Opinie o Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak w Rzezawa

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Wiecie czy Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis

Czy Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak ma ściśle ustalone godziny pracy?

123 Nowy wpis
@Pytanie

Dziwne pytanie bo pytasz o konkretna osobę czy o godziny pracy pracowników? Co do osoby nie będę się wypowiadać a co do firmy to biura pracują 8-16 a produkcja 7-15 , wszyscy w przedziale pn-pt.

Nikt Nowy wpis

Z doświadczenia wiem, że im ciszej o firmie tym lepiej o warunkach pracowników to świadczy. Jest to zrozumiałe bo po co zachwalać firmę aby zaraz nastąpiła nie tyle fala ale inwazja kandydatów. Co paradoksalnie może wpłynąć na to, że ktoś może dojść do wniosku, że skoro tylu chętnych to może by tak powymieniać ludzi na tańszych "fachowców", i tym samym pozabieraniu premii czy innych benefitów. Nie zmienia to faktu, że sam chciałbym się dowiedzieć o warunkach płacowych i atmosferze panującej w fabryce (biura i produkcja).

Piotr

Słyszałem dobre opinie o firmie i miałem nadzieję, że na forum pracowniczym coś znajdę a tu taka cisza, dlaczego tak jest?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie możesz wymienić zalety przedsiębiorstwa Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak w mieście Rzezawa jako pracodawcy? Dodaj komentarz i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak - Rzezawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad