wersji cyfrowej - miało być za darmo a zapłaciłam 100 zł?!!! Zdjęcia komunijne reportażowe drukowane automatycznie z galerii internetowej format 10x15 - 3,50/szt.?!!! Kupiłam 15 zdjęć reportażowych (za 52,50 zł) i nie dostałam wersji cyfrowej w cenie?!!! I odpowiedź Seniora na zarzut że nie takie były warunki umowy: "Każdy może zmienić zdanie". Żyjemy w XXI wieku a Oni wciąż nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą, podejściu do klienta, RODO. Szkoda że Syn nie ma ciągle nic do powiedzenia :( Powodzenia Panowie!!! Ciułajcie dalej;)

Pomocna?
TakNie

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Stanisława Famielec Od Niemowlaka Do Przedszkolaka Baby w miejscowości Niepołomice-bochnia-brzesko, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy.

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisława Famielec Od Niemowlaka Do Przedszkolaka Baby - Niepołomice-bochnia-brzesko

Stanisława Famielec Od Niemowlaka Do Przedszkolaka Baby