Opinie o Stal-Pol Katarzyna Hejmo w Pogorzany

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stal-Pol Katarzyna Hejmo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stal-Pol Katarzyna Hejmo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Pol Katarzyna Hejmo w Pogorzany

Jarosław Pawlikowski klient Nowy wpis

Nikomu nie polecam korzystania z usług firmy Stal-Pol, całkowity brak profesjonalizmu i kompetencji tchnicznych. Zamówiłem wrota garażowe, dostawa w terminie, wymiar zgodny i w to wszystk z czego mogę być ukontentowany. Wrota po zamontowaniu nie otwierają się, zbyt wysokie zamontowanie wrót w stosunku do ramy. Poradziłem sobie z tym, ale niesmak pozostał. Dopasowanie otworów montażowych do prowadnic górnych, żenada, musiałem rozwiercić otwory żeby można było je zamocować. Przy dostawie nie byłem obecny, to może wykorystali i nie zostawili żadnych elementów złącznych w postaci śrób, wkrętów i podkładek. Nie ma żadnej instrukcji montażu. Blacha wierzchnia wrót to grubość papieru, lakier przy lekkim uderzeniu ukazuje ocynk, który również jest bardzo wątpliwy. Pręt czworokątny zbyt krótki by połączyć uchwyty otwieraĵące zewnętrzne i wewnętrzne w zamku. Otwieranie I zamykanie wrót słyszlne u sąsiadów odwiw posesję dalej. Istne dno wykonawstwa, gorzej jak chinszczyzna. Nie bęądzie zainteresowani ich wyrobamiI'

Mariusz

Nie polecam tej firmy. Dramat. Produkt słabej jakości. Na zdjęciu wygląda idealnie, przez telefon obiecują wszystko. A potem rzeczywistość. Wiata śmietnikowa po po złożeniu to raczej domek dla dzieci. Lepiej nie dotykać bo się rozpadnie. Drzwi by zamknąć trzeba być arcyspecjalistą. Nie polecam. Już wiem dlaczego trzeba zapłacić przed dostarczeniem towaru. Bo nikt by nie zapłacił jakby to coś ktoś zobaczył po złożeniu. Naprawdę porażka. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Pol Katarzyna Hejmo - Pogorzany

Firma Stal-Pol Katarzyna Hejmo prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• ŚLUSARZ-MONTAŻYSTA OFPR/22/0324, Jodłownik - Luty 2022

Czy pracujesz w firmie Stal-Pol Katarzyna Hejmo lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Stal-Pol Katarzyna Hejmo
  • 36