Opinie o Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego w Kraków

Ona Nowy wpis

Zastanawiam się czy do teraz można mieć taka opinie o kancelarii ze jest ona dla osób które lubią wyzwania. Liczę na godne zarobki i stały rozwój. do teraz te możliwości sa aktualne?

MB

Jestem byłym pracownikiem. I mam same dobre wspomnienia????

Natalia Nowy wpis
@MB

O, to może podzielisz się tym, co najbardziej sobie ceniłeś w pracy tam? Były jakieś możliwości rozwoju?

MB Nowy wpis
@Natalia

Pracowałem 5 lat w tej kancelarii. Rozwój był, ze względu na to, ze jestem prawnikiem. Poza tym z ubiegiem czasu zacząłem dostawać co raz więcej ciekawych i wymagających zadań. A ja akurat takie lubię. Według mnie ta kancelaria jest bardziej dla osób, które lubią wyzwania ;)

wawelek Nowy wpis

Zostałem poproszony o opinię, więc postaram się napisać. Praca ciekawa, atmosfera też, wynagrodzenia średnie. Ale sporo się nauczyłem.

Małgorzata

Dalej proponują przez początkowe miesiące pracownikom najniższą krajową czy może już dźwignęli te wynagrodzenia jakoś? Są szanse na jakieś premie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Helena

na początku same negatywy, a potem zmiana o 180 st. Co sprawiło, że tak się poprawiło zdanie na temat tej kancelarii? Zmiana załogi? może zmiana standardów, cen?

QP

Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie

HS

Pełen profesjonalizm! Kontakt jak i prowadzenie spraw oceniam na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim, którzy chcą być dobrze reprezentowani.

John

Ja jestem po praktykach w tej kancelarii, nie miałem nic do zarzucenia, ale jestem prawnikiem ;)

anka

Podzielam!!!!! Totalny dramat. Jak tak mozna traktowac ludzi! ja rozumiem, ze ktoś kogoś nie chce przyjąć do pracy, ale żeby tak zwodzic ludzi? Dzwonić i pieprzyć że im się rekrutacja przedluża i zadzwonią w następnym tygodniu jak nie są zainteresowani to po co dzwonia?!?!?!?! obiecują zatrudnienie a potem dzwonią zmieniaja zdanie i cisza. A po paru dniach szukają znowu pracowników. A mowili że tak świetnie sie wypadlo na rozmowie. Klamcy i tyle!!!!nie polecam!!!!! zmarnowala tylko czas

xyz

Nie polecam. Nieuczciwa praktyka jednego bezpłatnego dnia próbnego. Który kompletnie nie niesie nic poza włożoną darmową pracą na rzecz pracodawcy. Obiecują zatrudnienie, zmieniają zdanie. I kwestia pensji która z 2000zł obiecanych podczas rozmów, okazuję się najniższa krajową i dopiero po kilku miesiącach ma być tą docelową, aczkolwiek wątpie, że kiedykolwiek rośnie do tej kwoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego - Kraków

• Jak się pracuje w Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wawrzyniec Malinowski Kancelaria Radcy Prawnego
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Prądnicka 12
    30-002 Kraków