Opinie o Meb-Lux Jakub Wcisło w Brody

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meb-Lux Jakub Wcisło. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Meb-Lux Jakub Wcisło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meb-Lux Jakub Wcisło w Brody

Klient Nowy wpis

Meble w dobrej jakości i dobrej cenie. Dostawa w ekspresowym tempie. Polecam !

Gabriela Nowy wpis

Szukam pracy w telefonicznej i mailowej obsłudze klienta. Sporo tutaj wpisów od klientów. Możecie powiedzieć jak przebiegał kontakt z firmą? Z kim bezpośrednio rozmawialiście przez telefon - właściciel czy jakiś wydzielony pracownik? Zastanawiam się czy w ogóle kogoś na takie stanowisko zatrudniają

. Nowy wpis

Profesjonalny pomiar. Super meble. Polecam

Klient Nowy wpis

Solidna firma , narożnik na nasz wymiar zrobiony idealnie , szybki czas realizacji Polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Meb-Lux Jakub Wcisło. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Klient Bielsko

Jak najbardziej polecam!!! Wyposażyli mi cały dom bez żadnego zarzutu.

Jacek Orzechowski

Profesjonalne podejście do Klienta, szybki czas realizacji zamówienia, bardzo miła obsługa, polecam serdeczne zakupy

Jacek Rybski

Jak najbardziej polecam meble danego producenta. Każdemu, kto ma wątpliwości polecam! Bardzo miła obsługa, terminy realizacji też są przyjazne, produkt wysokiej jakości, nam bardzo dobrze doradzili z materiałem obicia, wybraliśmy odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu. Użytkuję od trzech miesięcy i wszystko w jak najlepszym porządku.

Reklamacji nie uznają, meble niskiej jakości, brak kontaktu, szkoda pieniędzy i czasu!

Meb-lux
@Adam

Pozdrawiam konkurencje ????

Renata
@Adam

Przyznaję rację, przy składaniu zamówienia : "Będzie gotowe do tygodnia", czekałam aż 4 !!! Niesłowność potwierdzam, a co do odcienia materiału i jakości nie wypowiadam się...Odradzam!

Faktycznie jest tu tak, że reklamacji się nie uznaje? To wynika z jakiegoś firmowego regulaminu? Czy pracownicy mają jeszcze jakieś inne zasady, do których muszą stale się stosować?

Jesteśmy zadowoleni z tej firmy. Szybka realizacja, sympatyczni sprzedający, narożnik spełnił nasze oczekiwania. Polecam

Ja-kub

Nie odbieta telefonu, szkoda fatygi

Zostaw merytoryczną opinię o Meb-Lux Jakub Wcisło - Brody

Meb-Lux Jakub Wcisło