Opinie o Eclipse S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eclipse S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eclipse S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eclipse S.A. w Warszawa

AAA Nowy wpis

Parę lat temu wpadło podsumowanie, że jest w zasadzie dobrze? Do teraz? zastanawiam się czy w ostatnim czasie kogokolwiek potrzebowali, bo nie wyświetlały mi się już żadne oferty. kiedyś natomiast wiem, że potrzebny był asystent logistyki, stąd też moje zainteresowanie. spełniam wymogi i liczę na stabilna prace

Michał Nowy wpis

Przestaliście korzystać z tego forum bo jest tak dobrze i brak chętnych do zamieszczania opinii?

Ex ex Nowy wpis
@Michał

Jak się tam już nie pracuje, nie trzeba wysłuchiwać dzikich wrzasków i pretensji dyrektora. Użerać się z bandą niekompetentnych osób, które tylko patrzą jak nic nie robić albo robią wszystko na odwal się i potem udają, że to nie oni. Marznąć w zimie przy braku ogrzewania i gotować się latem. Jednego dnia wysiadywać nadgodziny bo jest pełno roboty i jeszcze trzeba naprawić to co kto inny zrobił źle a kolejnego dnia dowiadywać się, że po co się siedzi, skoro nie ma roboty. Jak się na to wszystko nie patrzy, to tak jest dobrze ;)

Stary

Firma oferuje fatalne zarobki może około 20 paru zł brutto/h. Tutaj wszyscy pracują na wszystkich stanowiskach , bez różnicy mężczyzna czy kobieta . Spóznienie 1 minuta traktowane jest jak 30 minut . Nadzorca ryba myśli , że jest geniuszem a tak na prawdę wprowadza zamęt na wszystkich stanowiskach . Prace pilne są odsuwane na rzecz długoterminowych . Co parę minut zmienia dyspozycję tak , że przez całą zmianę można nic nie wyprodukować a być ujeb... po pachy . Jednym słowem totalny bałagan mało wolnej przestrzeni - produkcja razem z magazynem wielkoformatowych papierów i wszelkich chemikaliów . Drukarnia ma jednak swoje plusy . Wypłata zawsze na czas , wykazywane pełne zarobki włącznie z nadgodzinami ( jak masz dużo wolnego czasu to każdy weekend mile widziany ). Jednak chaos i niekompetencja tzw szefa zmusiła mnie do opuszczenia tego przybytku rozpaczy . Szczerze nie polecam !!!

@Stary

Każdego dnia jest opcja, żeby zostać dłużej w pracy? Ciekawi mnie, czy pracodawca daje w tej kwestii wolną rękę pracownikowi, czy są może limity nadgodzin, których przekroczyć nie można? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Paweł

Brak limitów , ale uzależnione jest to od widzi mi się pracodawcy . Jeżeli on potrzebuje to zawsze jeżeli ty to nie bardzo.

Kat Nowy wpis
@Stary

Z nadgodzinami jak ze wszystkim w firmie jest totalny bałagan. Jednego dnia masz iść do domu, bo po co siedzisz, a drugiego proszenie zostań dłużej bo coś trzeba skończyć. Zero planowania. Raz to jest pilne, a jak już masz rozgrzebaną robotę to nagle wpada dyr i masz wszystko rzucać, żeby robić coś innego bo nagle się okazało, że to strasznie pilne i trzeba zdążyć z terminem. Do tego ciągle wrzaski i pretensje. Brak umiejętności zarzadzania.

Dawid

Wypiszecie jakie szkolenia wam proponują ?

Kat
@Dawid

Żadnych szkoleń nie proponują. Nie masz co liczyć na to, że ktoś „zaproponuje szkolenie”, co najwyżej zaproponuje dodatkową robotę, a jak masz robić to się domyśl sam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w firmie Eclipse S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olek

@YanOsik to szkoleń całkowity brak?

Vendetta
@Olek

Niestety brak szkoleń finansowanych przez firmę no chyba że na wózki widłowe ale i to dostają ludzie wybrani zasłużeni ci co wchodzą w przysłowiową (usunięte przez administratora) . Co do reszty działów to jest tak że tzw. starzy pracownicy robią ci szkolenie i to wszystko nie licz że będziesz mieć jakiekolwiek państwowe szkolenia itp. . A po za tym dalej jest tak że szef gania cie z działu na dział chyba że masz być przypisany do konkretnej maszyny ale takowa jest tylko jedna offset a tam jest obsada :) .

Covid
@Vendetta

Tu się trochę mylisz.Jeżeli chodzi o uprawnienia na wózki to dostały je osoby którym się kończyła ich ważność bez wchodzenia w przysłowiową (usunięte przez administratora) Jeżeli Ci żal (usunięte przez administratora) ściska że nie masz uprawnień było się zgłosić do ojca dyrektora i poprosić o zrobienie kursu na wózki .Tyle w tym temacie.

df
@Covid

Aż strach pytać kto w co tam wchodzi, żeby coś uzyskać. Zwłaszcza jeżeli trzeba zatrudnić kolejnego członka tej samej rodziny. Zaczyna się od jednego roszczeniowego, a potem obsadzają pół produkcji. Kończy się na tym, że już nikt nie chce tam pracować.

Covid
@df

Na szczęście ja nigdzie nikomu nie wchodzę I nie wchodzilam więc mogę spać spokojnie.

Teodor

@YanOsik Mówisz że nie ma co na takie szkolenia liczyć? A jak z możliwością awansu w firmie, są jakieś szanse na rozwój?

Kat
@Teodor

Na rozwój i awans nie ma co liczyć, jak się wdrożyłeś, to siedź i pracuj, niepodoba się to szukaj szczęścia gdzie indziej. Jaksię już czegoś nauczyłeś na początku to poszukaj miejsca, gdzie Cię docenią i się rozwiniesz. Tam siedzi banda frustratów i jest dziwna atmosfera.

Czy firma Eclipse S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

YanOsik

Jakie szkolenia pracowników?!?! O czym Ty piszesz??

Zięciu

Masz rację Denzel.

Zięciowa
@Zięciu

Nastepny KUNDUN co nie potrafi powiedziec prosto w twarz jak widac pracuja tam sami fraj....

Musimy zabrać głos w sprawie tego wpisu.Zapewne jego autor nie posiada kredytu(kredytów),ma co ze sobą robić w swoim"interesującym" życiu,a pracował(pracuje)tam tylko po to żeby pilnować tą patologiczną rodzinę ojca z córkami i dochodzącym zięciem,aby specjalnie nie działali na niekorzyść firmy.Umknął ci jeszcze jeden zięć inteligencie za dychę.Jesteś pewny,że Ciebie i Twojego życia nie można nazwać patologią?Porażką jest to,że jesteś cienki jak D...węża skoro obrażasz w Internecie,a nie jesteś w stanie się podpisać.Nie pozdrawiamy...Te 3 córki podobno "patologiczne".

Vaclaw

Potwierdzam powyższą opinię. Patologia i cwaniactwo wśród pracowników starej daty to w tej firmie przekleństwo. Dawno by już tam nie pracowali gdyby nie kombinowali jak coś ukraść i zarobić na lewo. Dziwię się że jeszcze ich nie zwolniono.

Maja
@Vaclaw

Piszesz o postawie starszych pracowników, a czy mógłbyś uzupełnić swoją opinię o warunki pracy, to, czy jesteś zadowolony z zarobków, jak przedstawia się sprawa z narzędziami pracy? Pytam, bo znalazłam w sieci aktualne ogłoszenia o pracę w Eclipse (dla drukarza i pracownika działu druku cyfrowego): https://pracodawcy.pracuj.pl/eclipse-s-a,18376 Twoja szczegółowa i prawdziwa opinia pomoże osobom, które zastanawiają się, czy składać aplikację do tej pracy.

@Vaclaw

Ciekawe co można ukraść w takiej drukarni . Farbę w 200 kg pojemnikach , papier 2 m na 1,5 m rozpadające się deski z palet a może śmierdzący solvent do niczego czy ścinki siatek z 3 m rolek itp. Czasy zarabiania na lewo dawno się skończyły, a jak ktoś nie umie się przystosować do starych pracowników nie powinien szukać takiej pracy .

Irena
@Stary

Kradzież to kradzież - nie ma zatem znaczenia, jaki towar zostaje sobie przywłaszczony. Tak czy inaczej - szukam tu informacji o pracy w Eclipse. Orientujesz się może, jaki rodzaj umowy proponuje się tam nowym pracownikom?

Chyba piszesz o innym Eclips. Pracowałem tam lat 10. Jakoś nie zauważyłem żeby szefostwo piło a tym bardziej paliło papierosy. W regulaminie wpisane jest że pensja wypłacana będzie do 10 każdego miesiąca i puki pracowałem zawsze była. Inna sprawa organizacja pracy tu rzeczywiście jest bałagan i presja czasu bo wszystko na teraz.

Patryk

Dla mnie opinia byłych pracowników zawsze jest mało obiektywna. Dziwne co piszecie o w internecie widziałem dobrą opinię o firmie.

Edyta

@krylan, czy chodzi Ci o to, że w firmie nie zaszły żadne zmiany? Pytałam już wcześniej o dodatki do wynagrodzenia, czy jakieś są? Czy teraz przy niższych temperaturach na zewnątrz pracuje się lepiej? Może masz jakieś propozycje zmian, które należałoby według Ciebie wprowadzić?

Edyta

@Były, a czy już od dawna nie pracujesz w firmie? W tym czasie sporo mogło się zmienić. Wspomniałeś wysokość wynagrodzenia, czy poza podstawą są również premie lub inne dodatki? Piszesz też o wysokich temperaturach, czy w czasie upałów pracodawca zapewnia zimne napoje?

krylan
@Edyta

tak jest tam do dziś.. Niestety. Po ostatniej rozmowie z P.R. stwierdziłem, ze nigdy się to nie zmieni, bo zarząd uważa, że jest wszystko ok. Trzeba z tond ociekać jak najszybciej, a ci którzy szukają pracy normalnej niech omijają z daleka!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Eclipse S.A.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Były

Tak ludzie na hali zarabiają od 14 do 25 zł brutto ale 25 to mają drukarze reszta poniżej . Brak klimatyzacji temp. po 30+ w lecie oczywiście no i w dalszym ciągu Ukraińcy w sumie to i ich chyba już jest coraz mniej bo za takie pieniądze i w takich warunkach nikt nie chce pracować dobrze że już tam nie pracuje

Waldi

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Czy tak dobrze jest w firmie?

Pracowałem w tej "zacnej" firmie i w pełni potwierdzam wpis koleżanki Vendetta. Firmą powinien się zająć sąd pracy i inne instytucje kontrolujące warunki pracy. Pan P.R. powinien sam osobiście popracować z personelem hali i posłuchać jak pracownicy wychwalają wynagrodzenie, pracę w godzinach nadliczbowych, warunki pracy. Ale chyba firma dąży aby w CZESKIEJ firmie drukującej w POLSKIM oddziale zatrudnieni byli sami UKRAIŃCY.

Wkurzony

Drukarnia Wielkoformatowa podobno z wieloletnia tradycją .Pracowałam tam w 2015 r. Akurat w wakacje tragedia nie ma klimatyzacji na Hali jest duszno i gorąco na dworze 30+ w środku ponad 44 stopni aż dziw że ludzie nie pomarli tam ale sami na to pozwalają . Pan P.R. szef Drukarni na początku przyjemny ale potem niestety czar pryska traktuje ludzi jak niewolników jak coś nie wyjdzie lub ktoś coś przez przypadek źle zrobi rzuca się kopie kartony palety wyzywa ludzi od idiotów i (usunięte przez administratora) nie bezpośrednio ale za plecami . Płaca w tej firmie to tragedia 12zł brutto w takich warunkach szok że takie firmy jeszcze istnieją . Przez szefa pracownicy też są do siebie czasami źle nastawieni niektórych powymieniałabym natychmiast . Z tego co wiem ludzie którzy pracują tam od lat również zarabiają mało od 13 do 20zł brutto co daje przy najwyższej stawce przy 168 godzinach 2300zł można dorobić nadgodzinami ale to nie o tu w tym chodzi żeby się natyrać za kilka zł więcej oczywiście płacą 50% i 100% ale proszę ludzie toż to tragedia ledwo starcza na życie . Nie polecam nikomu tej firmy noo chyba że lubicie być wyzyskiwani i traktowani jak niewolnicy . A co do Pana P.R. w rozmowie obiecuje słodzi jak to ma być jak będzie niestety potem to już jest inna bajka człowiek sprawia na początku wrażenie dość dobre potem czar pryska . to tyle na temat drukarni wielkoformatowej Eclipse s.a

vendetta
@Wkurzony

Wkurzony . Witam mam pytanie na jakim stanowisku pracowałeś i za co odpowiadałeś?

Wkurzony
@vendetta

Witam Pracowałam tam na różnych stanowiskach niby to jest przydział do jednego działu ale ganiają po wszystkich działach po za offsetem no dziewczynie nie wypada tam pracować jak masz jakieś pytania to pisz odpowiem . ale uważaj pracodawca mierny jak chcesz tam pracować to musisz pamiętać że to co obiecują różni się od tego co jest faktycznie .

admin

Wiesz coś na temat firmy ECLIPSE S.A. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Eclipse S.A. - Warszawa

Eclipse S.A.