Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu Zdroju

Jastrzębie

Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu Zdroju

anonymous

Dzień dobry, Chciałam serdecznie podziękować całemu oddziałowi chirurgicznemu za fachową pracę na bardzo wysokim poziomie. Pan ordynator bardzo się stara, aby wszystkim pacjentom było dobrze.Podziękowania kieruję również w stronę wszystkich siostrzyczek, które dwoiły się i troiły ,aby nam pacjentom było dobrze. Pielęgniarka oddziałowa rewelka. Pani dietetyk super babka. Życzę wszystkim, aby w czasie choroby mogli skorzystać z tego oddziału. Bo jest na "6". Dziękuję. Violetta J.

Jaką ocenę wystawiłbyś Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu Zdroju jako pracodawcy? Rynek pracy czeka na twoją opinię o tej firmie.

Zostaw opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu Zdroju - Jastrzębie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu Zdroju