Opinie o Mateusz Maj Target w Koszyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mateusz Maj Target, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mateusz Maj Target o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Maj Target w Koszyce

Świetnie się pracowało u Mateusza, naprawdę polecam każdemu! Wypłaty na czas, świetne premie i konkursu. Atmosfera też naprawdę fantastyczna!

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Mateusz Maj Target w miejscowości Koszyce Wielkie i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na aktualne info. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

drako Nowy wpis

Pracę w tym biurze mogę śmiało polecić osobom które mają jakieś pojęcie na temat sprzedaży i pracy z klientem. -kasa na czas -wysokie premie -SUUUUPER atmosfera -kawki, herbatki, soczki, słodkości, pizza od czasu do czasu, konkursy -dobra lokalizacja biura Jedyny minus to to że jest sporo informacji do ogarnięcia na temat oferty i procesów ale to już bardziej wina sieci play niż samego biura target.

klaudia Nowy wpis

miła atmosfera, pieniążki na czas, pomocna Pani koordynator, pyszna kawa :) jedyny minus to że klienci których obsługujemy potrafią być nie mili. Polecam to miejsce.

Papierek Nowy wpis

Szkoda że dopiero teraz założyliście tutaj profil, pracowałem tutaj jeszcze w 2019 roku, pracę wspominam bardzo przyjemnie, super ludzie, fajne kierownictwo, meeega wyrozumiała Pani kierownik :). Polecam każdemu kto lubi pracę w sektorze sprzedaży.

Łukasz Nowy wpis

Robisz cel = dobrze zarobisz. Atmosfera spektakularna, najlepsza jaką miałem gdziekolwiek. Świetni ludzie. Szef wyrozumiały, pomocny, bardzo miły. Wypłata zawsze na czas. Jeśli zastanawiasz się czy spróbować to 3xTAK.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natalia

Zgrana ekipa, dzięki czemu atmosfera pracy jest bardzo sympatyczna i luźna. Oczywiście nie znaczy to, że można przyjść tylko żeby się pośmiać, bo premia zależy od wyników :) wynagrodzenie sprawiedliwe, na pomoc można liczyć zawsze, a klienci jak to klienci, raz lepsi raz gorsi :)

Magda

Szczerze mogę powiedzieć, że jest to najlepsza miejsce pracy, w jakim mam przyjemność spełniać się zawodowo. ????Przyszłam na chwilę, a jestem tu już kolejny rok i nie planuje zmian przez super zgraną ekipę, najlepszego szefa, który zawsze jest pomocny, a przy tym zawsze można się pośmiać ????Codziennie coś słodkiego i pyszna kawka, herbatka. No i dosyć istotne, fajna wypłata ????

Marta

Fajna praca , zgrana ekipa i duża dawka śmiechu codziennie :) Kto tam pracuje albo pracował to wie o czym mówię :) Polecam firmę i zapraszamy do pracy !!!

Kometa

Ja również mogę śmiało polecić pracę w tym miejscu z czystym sumieniem, pracowałam tutaj prawie rok podczas studiów, nie pracuje już tylko ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Przede wszystkim super ludzie, miła atmosfera, fajna kasa (oczywiście jeśli coś z siebie dasz a nie patrzysz w sufit), wszystko zawsze uczciwie i rzetelnie rozliczone, osoby zarządzające są bardzo wyrozumiałe czego nie uświadczyłam w poprzednich pracach. Liczy się tu człowiek a nie tylko zysk i mimo że klienci do których się dzwoni czasami potrafią dać mocno w kość to pozytywów tej pracy jest znacznie więcej. Tęsknie za Wami :(

Pp

Szczerze polecam pracę z tej firmie, super atmosfera, kasa na czas, wyrozumiałe podejście do pracownika, konkursy i pyszna kawa bez ograniczeń ???? super praca dla ludzi którzy chcą się zaaranżować, można wtedy naprawdę sporo zarobić.

@Pp

Dziękujemy za rekomendacje, staramy się jak tylko możemy!

@Pracownik

Dziękujemy za miłe słowa!

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Maj Target - Koszyce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz Maj Target
5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3 Maja 59