Opinie o Korneliusz Brudniak K17 w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Korneliusz Brudniak K17. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Korneliusz Brudniak K17 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korneliusz Brudniak K17 w Kraków

ByłyPracownik

Witam Wszystkich a więc chciałam odradzić wszystkim Osobą które zamierzają podjąć Pracę w Firmie K17 zostałam zwolniona przez P.Elę na prośbę Prezesa Korneliusza ???? bez słowa wyjaśnienia zostałam potraktowana jak śmieć.Oskarrza pracowników beż Podstawnie o kradzież zwalniają człowieka z dnia na dzień rozpowiadają nie prawdziwe Informację o byłych Pracownikach ale Kafma wraca i Panu Korneliuszowi wkońcu ktoś się weźnie za jego (usunięte przez administratora) .

student

nie znają Krakowa, rynku pracy, standardów, etyki pracy. wydaje im się, ze ludzie powinni "bić się" by móc u nich pracować; być na każde gwizdnięcie, 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia. Najlepiej nie mieć własnego życia, zajęć, studiów ,wolnego, urlopu. Najlepiej za półdarmo albo na własny koszt , ochoczo merdając ogonkiem służyć "jaśniepaństwu". Pozoranctwo. Bufonada. Patofirma

@K17

Odradzam Pracę w tym Cyrku jeśli chcesz być Zdrowy

Na jakie benefity można liczyć w Korneliusz Brudniak K17?

były pracownik Nowy wpis

Żadne .Wogole nie polecam tej firmy . Musisz pilnować wysokości wynagrodzenia .Na początku wszystko super w tej firmie dziwne zwyczaje nie polecam .

ByłyPracownik

student Nowy wpis

@K17 Nowy wpis

Odradzam Pracę w tym Cyrku jeśli chcesz być Zdrowy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Korneliusz Brudniak K17?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Korneliusz Brudniak K17 na stanowisko Stacja Paliw Orlen przy ul. Wołczyńskiej 1 w Kluczborku? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Paulina

Pani kamilo w odpowiedzi na pani pytanie to dwa lata w tej firmie robi bardzo niewiele osób to da wybrańcy szefa którzy klaskaja jak on zagra jeśli ktoś w tej firmie ma swoje zdanie i sprzeciwi się szefowi albo jego mamie to w ten sam dzień nie pracuje

Marian kowalski

Moja znajoma pracowała w tej firmie dla nich nie liczy się człowiek tylko kasa

Prawdziwa Opinia

Omijać z daleka ta firmę i P Korneliusza spoczatku wszystko bajkowo a później same problemy i zero pomocy jako szefa.

Kamila

Ciekawa jestem czy do dziś ten Pan, który deklarował, że pracuje od dwóch lat wciąż jest w firmie. Ile tu średni staż pracy wynosi? Było też ogłoszenie jakiś czas temu na koordynatora serwisu sprzątającego ze stawką do 5 tys i wujek się zainteresował. Opowie ktoś jak praca obecnie tu jako koordynator wygląda? W rzeczywistości co takiego się robi?

Edi

Super firma dbają o pracowników pracuje ponad dwa lata i nie mam problemów

Anonim bo po co

Witam, czytam te opinie i czytam i jedna sprawa mnie interesuje jest wiecej negatywów, mieszkam w krk od urodzenia rozmawiałem z kilkoma osobami o tej firmie i doszły mnie słuchy, ze naprawdę oni są oszustami, ze nawet przez nich inne biura straciły pracę, mają wtyke w serwisie pana Piotra, znam osobiście i sam mi powiedział. pracuje w innej firmie a im daje cynk i ma za to szmal, troche jest nie ładnie tak robić. A te pozytywne opinie sa pisane przez jedna osobę bo nawet tak samo brzmią, nie ważne, ze pisze Maria czy Kamil, pani Maria co u nich pracuje ma 59lat i nawet nie ma smartfonu a co dopiero kompa czy możliwość napisania opinii, inna Maria u nich nie pracuje, Odradzam pracę w fimie, nie płacą, problem z wszystkim i wykorzystują, możesz nie zarobić i nawet stracić pieniądze.

Bozka

Zapowiadało się fajnie miałam zajac miejsce P.Krystyny bo ona sobie chce odpocząć solidnie.Mama Pana Korneusza powiedziała że by chciała zebym została tam na stałe,okej,więc tak pracowałam 3 tygodnie, po czym wzięłam dwa dni wolnego bo czułam się źle po szczepionce na covida, za dwa dni mi mówi ta Pani ze już nie wracam bo administracja chce zmiany Ja czegoś tu nie rozumiem tamta Pani pracowała według harmonogramu czyli jedna klatke robiła raz na tydzień wiem otym bo jeden dzień z nią robiłam i wiem jak to wyglądało ze wchodziła na klatki codziennie i było wszystko dobrze mama Pana Korneusza mi mówiła żebym ze trzeba codziennie byc na klatkach okej tak robiłam mimo że miałam takie same pieniądze jak ona Pani Krysia okien twierdziła że nie będzie myć ja wszystkie umyłem i do mnie były zastrzeżenia a do niej nie Wiem o co chodzi Pani Krysia była za mnie i pewnie chciała wtòcic ale mnie wywalii zasłaniają się administracja a tydzień temu była koordynatorka na budynku i tez nie mieli żadnych zastrzen (usunięte przez administratora)

Szczery

Jako były pracownik mogę tylko powiedzieć że strasznie pozerzy i uwielbiają się wysługiwać ludźmi. Oszukali mnie na pieniądze, brak możliwości spotkania. Cookolwiek . Nie dużo bo nie dużo ale robota była zrobiona tak jak miała być. A starsza miła pani nie umie liczyć, wozić jej (usunięte przez administratora) swoim autem i pieniążków brak. Nie zostały mi wypłacone godziny pracy jak i jazda prywatnym autem w celach sluzbowych

Roswera2912
@Szczery

Trzeba było wykonywać uczciwie pracę i nie pić alkoholu nie było by problemu ja pracuje tu ponad rok i nie mam z tym problemu

Mirosława

Witam pracuje ponad rok w firmie. U mnie wszystko ok. Praca, zaopatrzenie, pieniądze, kontaktem z szefostwem. Narzekają pewnie jak zwykle Ci, którzy nie robią. Czyli po staremu :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Korneliusz Brudniak K17?

Pamela

Według mnie mocne strony na pewno to takie że wypłata zawsze jest na czas ,dobra organizacja pracy miła atmosfera oraz dbałość o produkty .Praca zawsze jest wykonywana na znanych dobrych produktach .firma nie oszczędza na detergentach i przede wszystkim szanuje pracowników .

Kierowniku a gdzie jakość

Pamela

O jak by mi ktos płacił w dodawaniu komentarzy w danym dniu co parę minut to by było ekstra ???? niestety ale nie ma tak dobrze ???? a skoro twój nick jest anonimowy (tak to ja ) można tylko przypuszczać że pisanie takich bzdur jak przekupienie pracownika w firmie sprzątającej to czysta komedia ???? i skoro tak bardzo cię boli że zostałeś zwolniony za picie alkoholu w miejscu pracy to najwyższy czas skorzystać z grupy wsparcia AA????

Pamelu
@Pamela

Niestety ale twoje pomówienia są nieprawdziwe bo pracowałem o p. Korneliusza i zarzuty były takie, że piłem alkohol, ciekaw jestem jak było by to możliwe skoro zażywam lekarstwa na ciśnienie takie mocne, ze po czekoladzie z alkoholem bym nie żył, polecam zastanowić się co piszę bo takie oszczerstwa są karane.

Kala

Pracuje w tej firmie dłuższy czas i jakoś nie mam żadnych problemów z szefem. Zawsze najwięcej do powiedzenia maja ci którzy nie wywiązuja się ze swoich obowiazkow

Franciszek
@Kala

Jakie są w takim razie obowiązki pracownika w Korneliusz Brudniak K17 i czego konkretnie wymaga pracodawca? Czy jesteś zadowolony z poziomu wynagrodzenia w tej firmie? Zastanawiam się czy warto wysyłać tu swoje CV, liczę że powiesz mi coś na ten temat.

WK
@Franciszek

Nie warto nie polecam prosze o kontakt ludzi dotkniętych przez k17 kornelusz b. jesli razem sie zbierzemy na pewno osoba Korneliusz b nie będzie bez prawna.

Zostałem (usunięte przez administratora) w tej firmie, wykorzystany i pieniądze nie zostały wypłacone w całości. Pan Korneliusz B. wykorzystuję ludzi. Nie polecam firmy, firma została zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy, czekamy na efekty.

Witam, szkoda tracić nerwy, firma istnieje nie długo w branży w końcu ich ktoś rozgryzie, mamy razem z żoną nadzieje, że ten PIP coś zrobi, a co do płatności to według Kornela pieniądze dostałem takie na jakie zasłużyłem :) Potem twierdzi, ze jak może zapłacić za taką pracę a praca jest wykonana solidnie i dokładnie, ale wiedzą, ze kolejnego dnia cię w pracy już nie będzie więc robią z ciebie leworęka.

Roswera2912

cóż jeżeli w trakcie pracy się spożywa alkohol to później są takie efekty najlepiej jest wydawać opinie nie patrząc na siebie jak się zachowywało i jak się postępowało ja uważam że firma pana korneliusza brudniak a jest uczciwa zawsze na czas wypłaca pieniądze podobało się pracowników jakiej o produkty główną zasadą firmy jest żeby zleceniodawca był zadowolony

Ludzie którzy piszą negatywy zostali zwolnieni ... Ale dlaczego ... A właśnie dlatego że nie wykonywali uczciwie swojej pracy jeżeli ktoś otrzymuje klucze do danego obiektu to o niego dbać a nie ściemnia że zrobił coś w danym dniu a tak naprawdę tego nie zrobił . Z panem Korneliuszem nie ma żadnych problemów z wypłatę pieniążków. Firma rodzina atmosfera przyjemna .pracuje od ponad roku nigdy nie miałam żadnych problemów wszystko zawsze można dogadać ????

Karol

Ostatnio przestaliście zaglądać na forum. Mam nadzieję, że jest dobrze i warto aplikować?

Pracujący
@Karol

Pracuję ponad rok. Nigdy nie miałam żadnych problemów czy z pieniędzmi czy z szefostwem. Negatywne opinie są pewnie tych którzy hobbistycznie wpadają do pracy. Pozdrawiam Ania

Pracująca

Polecam, pracuję jestem zadowolona

Jacek

Właściciel mówicie chamski ale wobec klientów czy pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Korneliusz Brudniak K17 - Kraków

• Jak się pracuje w Korneliusz Brudniak K17?

Zobacz opinie na temat firmy Korneliusz Brudniak K17 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korneliusz Brudniak K17?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korneliusz Brudniak K17
  • Polonijna 16 lok. 10