Opinie o Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa w Kraków

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa?

była pracownica

Tak, Pani Ela i Pani Kasia zatrudniają, tylko często kończy się to tak, że nie wypłacają bo mówią ze nie masz doświadczenia i nic nie zrobiłaś!!!

ddd Nowy wpis
@była pracownica

Osoby z zewnątrz - nie praktykanci, a bardzo doświadczeni projektanci - też są oszukiwani, nie otrzymują wynagrodzenia za wykonaną solidną pracę (toczą się sprawy sądowe)

Julian Nowy wpis

Mają tyle spaw sądowych ze pracują teraz w firmie Maki Architekci, wykończa ta firmę to założą nową. Te Panie kochają (usunięte przez administratora) pracowników, po prostu nie płaca i nadal działają na rynku. Ostrzegamy podwykonawców aby omijali firmę Maki Architekci z daleka.

ddd Nowy wpis
@Julian

To prawda ! Za wykonane solidnie, wymagające wielomiesięcznej pracy branżowe projekty, panie NIE PŁACĄ projektantom branżowym . Walka w sądzie o wynagrodzenie jest na porządku dziennym.

Magda

Czy ludzie pracują tam krótko?

była pracownica
@Magda

ja jak tam pracowałam to co 3 miesiące jest wymiana kadry!!! no chyba ze jestesteś głównym "wołem" do pracy i wszystko im ogarniasz to nie.

Julia Nowy wpis
@była pracownica

Wyrzuca cie z pracy pod byle pretekstem i nie płaci, taka metoda działania w firmie Maki Architekci z która pracuje obecnie Pani Kierska Łukaszewska i jej córka

praktykant

Byłem tutaj na praktyce po drugim roku. Miałem zapłacone, pomimo że praktyki są bezpłatne. Wszystko legalnie, rachunek, referencje, na koniec pit, więc wracałem jeszcze kilka razy. Takiego obgadywania, (usunięte przez administratora) złodziejstwa nigdzie nie widziałem. Koleżanki na etacie kradły co mogły, kredki, pisaki, zeszyty, wynosiły papier i kawę. Najgorzej ukrainka, a dostała nawet z firmy mieszkanie. Szefowa na budowie, albo potem w szpitalu, to się wszyscy zrywali. Jedna z dziewczyn odebrała telefon i się śmiała zakład pogrzebowy. Branże też myśleli, że nie przeżyje i nie podpisali swojego projektu, a drudzy go nie skończyli. Widziałem jak przekupywali dziewczyny, żeby szukały innego haka na szefową. Przeżyła i teraz ściga troli. Anonimowe wpisy to hejt, pewnie do sądu nie mają dowodów, albo się boją. Zarobiłem za wykonaną pracę, a nie łapówki, dużo się nauczyłem i nie powiem złego słowa. Byłem jedynym facetem na praktyce, więc wiadomo o kogo chodzi. Do Polecenia.

Olga
@praktykant

Zatrudniają ukraincow a potem bezczelnie nie placa im ani zlotowki straszac sadem i policja. Robia to z premedytacja. Nie dajcie sie oszukac, trzeba to zglaszac na policje i do insoekcji pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nie polecam

Pragnę przestrzec potencjalne osoby pracujące na zlecenie "Architektów Grupy". Zlecono mi wykonanie wizualizacji - na "za 2 dni", a więc ekspresowo. Po upływie niecałej doby wysłałam osobie wyznaczonej do kontaktu ze mną pierwsze kompletne rendery- jeszcze robocze. Zapytałam czy coś należy zmienić, czy akceptują wysłane pliki. Niestety, nie odbierano ode mnie telefonów przez kolejne 3 dni, a kiedy o 20:00 wieczorem dnia 3-ciego nareszcie odebrano- oznajmiono mi, że wizki są fatalne, nie o to chodziło (usunięte przez administratora) Na nic zdało się tłumaczenie, że po to zapytałam co zmienić i po to wysyła się pierwsze widoki, aby właśnie nanieść zmiany, a czasu było nadto aby takowe nanieść. Skończyło się awanturą i straszeniem mnie prawnikiem. (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy z nimi. Moje sugestie dla Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa: Proszę bardziej profesjonalnie traktować potencjalnych współpracowników.

do p. Agnieszki W.
@nie polecam

Pani Agnieszko 1992, nie przypominamy sobie, aby podpisała Pani umowę, wystawiła rachunek i przekazała dzieło (pomimo próśb, upomnień). Nawiasem mówiąc nie pojawiła się Pani w pracowni, stąd też nie otrzymała Pani etatu. Rozumiem, że jest to złośliwy konkurencyjny komentarz, bo nie potrafiła Pani nawet wskazać nawet tej ‘’osoby wyznaczonej do kontaktu’’. Prawnik przygotował dla Pani dokumenty, a nie był umocowany do ‘’straszenia’’. Natomiast my gwarantowaliśmy zgłoszenie sprawy do organów ścigania w przypadku dalszych pomówień, co też czynimy. Pozdrawiamy.

syla
@nie polecam

syla
@do p. Agnieszki W.

do p.Agnieszki Prosze o kontakt. Chciałabym więcej dowiedzieć się na temat "Architektów Grupy" ponieważ sama jestem poszkodowana przez tą firmę. moj e mail dzach@o2.pl Będę wdzięczna. Pozdrawiam Sylwia

ZenonZ
@syla

Poszkodowanych sa dziesiatki osob.... A one nadal to robia...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa?

atmosfera w pracy... terror to w skrócie jeśli się robi wszystko tak jak Panie chcą i mają Panie z tego korzyść to jest względnie, niestety wszystko się zmienia gdy posiada się swoje zdanie odmienne od zdania p. Elżbiety i Katarzyny. Katarzyna uwilbia zastraszać, pisać sms w nocy typu " filiżankę zostawiłeś przy ekranie, zmywa się!" , są niewypłacalne, brak wypłat co miesiąc. Katarzyna Maury posądzona była o mobbing, taką sprawę miała w sądzie. Kobieta niezrównoważona emocjonalnie. Ciężka współpraca. Projekty: pracujesz nad projektem, po cczym udajesz się na weekend odpocząć wracasz a Twój plik usunięty i wszystko pozmieniane, po czym otrzymujesz wiadomość ze termin jest i wszystko ma byc poprawione i zrobione zgodnie z prawem, bo Panie niestety nie znają sie na tym. Siedzisz w pracy po 20h na dzień, a jak się nie wyrabiasz to straszą karami umownymi i sądem. Trzeba mieć mocne nerwy i psyche by pracować z owymi Paniami Ja odchodząc dostałem fakturę, że za duzo drukowałem i naliczyły mi 520zł kary nie polecam, wszystkie opinie poniżej są wiarygodne Pani Elżbieta zdecydowanie powinna już iść na emeryturę odpocząć, bo lata świetności ma już za sobą!

Klient

Pani E. składała do nas ofertę przetargowa, referencje nie odpowiadały prawdzie, trzeba uważać na tą firmę jeśli jeszcze istnieje.

Firma współpracuje bądź są współtwórcami z Architektów Grupa czyli z Pania Elżbieta Kierską oraz Katarzyna Maury, chciałbym przestrzec przed tymi pracodawcami. katarzyna miala juz kilka spraw o mobing, obie Panie nie są wypłacalne, (usunięte przez administratora) są fałszywe, manipulują. Stwarzają pierwsze wrażenie , że sa miłe to tylko ich zagrywka. Prosze się nie dac nabrac na ich gre... Jesli chodzi o doswiadczenie to może Pan Kamil ma, ale obie Panie maja niewielkie, Katarzyna nie była wstanie nawet studiów ukończyć nie ma wyższego wyksztalcenia, Pani Ela zatrzymala się z techniką w latach 80-tych. Ma uprawnienia i to wszystko... starsza Pani powinna już odpocząć, ale jej córa nie pozwala. Jesli chodzi o podwykonawców... przestrzegam Panie nie są wyplacalne zamowienia publicze_ raptem 1 zrobiły z obrnności, prosze Panie Kamilu powiedzieć ile wylądowało w sądzie? albo z iloma się nie wyrobiły i ponosiły kary finasowe? może teraz Pan tam rządzi ale to chwile ... zmanipulują i wykorzystają... radzę trzymać się od nich zdala ....

Mak I.

Obecnie Panie działają pod firmą Maki Architekci Sp. z o.o.

Mak I.
@Mak I.

Panie pracują w Maki Architekci na etacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa - Kraków

• Jak się pracuje w Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa?

Elżbieta Kierska-Łukaszewska Architektów Grupa
  • Gabrieli Zapolskiej 24A lok. 44