Opinie o Firma Usługowa Katola Maria Pastuła w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Katola Maria Pastuła. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowa Katola Maria Pastuła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Katola Maria Pastuła w Rzeszów

Jack

Usługę uszycia bluz dla mojej załogi wykonywała 1.5 roku. Kontakt utrudniony wręcz nie możliwy. Nigdy więcej. Nie polecam

Mąż
@Jack

niestety jako mąż często obrywałem od klientów ktoś nie może się dodzwonić to szuka kontaktu w innej formie i potwierdzam fakt, że Maria nie odbierała tel itp. Nabrała roboty a że nie zatrudnia tutaj nikogo od kilku lat to sama nie dawała rady, Teraz jeszcze narobiła grandy z prądem i mąż musiał zapłacić ze swoich kilka tys a ona uciekła z robotą do znajomej. Całą prawda o firmie Katola.

Klaudyna

Zlecenie wykonywała rok i 4 miesiące. Telefonu nie odbierała, kontaktu brak. Wizyta u krawcowej wymuszona z łaską. Trzyma pracownicę w barłogu i brudzie. Zaliczkę na uczucie ubrań dla moich pracowników przyjęła chętnie i na tym się skończyło. Pieniądze wzięła zlecenia nie wykonała. Sprawa zgłoszona na policję. Ponoć to nie pierwsza sprawa jej...Nie polecam. Szkoda pieniędzy czasu i nerwów...

Mąż
@Mira

Proszę wybaczyć ale obsługuje, jako mąż wiem coś na temat tego co się tutaj dzieje i kogo obsługuje i w jakim zakresie. Niestety ygląd na to, że nie tylko usługi krawieckie dla mężczyzn ale i coś wiecej się znajdzie.

Justyna Nowy wpis

Pani Maria jest najlepszą krawcową jaką znam. Wszystko starannie i ładnie uszyte. Potrafi świetnie dopasować krój do sylwetki. Dlatego cenię jej talent i profesjonalne podejście do krawiectwa. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Jack

@Jack

Zamówienia nie były realizowane ,z powodu braku płatności za wcześniej wykonane usługi. Jeżeli nie było realizacji bluz to taki był termin przeciagania płatności. Zamówień dokonywali pracownicy nie mający wiedzy o zaległościach związanych z platnosciami. W firmie była bardzo starannie prowadzona pod tym względem dokumentacja. Firmy korzystające z usług, posiadały informację co do zaległości,oraz wiedzę o braku aktualnych realizacji

Mąż Nowy wpis

Klaudyna

Julia
@Klaudyna

To przykre, a przecież p. Maria była kandydatką do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2015... Ja szukałam tu informacji od pracowników Katola, bo przecież muszą tu pracować szwaczki. Może podzielą się opinią o warunkach pracy?

Mira
@Klaudyna

Nie modę zrozumieć takich wypowiedzi jak Pani. Pani Maria od kilku lat nie obsługuje w firmie klientów, spotkania odbywają się w obiektach gastronomicznych/hotelowych, po wcześniejszym umówieniu spotkania z osobą decyzyjną oraz kompletem załogi do obszycia. Będąc gościem w rodzinnych stronach, Spotkałam Panią Marię jako prowadzącą warsztaty, jak opisano w artykule BEZPŁATNIE https://xn--jarosawska-e0b.pl/uszyjmy-sobie-lepsza-przyszlosc/ Jestem pełna podziwu dla osób działających w ten sposób.

@Mira

Pani Miro bardzo dziękujemy za pamięć oraz dobre słowo.

Mąż Nowy wpis
@Mira

Czy Firma Usługowa Katola Maria Pastuła zatrudnia studentów?

Firma Usługowa Nowy wpis

Witam. W zależności od potrzeb ,również zatrudniamy studentów

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Usługowa Katola Maria Pastuła? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Darek

Korzystam z usług firmy zawsze jak wracam do kraju. Cen i jakości usług nie da się porównać . Polecam

Szymon

Zamawiam u Pani Marii bluzy, zapaski fartuchy do punktu gastronomicznego. Dobra cena, super jakość, płatność przelewem. Polecam

Paulina
@Szymon

super :) od jak dawna jesteś klientem? dostajesz jakieś zniżki?

@Paulina

Pani Paulino idąc za Pani tokiem myślenia... Każdy pracownik powinien zarabiać z upływem stażu pracy mniej proporcjonalnie do udzielonego pracodawcy rabatu ,ponieważ stosunek pracy jest usługa świadczoną przez pracownika na rzecz pracodawcy. Czy taka sytuacja względem Pani osoby jest słuszna?

@Firma Usługowa

Bardzo konstruktywne porównanie. I w tej sytuacji to jest wytłumaczalne. Ale chyba czasami zdarzają się tu jakieś zniżki dla lojalnych osób? Wcale nie chodzi mi o to, że mają być stałe

@Zuzanna

Pani Zuzanno,dla stałych klientów mamy rabaty od 5 do 10%, przy jednorazowych zamówieniach powyżej 20 szt łącznie. Jeżeli klient zamawia z logowaniem, logo może być w gratisie. Rabaty są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia.

@Firma Usługowa

A ile zamówień należy uprzednio złożyć, żeby móc ostatecznie uzyskać status stałego klienta u Państwa?

@Zuzanna

Nie ma takich wymagań. Tak jak napisałam wszystkie rabaty są ustalane indywidualnie. Mamy klientów od roku,od początku działalności, od kilku lat... Stały klient to taki który do nas cyklicznie wraca ,oczywiście zgodnie z własnymi potrzebami

@Zuzanna

Stały klient to też taki który płaci w terminie faktury. Jeżeli ich nie płaci to jest problem z kolejnym zamówieniem, jeżeli takiego potrzebuje

@Firma Usługowa

A ten aspekt akurat jest zrozumiały i dobrze, że jest co do tego konsekwentne podejście z Państwa strony. ;) Ale chyba aż tak często tego typu klienci się nie zdarzają? To by było dość problematyczne niestety

@Zuzanna

W dzisiejszych czasach, niestety się coraz częściej zdarzają. Przeważnie Ci którzy nie płacą, wyrażają swoje niezadowolenie w internecie, w różnej postaci ponieważ nie ma możliwości tego zweryfikować.

Magda

Pani Maria uszyła dla mnie sukienkę według mojego pomysłu, tak jak chciałam. Polecam

Małgorzata

Firma Pani Marii , pomagała w wykonywaniu produkcji dla nas. Bardzo rzetelna współpraca, Rozliczenie fakturą , płatność przelewem. Polecam.

Basia

Korzystamy z usług firmy Katola , firma wykonuje dla nas przeszycia kolekcji. Bardzo dobra jakość wykonywanych usług. Polecam

Agnieszka

Pani Maria od kilku lat szyję dla mnie bluzy. Zawsze zamawiam w Katoli. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Czy pracodawca Firma Usługowa Katola Maria Pastuła motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Firma Usługowa

Pracujemy z osobami którzy wiedzą czego od nas oczekują ,oraz takimi które odwzajemniają oczekiwania. Po restrukturyzacji zatrudnienia udało się nam stworzyć taki zespół. W chwili obecnej mamy zgrany zespół odpowiednio zmotywowany w taki sposób aby zechciał z nami nadal pozostać. Na dzień dzisiejszy nie szukamy nowych pracowników.

Grzegorz

Czytam te opinie z niedowierzaniem ale tak to jest jak każdy może dodać opinię bez weryfikacji. Moja współpraca z panią Marią trwa do dziś i nie mogę jej niczego z wymienionych wcześniej opinii zarzucić. Natomiast na temat jej byłych pracownic i ich chęci do pracy można by napisać powieść :) Ja zostaje dalej zadowolonym klientem i szczerze polecam KATOLA

Paulina
@Grzegorz

a ja dodam od siebie, zupełnie obiektywnie że każdy ma prawo do własnej opinii i jakie by one nie były to nie są wyssane z palca bo w każdej plotce jest trochę prawdy :)

@Paulina

Pani Paulino,zgadzam się z Panią każdy ma prawo do własnej opinii. Zapytam zatem gdzie jest Pani opinia? Komentuje Pani opinię Grzegorza , który opisuje współpracę z firmą oraz pracowników, których miał okazję poznać. Ma do niej prawo proszę to uszanować. Jeżeli jest Pani naszym klientem zapraszam do wyrażenia własnej, jeżeli nie to nie jest to miejsce do pisania po to tylko żeby pisać....

Współpracujemy z Panią Marią od kilku lat,szyjemy bluzy,kamizelki ,spodnie. Dobra , rzetelna współpraca. Polecam.

Grzegorz

Współpracujemy z firmą Katola od 2018 roku w zakresie usług ,projektowania,przeszycia wzorów, szycia. Bardzo udana współpraca. Terminowe wykonanie, rozliczanie po wykonaniu usług przelewem.

Wanda

Poważnie krawcowe mają takie złe warunki pracy że jest brudno? A jak z finansami? Widzę że w tej firmie niezbyt poważnie traktują zobowiązania - czy wypłat też to dotyczy?

Maria
@Wanda

Osoby wydające opinie raczej znają sytuację. Z jakiego powodu w tej opinii jest tyle znaków zapytania?

Jola
@Maria

Osoba chcąca wyrazić swoją opinię ,czyli własne zdanie, podaję konkrety. Nie stawia znaków zapytania

@Wanda

Pani Wando,od marca 2020 roku nie przyjmujemy w firmie usług, że względu na zagrożenie pandemią. Zapewne przy wejściu widziała Pani informację zamieszczoną w tej sprawie. Bardzo nam przykro,że zamieszczoną Pani opinie,niezgodną że stanem faktycznym

Korzystam z usług firmy od dawna wykonanie bardzo profesjonalne,terminowe ,konkurencyjne cenowo. Firma nigdy nie pobierała zaliczek na poczet realizowanych zamówień. POLECAM!

Aleksandra

Jestem zadowolona z wykonanej pracy, szybkie i rzetelne usługi, które mnie usatysfakcjonowały, polecam!

Ploch

dzień dobry, szyją Paśtwo bluzy gastronomiczne na wymiar? jak tak to w jakim przedziale cenowym ? dziękuje

Gabriela

Złodziejka i (usunięte przez administratora) A ten cały zaklad motoryzacyjny to kpina. Ludzie nie mają pojęcia co robią zlecając im usługę.

Negri

(usunięte przez administratora)Nie wykonuje zleceń po czym się ukrywa. Ogólnie nie polecam. Pobiera zaliczki i ich nie oddaje po nie spełnieniu terminu.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Katola Maria Pastuła - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Katola Maria Pastuła?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Katola Maria Pastuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Katola Maria Pastuła?

Firma Usługowa Katola Maria Pastuła
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Załęska 30B
    35-322 Rzeszów