Opinie o Voppi Krzysztof Dyba w Kłokoczyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Voppi Krzysztof Dyba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Voppi Krzysztof Dyba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voppi Krzysztof Dyba w Kłokoczyn

braknazwy

Ciężkie warunki pracy , począwszy od jednej (1!) toalety na prawie 30 osób (!) Ktora w dużej mierze zajęta jest przez dziewczyny z karniszy bo myją różne elementy kończąc na kuchnie ktora wygląda jak ciemny barak z trzema miejscami przy stole gdzie na roletach jest dość spora liczba ludzi którzy idą wszystkie na śniadanie to część musi siedzieć daleko od stołu co jest niewygodne a tym bardziej że ta kuchnia jest też szatnią co skutkuje brakiem prywatności jeśli ktoś chce się przebrać...

Izka
@braknazwy

Na razie napisałeś/aś tutaj o toalecie, kuchni, a także szatni. To ważne aspekty, ale chyba nie najważniejsze, jeśli chodzi o pracę w tym miejscu... Piszesz, że są tutaj ciężkie warunki pracy. Chodzi tylko o to, co napisałeś/aś w komentarzu? Czy może jest jeszcze coś innego? Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie? Jaka jest płaca, jeśli chodzi o produkcję? No i jak atmosfera między współpracownikami? No bo jednak różne opinie tu padały...

Hahaha

Jeśli chodzi o avans to można dostać ale większą ilość pracy za te same pieniądze. Warunki pracy to widać po opiniach jakie są. Z resztą czego można wymagać po starym kurniku przerobionym na magazyn/pseudo hale. Ciężkie warunki to dopiero się zaczną bo idzie zima wtedy będzie dopiero "kolorowo". Szatni tam przecież nie na żeby się przebrać jadalnio-kuchnio-szatnia 2metry kwadratowe jak widać w opisie. Dobre opinie które chcą uratować topielca to osoby z biura które robią co mogą żeby ktoś tam jeszcze przyszedł do pracy.

Były pracownik Nowy wpis

Praca w fajnych godzinach i bez weekendów. Bardzo fajne dziewczyny które pracują na roletach,zawsze uśmiechnięte i pomocne w każdej prośbie. Pani Iza z karniszy również! :-) Jako byłemu pracownikowi bardzo fajnie się tam pracowało. Szef - każdą sprawę idzie załatwić,bez problemówy i zbędnych pytań. Gdyby ktoś się zastanawiał - warto spróbować. :-)

A kto na takie zasady się godził? Przybliżysz chociaż którą część wynagrodzenia masz na myśli? W ofertach pisali o premii uzależnionej od wyników. Wpisana jest więc teraz normlanie na umowie?

Nie wiem jak to na magazynie teraz jest ale czy opiszecie mi warunki przy sprzedaży? kiedyś wisiała oferta dla specjalisty od niej, gdzie już wtedy proponowano z 5 tysięcy złotych. Ciekawi mnie czy teraz daje rade na spokojnie szóstkę przebić?

Hahaha Nowy wpis

braknazwy

Izka
@braknazwy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Voppi Krzysztof Dyba? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Voppi Krzysztof Dyba?

Darexy

Nie rozumiem poprzednich opinie, szef super, kasa nie najgorsza! Oby więcej takich firm.

Pracownik produkcji

Nie było źle. Firma trochę źle zarządzana, wiele rzeczy można poprawić, ale generalnie ok. Szef uczciwy, płaca nienajgorsza. Firma się rozwija, więc jest stabilnie, perspektywy jak ktoś zaangażowany to też są. Musiałem zrezygnować z powodów osobistych, tak to pewnie bym jeszcze popracował.

@Pracownik produkcji

Co do tego złego zarządzania to co konkretnie masz na myśli? Są to takie aspekty, o których na spokojnie można pogadać i dałoby rade nanieść w tym zakresie pewne poprawki? Czy istnieje możliwość na konsultacje z przełożonymi w tego typu sprawach? Jest to praktykowane?

Hahahaxd
@Pracownik produkcji

W tej firmie po rozpoczęciu pracy każdy zaczyna mieć problemy osobiste to z resztą widać po ogłoszeniach pracy z tego kołchozu cały rok wiszą w sieci. To jest najlepsza wizytówka firmy voppi "ciągłe poszukiwanie pracowników" zamiast zadbać o tych co są to ludzie sami odchodzą w lepsze "miejsca".

@Hahahaxd

Cały rok? A to nie są dla przykładu te takie oferty otwarte "na zaś"? Ile osób w takim razie mimo wszystko potrzeba aby firma mogła w miarę dobrze funkcjonować? jakie są wszystkie stanowiska, na których można podjąć się zatrudnienia?

Ola

Można wiedzieć dokładniej dlaczego omijać szerokim łukiem? W opiniach jest większość negatywnych opinii o pracy w tej firmie. A jak z kasą widziałam ogłoszenie na magazyniera pakowacza od 3600 do 4650 brutto czy płacą na godzinę ? Jakie stawki tam proponują na początek

@Ola

sugerujesz, że warunki mogą być słabe ale, że za taką kasę mimo wszystko warto, że i tak pytasz? Myślisz, że na start jest umowa próbna? bo jeśli tak to być może na standardowej stawce a później się negocjuje? Ile ona może trwać?

Byly
@Ola

Nie patrz na zarobki które są podane w ogłoszeniu, w rzeczywistości zarabia się dużo mniej... Na start najniższa krajowa a potem to podnoszą stawkę o 50gr więcej do godziny haha śmiech na sali

@Byly

"potem" tzn., kiedy tak właściwie? I czy to będzie jakiś ewentualny cykl co pewien okres? ile osób w niedawnym czasie podjęło się zatrudnienia i stale pracuje? są jakieś inne poboczne dodatki, które polepszają warunki?

Nck
@Justyna

Tak masz poboczne dodatki.Dodatkową praca za te same pieniądze. Będziesz robić tam wszystko.Co chwilę ktoś odchodzi i są przyjęcia.To widać po ogłoszeniach. Najlepszy bajer w ogłoszeniach to "praca przy lekkich aluminiowych elementach" Tylko szkoda że nikt nie napiszę w ogłoszeniu że te lekkie elementy nosi się po 10 sztuk i więcej a wtedy już nie jest tak lekko. Chcesz spróbować ? Idź. Szybko zmądrzejesz.

@Nck

raczej robiąc w biurze nie wykonuje się prac fizycznych? i ile osób w nim się zatrudnia? pisali o słabej atmosferze ale podobno między sobą jest ok, ciekawa jestem perspektyw na pracę

J.

Miła atmosfera w pracy, stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju, szkoleń. Polecam to miejsce pracy.

Justyna

Te szkolenia to jakie aktualnie są? I zastanawiam się nad kontekstem tego całego rozwoju co tu autor miał na myśli?

Nik
@J.

Biuro się udziela no forum widać .

Tomasz
@Nik

Uważasz że te pozytywne opinie o możliwości szkoleń pisze biuro a nie pracownik? A jak jest z rozwojem? W końcu można się czegoś nauczyć i awansować czy nie bardzo?

Nik
@Tomasz

To bardziej niż pewne. Nauczyć to się możesz jak się robi w (usunięte przez administratora) ludzi. Awans będziesz miał jak będziesz robił dziesięć rzeczy na raz od palenia w piecu do odśnieżania itd

@Nik

Hejty na firmę i pracodawcę [sami poszli bo źle] a po kilku miesiącach prośba o przyjęcie. Zgnite jabłka nie w Voppi.

XD
@J.

Widzę , że biuro próbuje ratować dobrymi opiniami haha niestety coś im słabo idzie ????

Ix de
@XD

Co im z dobrych opinii jak ktoś przyjdzie do pracy zobaczy ten bajzel i potwierdzi osobiście prawdziwość tych wpisów. Ten cyrk na kółkach. To że przez większość czasu w roku są ogłoszenia z tej firmy mówi o niej wszystko !!!

devil
@Nik

Awans będzie też od donoszenia właścicielowi firmy (szefem go nazwać nie można) lub "dyrektorce" na innych pracowników, liderem w tej sprawie jest Pani (usunięte przez administratora) z działu karnisze. Polecam uważać na nią.

@devil

A wyjaśnisz sens tego? Co niby ma dać to mówienie na kogoś? Jakie konkretne konsekwencje przy tym masz na myśli i tak w sumie to na co konkretnie można nagadać jak już?

aletojuzbylo
@J.

Miła atmosfera panuje ale tylko w biurze wśród toksycznych tam ludzi (oprócz Pani K. która jako jedyna jest tam normalna i podziwiam ją za to że tam wytrzymuje).

Byłypracownik

Typowy Januszex i jak widzę po opiniach do tej pory się nic nie zmieniło. Właściciel i dyrektorka toksyczni

@Byłypracownik

"do tej pory" czyli z jakiego okresu miałaby padać tego typu opinia? Niektórym z tego co czytałam takie warunki odpowiadają, uważają nawet, że jest miło. Od czego to zależy? Trzeba wykazywać się konkretnymi predyspozycjami? Tobie jakich zbrakło?

ByłyPracownik
@Justyna

Ile jest tych pozytywnych? Dwie ? Chyba wnioski nasuwają się same...

Bp
@Justyna

Niektorym takie warunki odpowiadają bo jak lubią donosić na kogoś to co ma im nie pasować ? Warunki idealne. Nie każdy ma predyspozycje do włażenia w (usunięte przez administratora)

Rafał

Pani w obsłudze klienta bardzo nie miła wystawiliśmy jej opinię na alegro to pisała jeśli odda za uszkodzoną roletę to wycofamy wpis Przedtem zwalała na Kuriera Gdy powiedziałem że paczka nie była w żaden sposób uszkodzona to stwierdziła że to ja musiałem przeciąć roletę Piszę bo pani oddała mi pieniążki ale napisała przelew za złą opinię na Google dlatego piszę ponownie czekam na jej przeprosiny Nie zamawiajćie w tej firmie klientów mają za nic Żałuję że wycofałem opinie z Alegro dlatego mają wszystkie pozytywne

Noname

Nie polecam pracy w tej firmie, ludzie fałszywi, właściciel firmy patrzy tylko na to aby zarobić pieniądze a broń boże żeby pracownik dostał choć złotówkę więcej, w chłodniejszy okres zimno na produkcji, odzież pracowniczą mają tylko te osoby które dłuższy czas tam pracują, (usunięte przez administratora) mało miejsca i stan maszyn daje wiele do życzenia... Jeśli ktoś chce sobie dorobić to chwilę można tam pracować ale na dłuższy czas nie polecam.

@Noname

Zatrudnij się w piekarni jak Ci zimno.Nie lubisz jak ciasno? Na zachodzie Europy legalnie. Nie pasuje to wracaj do kartonów...

@Noname

* Właścielowi tej firmy się dziwię ze pan S. pracuje już tyle miesięcy.

Wyimaginowana1312

Tak jak wyżej

@Bestia

NiePolecam

Kto myśli o pracy w tym zakładzie a w zasadzie (usunięte przez administratora) to z całego serca odradzam. Tyranie ile się da za marne grosze, zabieranie premi za nic. Pracownikowi tam nie należy się nic ma (usunięte przez administratora) i nie upominać się o swoje nie wspominajac o szefie który patrzy jak nie dać zarobic pracownikowi i byle samemu się nachapac. Ogólnie brak szacunku do pracownika. NIE POLECAM

Noname
@NiePolecam

Racja, właściciel tej firmy to straszny żyd, tylko pieniądze go interesują.

Odradzam pracę na "malarni" tyracka na akord za śmieszną kase. Warunki tragiczne sufit leci na głowę.Wymagania co do efektu wysokie a sprzęt do pracy to epoka kamienia łupanego. Szkoda zdrowia.Lepiej iść do profesjonalnej lakierni jeśli chce się to robić. Tu się robi wszystko od przygotowania materiału poprzez malowanie wjeżdżanie do pieca,wyjeżdzanie ściąganie z ramek zanoszenie na inne działy oczywiście wszystko trzeba robić na raz i jakby było zimno w zimie to trzeba sobie samemu zapalić w piecu a i wcześniej węgiel znieść do piwnicy. Nie marnujcie czasu.

Gołi

Nie polecam tej firmy.To jeden wielki cyrk i błazenada. Nie dość że pracuje się za marne grosze to jeszcze patrzą jak by śrubę dokręcić i najlepiej pensje obciąć. Każdy kto myśli o normalnej pracy powinien omijać to miejsce szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Voppi Krzysztof Dyba - Kłokoczyn

• Jak się pracuje w Voppi Krzysztof Dyba?

Zobacz opinie na temat firmy Voppi Krzysztof Dyba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voppi Krzysztof Dyba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voppi Krzysztof Dyba
  • 184